Samsung Galaxy S20 Ultra 5G SM-G988 Ocena produktu:

od 5999,00 PLN

 • Producent: Samsung
 • Kategoria: Telefony komórkowe
 • System operacyjny: Android
 • Przekątna wyświetlacza: 6.9 "
 • Rozdzielczość wyświetlacza: 3200 x 1440
 • Rodzaj telefonu: z ekranem dotykowym
 • Pamięć wbudowana: 512 GB
 • Pamięć RAM: 16 GB
 • Wbudowany aparat cyfrowy: 108 Mpx
 • Aparat przedni: 40 Mpx
 • Komunikacja: Bluetooth, WiFi, LTE, NFC, 5G
 • Funkcje: GPS, odtwarzacz MP3
 • Pojemność baterii: 5000 mAh
 • Rodzaj karty SIM: nano SIM
 • Obsługa kart pamięci microSD: tak
Oferty (10)
Opis produktu

Galaxy S20 Ultra aparaty Design i WyświetlaczWydajnośćbateria nakładka ONE UI 2 porównaj Galaxy S GŁÓWNE atrybuty GALAXY S20 Ultra rewolucyjne fotografie i videoJeszcze lepsza jakość i możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości 8K.

Funkcja Single TakeRaz naciśnięta migawka i aparat uchwyci wydarzenie w postaci zdjęć i wideo z wielu perspektyw. Wyświetlacz Infinity-O6,9-calowy wyświetlacz WQHD+ o odświeżaniu aż 120 Hz dla niezwykłej płynności i responsywności*.

Procesor Exynos 990Galaxy S20 Ultra zaopatrzono w ośmiordzeniowy procesor oraz świeże kości pamięci.dzisiaj myśli i działa szybciej. Bateria, która dotrzyma Ci krokuBateria o wielkiej pojemności 5000 mAh jest wspierana superszybkim ładowaniem 45 W**.

Bezpieczeństwo informacjiUltradźwiękowy czytnik linii papilarnych i nowoczesna platforma Samsung Knox. *Domyślny tryb pracy ekranu wynosi 60 Hz. Wymaga ustawienia ekranu w trybie 120 Hz. **Szacowany na podstawie profilu używania przeciętnego/typowego użytkownika z w pełni naładowanym urządzeniem.

POZNAJ BLIŻEJ GALAXY S20 Ultra Coraz częściej komunikujemy się przez obrazy, chcemy być w kontakcie ze znajomymi za każdym razem i wszędzie. Dlatego Samsung Galaxy S20 Ultra otrzymałcałkowicie nowy system aparatów, który ma idealnie uchwycić każdy moment.Powitajmy aparat ze wsparciem AI, Space Zoom i wideo w rozdzielczości 8K.

Ze wsparciem sieci 5G*, potężnym procesorem, inteligentną baterią i mnóstwem pamięci, smartfon jest gotowy na nowe wyzwania.*Sieć 5G nie jest jeszcze przystępna powszechnie w Polsce. Wideo W NAJWYŻSZEJ ROZDZIELCZOŚCI Nagrywaj filmy w rozdzielczości 8K Rejestruj video w rozdzielczości 8K, czyli 7680 x 4320 pikseli.

Nagrane filmy są istotnie realistyczne i pełne detali. Można je oglądać na telewizorze dopasowanym do rozdzielczości 8K. Co więcej, możesz wyodrębnić jedną klatkę z nagranego filmui zapisać jako zdjęcie o rozdzielczości 33MP.

Uchwyć wyraźnie każdy moment Aparat w Galaxy S20 Ultra zapisuje zdjęcia w rozdzielczości 108MP, co zezwala na późniejsze bezstratne kadrowanie czy edycję. Zdjęcia są wysokiej jakości, pełne wyraźnych szczegółów nawet tych w tle.

sprawdź JESZCZE WIĘCEJ, FOTOGRAFUJ JESZCZE LEPIEJ Galaxy S20 Ultra ma inteligentny komplet obiektywów. Nienaturalna inteligencja rozpoznaje sceny i dobiera do nich adekwatny czas naświetlania i nasycenia odcieni.

Każde zdjęcie rewelacyjnie odda rzeczywistość. Z największą wśród smartfonów Galaxy matrycą*, rejestrującą obszerniejsze piksele (2,4 µm) potrafi utrwalać zdjęcia bogate w szczegóły choćby przy gorszych warunkach oświetleniowych.

Dzięki technice Nona Binning, która łączy 9 pikseli w jeden o naprawdę wielkich rozmiarach, wychwytujący pokaźniejszą ilość światła, możesz teraz fotografować sceny nocne jasne i ostre, jak nigdy dotąd. W dodatku jeśli uruchomisz Tryb nocny, aparat wykona 30 fotografii w 5 sekund i zwiąże je w jedną, poprawnie naświetloną i wyraźną fotografię.*Matryca światłoczuła w Galaxy S20 Ultra jest około 2,9x większa w Galaxy S10.

Jedno ujęcie, niemało fotografii* Użyj funkcji Single Take, a dwa tylne aparaty i aparat przedni zarejestrują cenną chwilę z przeróżnych perspektyw. Wciśnij migawkę i poprzez kilka sekund możesz poruszać aparatem, zawsze kadrując inaczej.

Otrzymasz kolaż zdjęć i filmów, które możesz zapisać albo od razu wysłać znajomym. *Funkcja Single Take może rejestrować może zarejestrować do 14 zróżnicowanych fotografii i filmów. Wyniki mogą się różnić w zależności od czasu nagrywania.

Space Zoom - nawet 100x bliżej* dzisiaj możesz sfotografować nawet słabo widoczne i oddalone obiekty. Bądź bliżej centrum akcji i uchwyć momenty, których wcześniej nawet byś nie zauważył. Teleobiektyw dysponuje 100-krotnym zoomem* (10-krotny hybrydowy zoom optyczny).

*100-krotne zwiększenie uwzględnia jeszcze zoom cyfrowy, co może wpłynąć na jakość zdjęcia. Super Steady - super stabilizacja obrazu Filmuj, nawet najistotniej dynamiczną akcję. Lepsza stabilizacja obrazu jest w stanie dokonać jego korekty o 60°, eliminując drgania.

Galaxy S20 Ultra zapewni Ci płynność nagrań porównywalną do mistrzowskich kamer sportowych. Efekt Bokeh Rozmyj tło, kontrolując poziom rozmycia i dodaj ciekawe efekty bokeh do artystycznych fotografii i filmów.

Slow Motion Niektóre chwile powinny trwać dłużej. Tryb Super Slow Motion rejestruje film z szybkością 960 klatek na sekundę, a następnie odtwarza je przez 12 sekund w zwolnionym tempie. Nocny film hyperlapse Rób fotografie, przybliżając się do obiektu i połącz je w film zwany hyperlapse.

Aparat połączy ustawienia do warunków oświetleniowych. Teraz nawet po zmroku zrobisz wyraźne wideo. DESIGN I wyświetlacz Samsung Galaxy S20 Ultra to smukły smartfon, który idealnie leży w rąk. Ma zmniejszone ramki, szczególnie minimalny, centralnie położony otwór na przedni aparat i pokaźniejszy od swego poprzednika wyświetlacz.

Dzięki zaimplementowaniu najnowszych materiałów, zyskał obszerniejszą wytrzymałość. Jednocześnie przód, jak i tył urządzenia pokrywa szkło Gorilla Glass 6 generacji.Ramkę produkowano z jednolitego stopu stali, który jest dużo bardziej wytrzymały na trud

Podobne produkty w kategorii Telefony komórkowe