Samsung Galaxy A30s Ocena produktu:

od 1099,00 PLN

oszczędzasz do 8%

  • Producent: Samsung
  • Kategoria: Telefony komórkowe
Oferty (16)
Opis produktu

wyświetlacz design aparat rozrywka bezpieczeństwo w opakowaniu specyfikacja NAJWAŻNIEJSZE właściwości GALAXY A30s ekran Super Amoled Niemal bezramkowy ekran sAMOLED, HD+ Potrójny aparat Trzy aparaty, którymi uchwycisz wszystko, co dzieje się wokół Ciebie Twórz rewelacyjne selfie Przednia kamera o rozdzielczości 16 MP Ochrona fotografii i informacji Czytnik linii papilarnych w ekranie Dłuższe i wygodniejsze korzystanie Wytrzymała bateria 4000mAh i prędkie ładowanie Wciągające, przestrzenne brzmienie Przestrzenny dźwięk Dolby Atmos wyświetlacz większy, jaśniejszy ekran Na znacznym ekranie wszystko wygląda lepiej.

Galaxy A30s został wyekwipowany w ekran Infinity-V 6.4" HD+ superAMOLED, dzięki któremu Twoje ulubione filmy, gry i transmisje live ogląda się jeszcze lepiej. Daj się oczarować obrazom o żywych kolorach i perfekcyjnej ostrości.

*Grafika wytworzona w celach ilustracyjnych. *wyświetlacz Infinity: niemalże bezramkowy, w pełni szklany, wyświetlacz od krawędzi do krawędzi ***rozmiar ekranu mierzony po przekątnej wynosi 6.4", a 6.2" biorąc pod uwagę zaokrąglone rogi.

Właściwa powierzchnia wyświetlająca jest mniejsza w związku z zaookrąglonymi rogami i wycięciem na aparat. DESIGN fason i wygoda Samsung Galaxy A30s łączy w sobie najwyższą jakość wykonania, ergonomiczny design i progresywne technologie.

Kompaktowe urządzenie świetlnie leży w rąk. Smukła konstrukcja, ożywczy geometryczny wzór na obudowie i elegancko wyprofilowane krawędzie 3D zapewnia wygodna obsługę. Świetny projekt w niezwykłych kolorach Galaxy A30s przyciąga wzrok pryzmatycznym i gustownym designem.

Holograficzny wzór pokrywy z połyskującym, dynamicznym wykończeniem dodaje mu stylu. Oprócz klasycznego koloru czarnego, do wyboru są wersje: biała i zielona. Zaprojektowany dla wygody Jego delikatne kształty i zaokrąglone krawędzie powodują,wspaniale leży w rąk, a nawigacja po wyświetlaczu jest bardzo prosta.

APARAT Potrójny aparat Przygotuj się na niezapomniane momenty, które uwiecznisz dzięki potrójnemu aparatowi. Uchwyć detale codzienności dzięki głównemu aparatowi 25MP, który wspaniale sprawdzi się równocześnie za dnia, jak i w nocy.

Zatrzymaj piękno niezwykłych krajobrazów dzięki ultraszerokokątnemu aparatowi 8MP. Dodaj rozmyte tło, by wydobyć z obrazu to, co najważniejsze dzięki kamerze głębi 5MP. Obszerny kadr w jednym ujęciu Uchwyć więcej świata dzięki aparatowi ultraszerokokątnemu, który pozwoli Ci na zatrzymanie momentu skrupulatnie w taki sposób, w jaki widzisz go Ty.

Aparat w Galaxy A30s oferuje pole widzenia obejmujące aż 123°, które jest jest większe niż kąt widzenia ludzkiego oka (120°). Dzięki optymalizatorowi scenerii aparat samoczynnie wykryje odpowiednie warunki i zasugeruje Tobie wybranie trafnego ujęcia.

Ultraszeroka panorama Szerokokątny obiektyw proponuje pole widzenia obejmujące aż 123°, czyli obejmuje pole widzenia człowieka. Bez problemu na jednej...

Podobne produkty w kategorii Telefony komórkowe