Samsung Galaxy A80 Ocena produktu:

od 1999,00 PLN

oszczędzasz do 17%

 • Producent: Samsung
 • Kategoria: Telefony komórkowe
 • System operacyjny: Android
 • Przekątna wyświetlacza: 6.7 "
 • Rozdzielczość wyświetlacza: 2400 x 1080
 • Rodzaj telefonu: z ekranem dotykowym
 • Pamięć wbudowana: 128 GB
 • Pamięć RAM: 8 GB
 • Komunikacja: WiFi
 • Funkcje: dual SIM, odtwarzacz MP3
 • Pojemność baterii: 3700 mAh
 • Liczba rdzeni: 8
Oferty (4)
Opis produktu

WYBRANE właściwości wyświetlacz DESIGN APARATY Bateria i ładowanie BEZPIECZEŃSTWO wydajnOŚĆ PORÓWNAJ MODELE wykonanY DO ŻYCIA LIVE obszerny ekran 6,7" New Infinity Display, sAMOLED, żywe nasycone barwy, wysoki kontrast Pozbawiony ramek ekran wypełnia cały przedni panel smartfona, oferując ulepszone doznania wizualne 3 obrotowe aparaty dzięki czemu, wszystkie fotografie, ponadto selfie, wyglądają profesjonalnie Superszybkie ładowanie 25W błyskawicznie uzupełnisz zapas energii w swoim smartfonie Bezpieczeństwo informacji Czytnik linii papilarnych pod wyświetlaczem wygodna praca Wysoka produktywność, a także więcej miejsca na ulubione fotografie i filmy BEZRAMKOWY ekran Pierwszy taki wyświetlacz wyświetlacz wypełnia cały przód smartfona, proponując jeszcze pokaźniejsze wrażenia.

Oglądaj na żywo filmiki przesyłane przez znajomych, ulubione seriale czy świetne fotografie na wciągającym, pozbawionym ramek ekranie. Pokaźny ekran ma przekątną 6,7 cala i współczynnik proporcji ekranu do frontu urządzenia wynoszący aż 93,8%.

Jest tworzony w technologii Super AMOLED, co gwarantuje pięknie nasycone barwy, korzystny kontrast i wielkie kąty widzenia. PREMIUM DESIGN Stylowy, tak jak Ty Galaxy A80 wygląda fantastycznie. Prosta, progresywna bryła została pozbawiona ramek, a czujniki umieszczono pod wyświetlaczem.

Smartfon ma metalową obudowę i ekran o zaokrąglonych krawędziach 3D. Jest dostępny w trzech unikatowych kolorach: Ghost White, Angel Gold i Phantom Black. ProgresywnY, OBROTOWY APARAT za każdym razem nadzwyczajne fotografie Galaxy A80 został zaopatrzony w oryginalny mechanizm aparatu fotograficznego.

Gdy wybierasz tryb selfie w aplikacji aparatu, 3 aparaty z tyłu smartfona samoczynnie wysuwają się i obracają. Oznacza to,dzisiaj robiąc jednocześnie fotografie, jak i selfie masz do dyspozycji trzy wyśmienite obiektywy.

OBIEKTYW ULTRASZEROKOKĄTNY zniewalające panoramiczne ujęcia Ultraszerokokątny obiektyw proponuje pole widzenia obejmujące aż 123°, czyli obejmuje pole widzenia człowieka. Na każdej fotografii uchwycisz więcej.

W jednym kadrze zmieszczą się choćby rozległe krajobrazy. Dodatkowo, spory kąt widzenia 78° jestprzystępny w trybie filmowania. W jednym kadrze Używając obiektywu 123°, który obejmuje wyjątkowo obszerny kąt widzenia, uchwycisz fantastyczne panoramiczne widoki oraz zrobisz grupowe selfie, na którym zmieszczą się wszyscy Twoi znajomi.

Tryb filmowania w trakcie filmowania, szerokokątny obiektyw pozwala uzyskać kąt widzenia 78°. Szeroki kadr usprawnia śledzenie choćby szybkiej akcji w szerszej perspektywie, dzięki czemu obraz nabiera realnej jakości.

GŁÓWNY OBIEKTYW O wyjątkowEJ ROZDZIELCZOŚCI 48 MP Profesjonalnie wyglądające zdjęcia Obiektyw o wysokiej rozdzielczości pozwoli Ci uchwycić istotnie wyraźne obrazy, bogate w detale, równocześnie w dzień, jak i w nocy.

Dzięki obrotowej konstrukcji wykorzystasz go do robienia zdjęć i selfie. Wszystkie Twoje fotki będą dzisiaj w najwyższej jakości. OBIEKTYW GŁĘBI 3D Ostre lub rozmyte tło także w filmach Nagrywaj filmy z funkcją Live Focus*.

Wybierz, czy chceszvideo miało większą lub mniejszą głębię ostrości. W prosty sposób stworzysz poczucie dystansu na ekranie i nadasz filmom kinowego charakteru. Na dodatek, wykorzystaj obiektyw głębi do mierzenia** odległości, długości czy głębokości obiektów znajdujących się w polu widzenia kamery.

* Funkcja Live Focus Video jest dostępna w trybie video. ** Pomiar AR jest obsługiwany w aplikacji Quick Messure. Skrupulatność pomiaru AR może się różnić w zależności od warunków fotografowania i obiektów.

FUNKCJA automatycznEGO DOBORU SCEN Inteligentna funkcja optymalizacji obrazu Aparat Galaxy A80 samoczynnie analizuje* fotografowaną scenę i dla 30 z nich dobiera optymalne ustawienia**: nasycenie barw, balans bieli, jasność i kontrast.

Rozpoznaje na dodatek, gdy chcesz zrobić panoramiczne ujęcie i zasugeruje zastosowanie ultraszerokokątnego obiektywu.*** * Aparat rozpoznaje jednorazowo jedną scenę. Gdy nakierujesz kamerę na fotografowany obiekt, ikonka Optymalizacji scenerii pojawi się na ekranie podglądu.

** skrupulatność Optymalizacji scenerii może się różnić w zależności od warunków fotografowania, takich jak liczba fotografowanych obiektów, brak ostrości albo ruchomy obiekt. *** Przedstawione fotografie są przykładowe i posiadają charakter wyłącznie poglądowy.

DŁUGO DZIAŁAJĄCA BATERIA Korzystaj ze smartfona i nie martw się, iż zabraknie mu energii. Smartfon posiada baterię o pojemności3700 mAh* oraz ulepszone zarządzanie zasilaniem. Automatycznie optymalizuje zużycie baterii na podstawie sposobu w jaki korzystasz z telefonu i użytkowanych aplikacji.

* Faktyczna żywotność baterii zależy od otoczenia sieciowego, stosowanych funkcji i aplikacji, częstotliwości połączeń telefonicznych i wysyłanych wiadomości, liczby ładowań oraz wielu innych czynników. Superszybkie ładowanie Smartfon wspiera superszybkieładowanie 25W.

Nie musisz długo czekać, aby Twój smartfon odzyskał zapas energii. Dodatkowo, już krótkie doładowanie, zapewni mu dodatkowe godziny pracy. BEZPIECZEŃSTWO danych Twoje dane,

Podobne produkty w kategorii Telefony komórkowe