Samsung Galaxy S10 Lite Ocena produktu:

od 1999,00 PLN

oszczędzasz do 29%

  • Producent: Samsung
  • Kategoria: Telefony komórkowe
Oferty (10)
Opis produktu

kolory, które lśnią za każdym razem, gdy na nie patrzysz

barwy Magical Prism telefonu S10 Lite wprawiają w uznanie zawsze, gdy na nie spoglądasz. Wyszukany design, w którym wykorzystano materiał 3D Glasstic, dostępny jest w wersjach Prism Black, Prism White i Prism Blue. Dzięki smukłym zaokrągleniom S10 Lite wspaniale leży w rąk i urzeka swym wyglądem.

Nieograniczone okno na Twój świat

S10 Lite wyekwipowano w ekran Infinity-O, który za sprawą ekranu Full HD+ Super AMOLED Plus 6,7" oferuje maksymalną przestrzeń do rozrywki. Wyświetlacz zastosowane czujniki zbliżeniowy i światła i ekranowy czytnik linii papilarnych. Teraz możesz zobaczyć więcej i robić to, co kochasz bez ograniczeń.

Doskonalsze wrażenia wizualne dzięki jaśniejszym i czystszym kolorom

S10 Lite powoduje, że widzisz niesamowicie bogate odcienie i kontrast dokładnie taki, jaki został zarejestrowany przy użyciu HDR10+. Czy przebywasz na słońcu, czy w pomieszczeniu, S10 Lite zapewnia prawdziwie kinowe doznania.

Moc profesjonalnego aparatu dla każdego

Zacznij od aparatu głównego 48 MP, aby robić wyraziste, wysokiej rozdzielczości zdjęcia równocześnie w dzień, jak i nocą. Przejdź do aparatu ultraszerokokątnego 123°, aby uwieczniać zapierające dech krajobrazy. Wybierz aparat makro, aby zbliżyć się do fotografowanego obiektu na odległość zaledwie 4 cm i uwiecznić jego najdrobniejsze detale. A na koniec odwróć smartfon i przy użyciu aparatu przedniego 32 MP rób warte udostępnienia selfie.\

Płynniejsze, stabilne wideo nawet w słabym oświetleniu

Super Steady OIS proponuje szerszy kąt korekty, dzięki czemu filmom rejestrowanym w słabym oświetleniu i transmitowanym na żywo możesz nadać stabilność gimbala i jakość UHD. W trakcie najbardziej dynamicznych scen postaw na tryb Super Steady i ciesz się płynnym i stabilnym nagrywaniem.

powiększ głośność tego, na czym Ci zależy, dzięki mikrofonowi z funkcją zoomu

Czasami to właśnie dźwięk jest decydujący w scenie - zabawny śmiech, rozbijająca się fala czy syk pary. Mikrofon Zoom-in w S10 Lite jest zaopatrzony w 3 mikrofony, które precyzyjnie kierują i wzmacniają dźwięk w miarę, jak przybliżasz i oddalasz.

Nagrywaj i edytuj niczym profesjonalista

Zrobiłeś swym S10 Lite znakomity film. Pora dodać do niego zapadający w pamięć podpis, zintegrować z innym nagraniem, a może choćby przyspieszyć. Nieważne jak zdecydujesz się go dopracować, z S10 Lite będzie to przystępne i komfortowe za sprawą wszechstronnych, zaimplementowanych opcji edycji video.

Wyraziste piksele w każdym ujęciu w dzień i w nocy

Każde zdjęcie czy to zrobione w świetle dziennym, czy przy blasku księżyca zarejestrowane wysokiej rozdzielczości aparatem głównym 48 MP ożywa za sprawą niezwykłej przezroczystości pikseli. Aparat wyekwipowano w dodatku w cyfrowy zoom, dzięki któremu zbliżenia nie pogarszają jakości obrazu.

Aparat makro nie pomija nawet najdrobniejszych detali

Aparat makro 5 MP S10 Lite niewyobrażalnie wręcz przybliża Ci wszystkie najbłyskotliwiejsze szczegóły. Ustaw trafną odległość 4 cm i w prosty sposób rejestruj więcej szczegółów od nieszablonowych wzorów faktury po wyrafinowanie wyrafinowane barwy.

Działaj momentalnie i efektywnie

S10 Lite łączy w sobie szybki procesor i pojemną pamięć masową, zapewniając płynne działanie podczas realizowania wielu zadań. Telefon dostępny jest w wersji z imponującymi 8 GB RAM, proponuje też 128 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć do 1 TB,cieszyć się miejscem porównywalnym do tego, jakie oferuje notebook.

Podobne produkty w kategorii Telefony komórkowe