Xiaomi Mi Note 10 Pro Ocena produktu:

od 2699,00 PLN

oszczędzasz do 1%

  • Producent: Xiaomi
  • Kategoria: Telefony komórkowe
Oferty (15)
Opis produktu
Mi Note 10 Pro

Doświadcz świetnej jakości fotografii Mi Note 10 z pięcioma nowoczesnymi obiektywami, a w tym po raz pierwszy w smartfonie aparatem głównym o powalającej rozdzielczości 108 MP! Ciesz się niesłychanie długim czasem działania, dzięki szczególnie pojemnej baterii 5260mAh, a także ciesz się błyskawicznym ładowaniem.

pakiet aparatów dla każdych warunków.
5 MP teleobiektyw
10-krotny zoom hybrydowy,
50-krotny zoom cyfrowy, f/2.0, OIS

12 MP aparat portretowy
2x zoom optyczny, 1,4mikro m, f/2.0, podwójny autofocus

108 MP aparat o ultra wysokiej rozdzielczości
1/1.33" super sensor, obiektyw 7P, f/1.69, 4-osiowy OIS

20 MP aparat szerokokątny
FOV 117 poziomów, f/2.2

2 MP aparat makro
Fotografowanie w trybie makro zoom

Pierwszy masowo wytworzony aparat 108 MP. Szczegółowy, wyraźny obraz. Mi Note 10 ma aparat 108 MP z rozdzielczością pojedynczego zdjęcia do 12032 x 9024, 12 razy wyższą niżeli rozdzielczość 4K! Dzięki bardzo sporemu czujnikowi obrazu w wymiarze 1/1.33" aparat Mi Note 10 przewyższa większość aparatów cyfrowych. Przechwytując więcej światła i szczegółów, jest w stanie odtworzyć każdy szczegół uchwyconego krajobrazu. Czy to nie zapiera tchu w piersiach?

5 MP teleobiektyw doskonały teleobiektyw hybrydowy z 10-krotnym zoomem i 4-osiowym OIS, dzięki któremu Twoje oczy zobaczą więcej.

12 MP aparat portretowy trafny tryb portretowy z obiektywem 50mm; Podwójne PD rozszerza staranność ogniskowania; ultrajasny 1.4 mikro m, staranny laserowy autofocus i miękkie światło dla uchwycenia błyskotliwa nawet w ciemnym otoczeniu.

20 MP aparat szerokokątny Ultra-jasny, ultra-spory kąt 117 stopni, panoramiczny widok za jednym kliknięciem.

Epickie ujęcia makro Odkryj mikroświat z kamerą makro.

Tryb Vlog, a także tryb nocny 2.0. Nowy tryb Vlog, każdy może pokierować swoim życiem.
Pierwszy telefon Mi, który obsługuje nowy tryb nocny 2.0 i gromadzi kompilację opartą na RAW, pozwalającą robić fotografie bez martwienia się o ciemność.

32 MP aparat do selfie. Ultrawysoka rozdzielczość, będąca w stanie rejestrować najdrobniejsze detale, takie jak pojedyncze włosy, rzęsy i najdrobniejsze detale twarzy, a funkcja postedycji jest wciąż tak przydatna, jak wcześniej.

Nowy, bardziej responsywny ekranowy czytnik linii papilarnych. Mi Note 10 wykorzystuje w całości nową, ultrapłaską technikę odblokowywania ekranu i w dodatku optymalizuje odblokowywanie w jasnym świetle, z suchymi palcami oraz w niskich temperaturach. Rozszerzono nie tylko czułość sensora odblokowującego, lecz także rozszerzyła się jego wydajność.

spora bateria i szybkie ładowanie. Bateria o wyjątkowo obszernej obszerności 5260mAh na ponad dwa dni stosowania, załączona szybka ładowarka 30W, 100% naładowania w choćby 65 minut*.

  • dane pochodzą z laboratorium Xiaomi. Rzeczywiste wyniki mogą się nieznacznie różnić w zależności od środowiska.
  • 5260mAh odnosi się do typowej wartości pojemności baterii Mi Note 10.
  • Tylko załączona ładowarka i kabel ładujący mogą obsługiwać szybkie ładowanie do 30 W.
Qualcomm® Snapdragon™ 730G. Jako najsilniejszy układ z kolekcji Qualcomm 7, Snapdragon 730G proponuje maksymalną częstotliwość główną do 2,2GHz, maksymalną częstotliwość renderowania 700MHz i powiększoną prędkość w operacjach, grach, SI itp.

MIUI 11: Życie staje się łatwiejsze Mi Note 10 jest zasilany poprzez nowy minimalistyczny design MIUI; nowy wyświetlacz otoczenia sprawia, iż niegdyś statyczny wygląd staje się w pełni dynamiczny; po otrzymaniu powiadomienia kontrolka pulsuje jako przypomnienie; Mi Doc Viewer, Mi share, a także bezprzewodowe drukowanie Mi obszerniejszą wygodę.

Podobne produkty w kategorii Telefony komórkowe