Samsung Galaxy S10e SM-G970 Ocena produktu:

od 2488,00 PLN

oszczędzasz do 9%

 • Producent: Samsung
 • Kategoria: Telefony komórkowe
 • System operacyjny: Android
 • Przekątna wyświetlacza: 5.8 "
 • Rozdzielczość wyświetlacza: 2280 x 1080
 • Rodzaj telefonu: z ekranem dotykowym
 • Pamięć wbudowana: 128 GB
 • Pamięć RAM: 6 GB
 • Wbudowany aparat cyfrowy: 16 Mpx
 • Aparat przedni: 10 Mpx
 • Komunikacja: Bluetooth, WiFi, LTE, NFC
 • Funkcje: dual SIM, odtwarzacz MP3
 • Pojemność baterii: 3100 mAh
 • Rodzaj karty SIM: nano SIM
 • Obsługa kart pamięci microSD: tak
 • Rodzaj baterii: Li-Po
 • Liczba rdzeni: 8
Oferty (5)
Opis produktu

Model: Galaxy S10e Enterprise EditionSmartfon Galaxy S10e 5,8 6/128GB Dual SIM Enterprise Edition Czarny, następca modelu SM-G970FZKDXEOSamsung Galaxy Enterprise Edition zapewni Twojej firmie wszystko, czego Ci potrzeba do pracy.

Ochrona klasy militarnej Knox możliwa personalizaja urządzenia jeszcze przed jego rozpakowaniem Możliwość kontrolowania aktualizacji oprogramowania sprzętowego i wersji OS Regularne przystępności aktualizacji oprogramowania przystępne zarządzanie Możesz kontrolować wersję systemu operacyjnego swojego urządzenia dzięki rozwiązaniu E-FOTA (Enterprise Firmware-Over-The-Air).

Dwuletni cykl życia*Zapewnienie spójności floty może być trudne, jeśli w firmie nie obowiązuje jednolity cykl stosowania sprzętów, przez co niektóre z nich mogą już być niedostępne. Dlatego prawidłowo wiedzieć, iż wszystkie urządzenia z edycji biznesowej Samsung Galaxy mają dwuletni cykl życia*, a biznesowe wsparcie technologiczne służy pomocą, gdy tylko tego Ci trzeba.* Informacja o dwuletnim procesu życia pochodzi z oświadczenia globalnego.

w sytuacji niewiele znaczącej liczby urządzeń przystępność może się różnić. Telefon, który wyróżnia się we wszystkimZupełnie nowy design. Wycinany laserowo, praktycznie bezramkowy ekran z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych i technologią AMOLED, która zapewnia pełen komfort wykorzystywania nawet w słoneczny dzień.

To wszystko powoduje,ekran Infinity-O jest najbardziej innowacyjny ze wszelkich wyświetlaczy Galaxy, a oglądanie ulubionych filmów i przeglądanie zdjęć jest wygodne jak nigdy dotąd.Z aparatem nowej generacji nie musisz być profesjonalistą sprawdź szerszą perspektywę.

Z obiektywem ultraszerokokątnym o polu widzenia aż 123 poziomów zrobisz zdjęcia, które zachwycą innych. Świetne zdjęcia z inteligentnym aparatem. Aparat w Galaxy pomoże Ci zrobić niewiarygodne zdjęcia.

Sam zasugeruje kompilację oraz samoczynnie przypasuje ustawienia do solidnego ujęcia. Wystarczająca efektywność dla tych, którzy nie posiadają czasuDziel się energią! Bezprzewodowa technika PowerShare zezwala na Ci dzielenie się energią ze swojej baterii z innymi urządzeniami.

A funkcja bezprzewodowego prędkiego ładowania 2.0 powoduje, że Twój telefon będzie gotowy do pracy bezdyskusyjnie szybciej.Korzystaj z internetu bez przeszkód. Korzystając z inteligentnego Wi-Fi, osiągniesz jeszcze wyższe szybkości przesyłania informacji.

dodatkowo, dzięki Wi-Fi jest nie tylko szybciej, ale i bezpieczniej, nawet w zatłoczonych sieciach publicznych na lotniskach czy w hotelach. Zawsze, kiedy znajdziesz się poza zasięgiem Wi-Fi, telefon samoczynnie przełączy Cię na tryb LTE, które zagwarantuje szybkość aż do 2,0 Gb/s.Projektując Galaxy S10e, pracowaliśmy jednocześnie nad dopasowaniem genialnych komponentów sprzętowych i oprogramowaniem, żeby każda gra chodziła płynnie.

Telefon, który scali się do Ciebie - a nie Ty do niegoCały czas pracujemy nad tym,za każdym razem być o krok dalej aniżeli inni. Smartfony z kolekcji Galaxy S10 dopasowują się do Twojego sposobu korzystania z telefonu.

użytkowane aplikacje pozostaną otwarte. Natomiast dla optymalizacji zużycia baterii, na podstawie Twoich rutynowych aktywności telefon, zamknie te, które w danym momencie nie są Ci niezbędne.Telefon, który Cię wyręczy - Asystent BixbyPotrzebujesz szybkiego dostępu do maili i kalendarza bez konieczności odblokowania ekranu? W biurze wyciszasz telefon i przełączasz się na Wi-Fi? Galaxy S10e rozpozna Twoje nawyki i automatycznie zmieni ustawienia, by ułatwić Ci dzień.

Możesz dodatkowo zaprogramować swoje własne ustawienia.Pozostałe atrybuty wyświetlacza: Dynamic AMOLED 16M Pozostałe dane o procesorze: Samsung Exynos9 9820 4 x 2,7 GHz + 4 x 1,7 GHzSzczegółowe informacje aparatu: Aparat do selfie Aparat z szerokokątnym obiektywem Aparat z ultraszerokokątnym obiektywem Akcesoria w komplecie: Pozostałe właściwości: Czujniki: Akcelerometr Zbliżeniowy Światła Magnetometr Żyroskop Barometr Grawitacyjny Efektu Halle-a...

Podobne produkty w kategorii Telefony komórkowe