Nokia 2720 Ocena produktu:

od 398,00 PLN

  • Producent: Nokia
  • Kategoria: Telefony komórkowe
  • System operacyjny: iOS
  • Rodzaj telefonu: klasyczny
  • Komunikacja: WiFi, Bluetooth, LTE, 3G
  • Funkcje: GPS, odtwarzacz MP3
  • Liczba rdzeni: 2
Oferty (3)
Opis produktu

produkt Outlet-owy Powód przeceny: • Uszkodzone opakowanie fabryczne. • ma uszkodzenia kosmetyczne: produkt powystawowy. • Towar skuteczny technologicznie. • artykuł profesjonalnie zapakowany i zabezpieczony na czas transportu.

tradycyjny Telefon Z Klapką Nokia 2720 Flip to telefon z klapką, z kolekcji którą należycie pamiętasz, ale w udoskonalonej wersji. Dzięki prostym w obsłudze funkcjom i elementom, takim jak spore przyciski i tekst, stanowi on proste i niezawodne narzędzie upraszczające kontakt ze znajomymi i rodziną.

Prosty I przyjazny W Obsłudze Telefon ma dwa odrębne ekrany, które olśniewają swoją czytelnością i wyraźnym obrazem. Na ekranie zewnętrznym możesz oglądać wiadomości, powiadomienia albo sprawdzić, kto dzwoni, zanim otworzysz telefon i odsłonisz spory wyświetlacz główny.

Po zakończeniu rozmowy po prostu zamknij klapkę, żeby się rozłączyć. Nokia 2720 Flip obfite i czytelne przyciski, które usprawniają wybieranie numerów i pisanie wiadomości. Można jeszcze wybrać obfity rozmiar wyświetlanego tekstu, dzięki któremu czytanie wiadomości jest łatwiejsze.

Bezpieczeńsstwo Jest Najważniejsze W razie gdy wydarzy się coś nieoczekiwanego, dzięki dostępnemu w telefonie Nokia 2720 Flip przyciskowi alarmowemu poczujesz się bezpieczniej. Po naciśnięciu tego przycisku wysyłana jest alarmowa wiadomość tekstowa zawierająca pomiędzy innymi bieżącą lokalizację, a także wybierane są numery pięciu kontaktów alarmowych z książki adresowej.

Dodatkowym zabezpieczeniem jest funkcja ICE (In Case of Emergency), która gwarantuje ekipie ratunkowej szybszy dostęp do ważnych danych kontaktowych i medycznych. Asystent Głosowy aby dzwonić i wysyłać wiadomości, nie musisz niczego pisać.

Jednym naciśnięciem przycisku możesz uruchomić usługę Google Assistant, która pozwala głosowo obsługiwać zwykle użytkowane funkcje telefonu. Przy użyciu usługi Google Assistant możesz jeszcze szybciej przeszukiwać Internet, sprawdzać pogodę i czytać najświeższe aktualności.

Długi czas czuwania zastosowana w telefonie Nokia 2720 Flip bateria gwarantuje czas czuwania urządzenia choćby do 28 dni po jednym naładowaniu. Dzięki temu możesz uzyskać obszerniejszą możliwośc kontaktu z rodziną i znajomymi bez konieczności łądowania telefonu.

Łączność 4G technika 4G LTE zapewnia dużą szybkość połączenia z internetem. Na dodatek można skonfigurować punkt dostępu Wi-Fi i udostępnić go pobliskim urządzeniom, na przykład własnemu laptopowi albo tabletowi.

Fabrycznie zainstalowane aplikacje takie jak WhatsApp i Facebook zezwalają na stały kontakt z rodziną albo znajomymi. A jeśli będziesz potrzebować więcej aplikacji to za każdym razem możesz je pobrać z nieustannie powiększającego się sklepu....

Podobne produkty w kategorii Telefony komórkowe