Nokia 6.2 Ocena produktu:

od 999,00 PLN

  • Producent: Nokia
  • Kategoria: Telefony komórkowe
  • System operacyjny: Android
  • Czujniki: akcelerometr
  • Komunikacja: WiFi, Bluetooth, NFC, LTE, 3G
  • Funkcje: GPS, odtwarzacz MP3
  • Liczba rdzeni: 8
Oferty (11)
Opis produktu

wyśmienite barwy i wyrazistość obrazu W pełni zanurz się w oglądanych filmach dzięki technologii PureDisplay, przystępnej wyłącznie w smartfonach Nokia. Cały materiał video jest przekształcany w czasie rzeczywistym na format HDR (wielki zakres dynamiki), który zapewnia żywsze odcienie i wyraźniejszy obraz.

w dodatku imponujący wyświetlacz Full HD+ o przekątnej 6,3 cala sprawia, że każda sekunda olśniewa. Miliard odcieni odcieni w jednym filmie Specjalny procesor wizualny Pixelworks w czasie rzeczywistym poprawia kolory we wszystkich materiałach video.

dzięki temu zamiast 17 milionów odcieni barwnych Nokia 6.2 wyświetla ich choćby miliard — czemuś takiemu trudno się oprzeć! Jasny wyświetlacz — jeszcze na zewnątrz Słaba widoczność ekranu w świetle słonecznym? W smartfonie Nokia 6.2 ten problem nie istnieje.

duża jasność i funkcja lokalnego wzmacniania kontrastu sprawiają,wyświetlacz oszałamia w każdym miejscu i o każdej porze. Trzy aparaty dla mocniejszego efektu innowacyjny układ trzech kamer pozwala na rejestrowanie obrazów o niewiarygodnym stopniu szczegółowości.

W połączeniu z innowacyjnymi mechanizmami sztucznej inteligencji powoduje on,zdjęcia naprawdę wyglądają jak żywe — niezależnie od pory dnia. Jeszcze szerszy kąt rejestrowania obrazu Układ trzech kamer usprawnia robienie zachwycających fotografii.

Główna matryca o rozdzielczości 16 Mpix daje pokaźniejszą szczegółowość, a czujnik głębi gwarantuje ostrość i rozmycie nadające zdjęciom bardziej artystyczny charakter. Natomiast ultraszeroka matryca o kącie 118° pozwala na rejestrowanie wyjątkowo szerokich ujęć.

Imponujące fotografie progresywna sztuczna inteligencja zapewnia kreatywne narzędzia fotograficzne, które nadają zdjęciom oszałamiający wygląd. Tryb nocny umożliwia właściwe naświetlanie jasnych partii obrazu nawet przy słabym oświetleniu.

A imponujący efekt rozmycia tła — dostępny w wersji tradycyjnej oraz w profilu gwiazdy i serca — pozwala robić niezapomniane zdjęcia portretowe. Zachwycające filmy 4K Twórz piękne opowieści łączące obraz video o rozdzielczości 4K Ultra HD i dźwięk przestrzenny.

Dzięki udoskonalonej funkcji Dual-Sight — włączającej jednocześnie przedni, jak i tylny aparat — opowiadaną historię można pokazać z obu stron. Dokładnie zaprojektowany zainspirowany fińskim wzornictwem telefon Nokia 6.2 stanowi genialne połączenie kunsztu i wysokiej jakości materiałów.

Każdy jego detal jest skutkiem świadomego wyboru, a otrzymana w ten sposób konstrukcja znamionuje się zarówno szykownym, nieśmiertelnym wyglądem, jak i trwałością. Bateria na dni Masz już dość codziennego wyczerpywania się baterii? Nokia 6.2 likwiduje ten problem.

Możesz nie korzystać z ładowarki przez całe dwa dni za sprawą efektywnego procesora Qualcomm® Snapdragon™ 636 i baterii o objętości 3500 mAh. W dodatku wspomagana poprzez nienaturalną inteligencję funkcja adaptacyjnej baterii sprawia, że energię w pierwszej kolejności dostają przeważnie stosowane aplikacje.

Smartfon gotowy na system Android 10 i kolejne Smartfon, który z czasem staje się coraz ulepszony. Najnowsze środowisko Android 9 Pie daje pewność,przez 2 lata będziesz otrzymywać uaktualnienia systemu Android, a poprzez 3 lata — aktualizacje zabezpieczeń.

Szczypta pomocy, gdziekolwiek jesteś Przycisk usługi Google Assistant to ogromna pomoc w dynamicznym trybie życia. Pozwala na zadawanie pytań, wyświetlanie harmonogramu, a nawet przyciemnianie światła. W dodatku z każdym wykorzystaniem asystent coraz lepiej Cię poznaje, dzięki czemu możesz bardziej cieszyć się życiem, spędzając mniej czasu z telefonem.

Podobne produkty w kategorii Telefony komórkowe