Motorola One Zoom Ocena produktu:

od 1799,00 PLN

oszczędzasz do 2%

  • Producent: Motorola
  • Kategoria: Telefony komórkowe
Oferty (3)
Opis produktu

Moto G7 plus Pierwszy system czterech aparatów teraz każdą chwilę możesz zarejestrować wspaniałym aparatem. Rób superostre fotografie w dzień i w nocy, korzystając z matrycy aparatu o rozdzielczości 48 Mpx¹ z technologią Quad Pixel i optyczną stabilizacją obrazu.

Rób szczegółowe fotografie z sporej odległości za pomocą teleobiektywu wyposażonego w zoom optyczny o wysokiej rozdzielczości i zachwycające panoramy aparatem z ultraszerokokątnym obiektywem 117˚. Użyj aparatu z czujnikiem głębi,zastosować na zdjęciach atrakcyjne efekty rozmycia.

Zoom optyczny o wysokiej rozdzieczości + ultraszerokokątny obiektyw To zoom inny od tego, który znasz. W odróżnieniu od zoomu cyfrowego, optyczny o wysokiej rozdzielczości pozwala uchwycić szczegóły z obszernej odległości bez pogorszenia jakości zdjęcia.

Funkcja optycznej stablizacji obrazu (OIS) zapewnia wyraźny obraz nawet przy pełnym zbliżeniu. Z kolei ultraszerokokątny obiektyw 117˚ pozwala zarejestrować na zdjęciu to, co obejmuje wzrok — w kadrze mieści się dzisiaj 4-krotnie więcej w sytuacji standardowego obiektywu.2 Niewiarygodnie interesujące ujęcia panoramiczne czekają na Ciebie.

Wyglądaj prawidłowo w każdym świetle Możesz posiadać pewność, że Twoje selfie okażą się świetne, niezależnie od tego, czy były robione w dzień, czy w nocy, w pomieszczeniu czy na zewnątrz. W jasnym świetle matryca 25 Mpx rejestruje choćby najdrobniejsze detale.

Z kolei w słabym oświetleniu technologia Quad Pixel zagwarantuje 4-krotnie większą światłoczułość, więc za każdym razem będziesz prezentować się idealnie. Bateria na dwa dni + technika TurboPower™ Energetyczna moc dla Ciebie Rano pędzisz do szkoły albo pracy.

Wieczorem spotykasz się z przyjaciółmi. Potem wracasz do domu i oglądasz przed snem ulubiony program. Bateria 4000 mAh będzie działać choćby poprzez dwa dni, więc nie musisz się martwić o ładowanie w drodze.3Błyskawiczne ładowanie Nie zwalniaj tempa.

technologia TurboPower™ zapewnia dużo godzin działania po zaledwie kilkunastu minutach ładowania, więc nigdy nie stracisz okazji na uchwycenie tego co ważne.4 znakomity ekran 6,4” OLED z czytnikiem linii papilarnych Filmy, gry i ulubione zdjęcia będą wyglądać olśniewająco na ekranie 6,4” Max Vision OLED.

Jest to niemal bezramkowy wyświetlacz rozciągający się od krawędzi do krawędzi, o żywych kolorach i rozdzielczości Full HD+ (1080p) gwarantującej wyrazistość najdrobniejszych szczegółów. Starczy dotknąć ekranu, by odblokować telefon.

To proste. Nie trzeba zapamiętywać hasła ani żadnych bezpiecznych loginów. Zastosowany czytnik linii papilarnych pojawia się na ekranie tylko wtedy, kiedy jest niezbędny. Mocarz sprawności Dzięki prędkiemu ładowaniu aplikacji możesz szybciej zająć się ważnymi sprawami.

Smartfon motorola one zoom jest zaopatrzony w najnowszy 8-rdzeniowy procesor Qualcomm® Snapdragon™ 675 zapewniający szybkie działanie i 4 GB pamięci RAM, by móc korzystać z kilku aplikacji równocześnie.

Nie musisz także niepokoić się o wolne miejsce. 128 GB pamięci wewnętrznej to sporo miejsca na muzykę, filmy, zdjęcia i inne ważne pliki, które chcesz posiadać przy sobie. Absolutnie wyjątkowa Dzięki zaokrąglonym krawędziom i dokładnemu wykonaniu ze szkła, smartfon motorola one zoom korzystnie leży w dłoni iświetnie wygląda.

Na eleganckim, satynowym, matowym szkle 3D, które pokrywa tylną obudowę, praktycznie nie widać odcisków palców i zabrudzeń. Co więcej, kultowe logo motorola dyskretnie dostarcza świetlne powiadomienia.

wystarczy spojrzeć na plecki telefonu, żeby dowiedzieć się, czy masz nowe powiadomienie, połączenie przychodzące i sporo więcej. Zróżnicowane sposoby świecenia kultowego logo Motorola informują Cię o nowych zdarzeniach.

Alexa – obsługa bezdotykowa starczy powiedzieć „Alexa”, kiedy telefon jest odblokowany, by odtworzyć muzykę, posłuchać wiadomości lub sprawdzić prognozę pogody. Zadaj pytanie, a Alexa natychmiast odpowie.

Alexa – naciśnij, by rozmawiać Naciśnij dwukrotnie przyciska zasilania odblokowanego telefonu, aby zadać pytanie, a Alexa Ci odpowie. Alexa może odtworzyć muzykę, dostarczyć najnowsze wiadomości albo sprawdzić prognozę pogody.

1. Matryca 48 Mpx łączy 4 piksele w 1 obszerny poczwórny piksel, aby uzyskać rozdzielczość fotografie wynoszącą 12 Mpx 2. W porównaniu ze zmierzonym polem widzenia aparatu 78° o takich samych proporcjach obrazu.

3. Informacje dotyczące czasu pracy baterii są przybliżone i zostały określone na podstawie profilu typowego użytkownika korzystającego z telefonu do zróżnicowanych celów. Profil ten dotyczy urządzeń pracujących w warunkach stosownego połączenia z siecią i obejmuje jednocześnie czas używania, jak i czas gotowości.

Rzeczywista produktywność baterii może być inna i zależy od wielu czynników, takich jak siła sygnału, konfiguracja sieci i urządzenia, temperatura, stan baterii i sposoby korzystania z telefonu. 4. Bateria musi być widocznie rozładowana.

prędkość ładowania maleje wraz z jego postępem. Na niektórych rynkach ładowarka jest sprzedawana osobno. Informacje dotyczące czasu pracy baterii są przybliżone i zostały określone na podstawie

Podobne produkty w kategorii Telefony komórkowe