Nokia 6.1 Ocena produktu:

od 736,31 PLN

oszczędzasz do 8%

 • Producent: Nokia
 • Kategoria: Telefony komórkowe
 • System operacyjny: Android
 • Przekątna wyświetlacza: 5.5 "
 • Rodzaj telefonu: z ekranem dotykowym
 • Pamięć RAM: 3 GB
 • Aparat przedni: 5 Mpx
 • Czujniki: akcelerometr, czujnik zbliżeniowy, magnetometr, czujnik światła
 • Komunikacja: WiFi, Bluetooth, NFC, LTE, 3G
 • Funkcje: GPS, radio FM, czytnik linii papilarnych, odtwarzacz MP3
 • Pojemność baterii: 3000 mAh
 • Liczba rdzeni: 8
Oferty (7)
Opis produktu
Nokia 6.1

Anodowana obudowa Nokia 6.1 powstaje z pojedynczego bloku aluminium, kształtowanego diamentowym frezem. Front smartfonu przykrywa niepodatne na zarysowania szkło 2.5D, chroniące ekran Full HD 5,5". Rogi obudowy zaokrąglono, żeby Nokia 6.1 komfortowo leżała w rąk upraszczając obsługę, a krawędzie ramki zaakcentowano odważnym miedzianym kolorem. W podobny sposób uwydatniono pierścień wokół obiektywu aparatu 16 Mpix, a także czytnika linii papilarnych. Nadało to konstrukcji specyficznego wyglądu, który akcentuje Nokia 6.1 spomiędzy innych smartfonów.


Więcej możliwości

Nokia 6.1 świetnie poradzi sobie z każdym zadaniem. To zasługa nowoczesnego ośmiordzeniowego procesora Snapdragon 630. Dzięki niemu aplikacje ładują się szybciej, a Ty możesz cieszyć się ich płynnym działaniem bez spadków sprawności. Nokia 6.1 jest też energooszczędna, a za sprawą baterii 3000 mAh i funkcji szybkiego ładowania nie tracisz czasu na jej ciągłe doładowywanie.


Aparat 16 Mpix z optyką ZEISS

fotografie zrobione Nokia 6.1 nadają się do publikacji od razu po ich wykonaniu, dzięki legendarnej optyce ZEISS. Aparat z matrycą 16 Mpix i podwójną lampą LED, otrzymał progresywny obiektyw z przysłoną f/2.0, a także autofocusem z detekcją fazy. Za jego pomocą zarejestrujesz nie tylko spektakularne lecz i idealne filmy w jakości 4K. Co więcej, każdą zarejestrowaną fotografię i film możesz dowolnie edytować, zwiększać i kadrować bez utraty jakości.


Obraz z dwóch kamer

Wypróbuj przednią kamerę 8 Mpix czarnej Nokia 6.1 i zrób spektakularne selfie. Frontowy aparat podobnie jak główny jeszcze otrzymał optykę ZEISS. Dodatkowo matrycę o obfitych pikselach 1.12 µm wzbogacono obiektywem o przysłonie f/2.0. W konsekwencji, Twoje portrety otrzymają wystarczającą ilość światła o każdej porze dnia. Wypróbuj też tryb Dual-Sight, za pomocą którego zarejestrujesz obraz z obu kamer jednocześnie.


Dwa mikrofony z OZO Audio

Usłysz dźwięk na filmie, takim jaki był w momencie nagrywania, dzięki dwóm mikrofonom Nokia 6.1. Oba wyekwipowano w autorską technikę OZO Audio, wzbogacającą jakość, a także redukującą szumy i zniekształcenia. Technologia ta wpływa na dodatek na jakość rozmów prowadzonych smartfonem. W rezultacie rejestrowany dźwięk pozostaje krystalicznie czysty dla odbiorcy, nawet gdy rozmawiasz hałaśliwym otoczeniu.


Nokia 6.1 z Android One

Nokia 6.1 otrzymała innowacyjny system Android 8.1 Oreo w swojej najczystszej postaci. Pozbawiono go zbędnych dodatków i nakładek dla zapewnienia maksymalnej stabilności i płynności działania. Instynktowny interfejs i sprawdzony komplet aplikacji ułatwiają obsługę powodując, że korzystanie ze smartfonu to prawdziwa przyjemność. W dodatku, zyskujesz też dostęp do regularnych aktualizacji poprawiających bezpieczeństwo i usługi Google Assistant, która ułatwi Ci realizacje powszednich obowiązków.


Nokia dla biznesu

Smartfony Nokia otrzymały certyfikat producenta Google Android Enterprise Recommended. To ważne wyróżnienie potwierdza status zaufanej producenta. Zagwarantuje dodatkowo:

 • Dostęp do comiesięcznych aktualizacji bezpieczeństwa w programie Android One (przez 36 miesięcy)
 • Kompatybilność z rozwiązaniami zarządzania flotą (Mobile Device Management)

Aktualizację systemu operacyjnego i innowacje Android Enterprise poprzez 24 miesiące.

Podobne produkty w kategorii Telefony komórkowe