Samsung Galaxy A50 Ocena produktu:

od 1299,00 PLN

oszczędzasz do 18%

 • Producent: Samsung
 • Kategoria: Telefony komórkowe
 • System operacyjny: Android
 • Przekątna wyświetlacza: 6.4 "
 • Rozdzielczość wyświetlacza: 2340 x 1080
 • Rodzaj telefonu: z ekranem dotykowym
 • Pamięć wbudowana: 128 GB
 • Pamięć RAM: 4 GB
 • Aparat przedni: 25 Mpx
 • Komunikacja: WiFi, LTE, 3G, NFC
 • Funkcje: dual SIM, odtwarzacz MP3
 • Pojemność baterii: 4000 mAh
 • Obsługa kart pamięci microSD: tak
 • Liczba rdzeni: 8
Oferty (11)
Opis produktu

GALAXY A50

wyświetlacz, na którym zobaczysz więcej
Bądź bliżej tego, co dla Ciebie ważne, za sprawą 6,4-calowego wyświetlacza Infinity-U Galaxy A50, który rozciąga się od brzegu do brzegu urządzenia, wytwarzając niemal bezramkowy telefon. Dzięki rozdzielczości FHD+ i kolorom ekranu sAMOLED możesz zatopić się w ulubionych vlogach i transmisjach na żywo.
**ekran Infinity: niemal bezramkowy, w pełni szklany przedni wyświetlacz rozciągający się od brzegu do brzegu.
***wyświetlacz mierzony po przekątnej jako pełny prostokąt bez uwzględnienia zaokrąglonych narożników. Rzeczywista powierzchnia wyświetlania jest mniejsza z uwagi na zaokrąglone rogi i otwór na obiektyw aparatu.

idealny projekt w niezwykłych kolorach
Galaxy A50 to czysta estetyka z najwyższej półki. Czy wybierzesz postępową biel lub czerń, czy błyskotliwy koral bądź błękit, smukły korpus urządzenia wyśmienicie zjednoczy się do Twojej dłoni. Tył produkowany z glasstic 3D i skaner linii papilarnych umieszczony na ekranie sprawiają, że możesz radować się gładkim, opływowym kształtem z każdej strony.

Potrójny aparat, który uchwyci cenne chwile
Galaxy A50 wyposażono w ultra szerokokątny aparat o 123-stopniowym polu widzenia analogicznym do tego, jakie ma ludzkie oko, aparat 25 MP (F1,7), dzięki któremu przez całą dobę możesz robić jasne i wyraźne fotografie, jak na dodatek aparat głębi 5 MP,przypasować głębię ostrości.

Trzy sposoby rejestrowania
Masz do dyspozycji aż trzy aparaty, którymi uchwycisz wszystko, co dzieje się wokół. Zmieść w kadrze więcej i rejestruj chwile w zróżnicowanym oświetleniu. Zdjęcia robione w dzień pozostaną wyraziste, a te robione w nocy zachowają ostrość detali. Bawiąc się rozmyciem, możesz również sprawić, że fotografowane obiekty będą lepiej odcinać się od tła.

idealne ujęcia dzięki optymalizatorowi scenerii

starczy jedno ujęcie. Czy robisz zdjęcie jedzenia, swego pupila, czy innych ulubionych rzeczy, funkcja Scene Optimizer rozpoznaje scenę i udoskonala ją przy użyciu sztucznej inteligencji. Uzyskasz w ten sposób stosowny poziom jasności, nasycenia i nie tylko, by rejestrować rzeczywistość skrupulatnie tak, jak chcesz ją zapamiętać.

Flaw Detection (wykrywanie wad) sposobem na poprawę zdjęć
Wykrywanie wad namierza mrugnięcia, rozmycie i podświetlenie od tyłu i powiadamia Cię o nich, byś mógł powtórzyć ujęcie. Dzisiaj zrobisz idealne zdjęcie w odpowiedniej chwili.

Pokaż się z najlepszej strony

Selfie z definicji mają wyglądać prawidłowo. Przedni aparat 25 MP zapewnia wyraziste zdjęcia w dzień, a także zapewnia ostre fotografie nocne. Możesz więc robić rewelacyjne selfie poprzez całą dobę. Jeszcze tylko selfie focus, który sprawi, iż będziesz w centrum uwagi, ponieważ delikatnie rozmyje tło, i gotowe!

Niech Twoja osobowość rozbłyśnie
dzisiaj masz jeszcze więcej sposobów na wyrażenie siebie. Twórz i personalizuj AR emoji, a następnie wysyłaj je przyjaciołom, aby pokazać im, co czujesz. Baw się także naklejkami AR, filtrami i znaczkami, tworząc zabawne fotografie.

Twój odcisk palca staje się kluczem

Galaxy A50 zaopatrzono w technicznie nowoczesne uwierzytelnienie biometryczne. Skaner linii papilarnych umieszczony na ekranie rozpoznaje Twój oryginalny odcisk palca, więc tylko Ty możesz jednym ruchem odblokować telefon.
*Jeżeli używasz foli broniącej wyświetlacz, upewnij się,zezwala na ona działanie czytnika linii papilarnych umieszczonego na ekranie.

Bateria, która daje Ci moc

Życie codzienne wymaga telefonu, który się nie rozładuje. Bateria o mocy 4000 mAh zapewnia mu energię przez cały dzień, byś mógł korzystać ze streamingu, udostępniać treści i grać. A jeśli nieco przesadzisz, starczy, iż użyjesz 15-watowego prędkiego ładowania Galaxy A50.

One UI wszystko w zasięgu kciuka

One UI pomoże Ci skoncentrować się na tym, co naprawdę ważne. Smartfon i oprogramowanie współdziałają, pokazując treści i funkcje tak, byś szybciej mógł uzyskać do nich dostęp. Włącz tryb nocny,wygodnie korzystać z urządzenia w ciemności. Za sprawą jasnych i instynktownych danych wizualnych obsługa telefonu staje się czystą przyjemnością.

Rozpoznawanie twarzy
teraz możesz natychmiast odblokować telefon starczy, iż przytrzymasz go przed twarzą. Technika rozpoznawania twarzy zapewni dostęp do urządzenia wyłącznie Tobie, by Twoje prywatne dane nie wpadły w niepowołane ręce.

Mój Sejf

Oferowany przez Samsung mój sejf to konkretne rozwiązanie, które pozwala na Ci stworzenie prywatnej, zaszyfrowanej przestrzeni do przechowywania treści, takich jak zdjęcia, dokumenty czy pliki z nagraniami głosowymi, pod uzupełniającą warstwą zabezpieczeń.
*przystępność tej usługi może się różnić w zależności od kraju.

Podobne produkty w kategorii Telefony komórkowe