Samsung Galaxy A51 Ocena produktu:

od 1699,00 PLN

oszczędzasz do 5%

  • Producent: Samsung
  • Kategoria: Telefony komórkowe
Oferty (23)
Opis produktu

Wybrane właściwości wyświetlacz 4 aparaty Rozrywka Bezpieczeństwo Dolby ATMOS W pudełku Porównaj modele atrybuty Galaxy A51 duży i niemal pozbawiony ramek, 6,5-calowy ekran Infinity-O z matrycą Super AMOLED Ultraszerokokątny obiektyw pozwoli Ci zmieścić więcej na jednym zdjęciu Nowy system aparatów z obiektywem głównym 48 MP oraz obiektywem do makrofotografii udoskonalona jakość gier, dzięki funkcjom Game Booster i Frame Booster Pojemna bateria 4000 mAh i wsparcie dla szybkiego ładowania pomogą Ci utrzymać kontakt ze znajomymi prędkie odblokowywanie smartfona i bezpieczeństwo danych zagwarantuje czytnik linii papilarnych nowoczesna stylistyka.

Bezramkowy wyświetlacz Smartfon Samsung Galaxy A51 zyskał ekskluzywny wygląd. Wielki ekran Infinity-O praktycznie nie ma ramek, ma jedynie nieduże centralnie umieszczone wycięcie na aparat do selfie.

Bryła urządzenia jest smukła i posiada delikatnie zaokrąglone brzegi. Efektowniejsze fotografie. Cztery aparaty tylne Jeszcze więcej obiektywów, o jeszcze lepszej rozdzielczości. To może oznaczać tylko jedno: piękniejsze zdjęcia.

teraz aparat główny ma aż 48 MP, a aparat do selfie to 32 MP. Zrobisz wyraźne fotografie, pełne detali. A nowy obiektyw do makrofotografii uwieczni świat, jakiego do tej pory nie zauważałeś. Stały kontakt ze znajomymi.Pojemna bateria i superszybkie ładowanie żeby dłużej cieszyć się pracą urządzenia, smartfon Samsung Galaxy A51 otrzymał akumulator o wielkiej objętości 4000 mAh.

Wspiera go ulepszone zarządzanie zasilaniem i prędkie ładowanie. Gdy będzie wymagał doładowania, nie będziesz musiał rozstawać się z nim na długo. Ochrona informacji.Czytnik linii papilarnych Czytnik linii papilarnych chroni zapisane na urządzeniu dane, takie jak filmy, zdjęcia czy dokumenty przed dostępem osób niepowołanych.

Jest wbudowany w wyświetlacz, więc bardzo komfortowo się go obsługuje. Nieprzeciętny wyświetlacz Infinity-O i stylowy design Zachwyć się ekranem wspaniałej jakości Na 6,5-calowym wyświetlaczu* niemal pozbawionym ramek, oglądane filmy prezentują się istotnie błyskotliwie.

Zamiast notcha mamy tu do czynienia z niewielkim centralnie umiejscowionym otworem na aparat do selfie. Matryca ma rozdzielczość 2400 x 1080 pikseli i proporcje ekranu 20:9. Dzięki technologii Super AMOLED zniewoli Cię bogactwem barw i detali oraz świetnymi kątami widzenia.

* wyświetlacz Infinity 6,5": ekran mierzony po przekątnej jako pełny prostokąt bez uwzględnienia zaokrąglonych rogów. Rzeczywisty widoczny obszar jest mniejszy ze względu na zaokrąglone narożniki i wycięcie kamery.

zaawansowane możliwości aparatu i wideo Zachowaj doskonałe chwile na rewelacyjnych fotografiach i filmach Samsung Galaxy A51 tworzono z myślą o rejestrowaniu każdej rewelacyjnej chwili w życiu. Dlatego otrzymał komplet aż 4 tylnych aparatów.

Główny zapisuje zdjęcia w rozdzielczości 48 MP. Możesz posiadać pewność, iż będą wyraźne i bogate w szczegóły. Po raz pierwszy uzyskujesz aparat makro do rejestrowania fantastycznych detali. W podróży rewelacyjnie spełni oczekiwania ultraszerokokątny obiektyw, a dzięki obiektywowi głębi wyodrębnisz pierwszy plan.

Funkcja Rozpoznawania Scen sprawi, iż wszystkie ustawienia zostaną dobrane samoczynnie, a Tobie pozostanie tylko wciśnięcie migawki. Uchwyć więcej, bez kompromisów dzisiaj nawet rozległe krajobrazy zarejestrujesz na jednej fotografii.

Ultraszerokokątny obiektyw obejmuje obrazy o kącie widzenia 123°. To tyle, ile widzi ludzkie oko. Za każdym razem, gdy aparat wykryje, że portretowana scena powinna być zapisana jako panorama, sztuczna inteligencja zasugeruje Ci takie ujęcie.

Nic co ważne, nie umknie obiektywowi. * Ultraszerokokątne ujęcia rejestruje tylko aparat tylny. Fotografie bez ograniczeń Wszystko co widzisz, uchwycisz na jednej fotografii. Wybierz panoramę, a ładny krajobraz zarejestrujesz w jednym kadrze.

Panorama Próbowałeś kiedyś techniki panoramowania? To robienie fotografii z równoczesnym delikatnym przemieszczaniem aparatu, podążając za tematem zdjęcia. W ten sposób osiągniesz doskonałe ujęcie panoramiczne.

Tryb makro - odkryj świat, którego dotąd nie dostrzegałeś Poznaj nowy obiektyw makro. Ma ogniskową 40 mm i zezwala na Ci fotografowanie obiektów z odległości nawet kilku centymetrów. Uchwycisz detale, jakich wcześniej nie zauważałeś.

Wypróbuj obiektyw w starciu z owadami, roślinami i wszelkimi przedmiotami codziennego korzystania. * Makro ujęcia rejestruje tylko aparat tylny. Nieznaczne jest przepiękne Przybliż aparat do fotografowanego obiektu. Dzisiaj choćby ujęcia zrobione z odległości kilku centymetrów będą świetnie wyostrzone.

Odwzorujesz przedmioty w skali 1:1 albo w zwiększeniu. Naturalnie rozmyte tło Rozmycie tła w trybie makro pozwoli Ci uzyskać zdjęcie z bardzo wyraźnym obiektem na pierwszym planie i naturalnym konsekwencją bokeh.

Wyróżnij się, dzięki efektom Live Focus Nowy obiektyw makro tworzy bardziej naturalny efekt bokeh niżeli ten wytworzony poprzez oprogramowanie. Zaakcentuj to, co dla Ciebie ważne. Włącz rozmycie w trybie Podglądu i Galerii.

Możesz także ustawiać głębię ostrości w Galerii, dodając rozmaite efek

Podobne produkty w kategorii Telefony komórkowe