Beurer Termometr ft 65

chwilowy brak towaru

  • Producent: BEURER
  • Kategoria: Termometry
  • Rodzaj: elektroniczny
  • Miejsce pomiaru: czoło

Wśród postępowych termometrów na szczególną uwagę zasługują modele bezdotykowe. Jednym z nich jest wysokiej klasy termometr bezdotykowy FT 65 – Beurer, który idealnie sprawdza się w swej roli i ponadto niemało przydatnych funkcji.

towar pozostał wyekwipowany w ergonomiczny alarm LED, który włącza się przy temperaturze powyżej 38 poziomów. Staranny wynik można uzyskać już w przeciągu kilku sekund. Urządzenie jest w pełni bezpieczne dla konsumenta – nie posiada rtęci ani szkła.

jednocześnie bez obaw można poddawać termometr dezynfekcji, w zależności od aktualnych potrzeb. Termometr bezdotykowy FT 65 – Beurer udostępnia praktyczną opcję pamięci z możliwością zapamiętania aż 10 pomiarów – łącznie z datą i godziną.

dzięki czemu użytkownik prosto może porównać ze sobą poprzednie wyniki. Niewątpliwym atutem towaru jest dość wielki wyświetlacz, który usprawnia odczytanie aktualnej temperatury. Na uwagę zasługuje także funkcja samoczynnego wyłączania.

Termometr zachwyca progresywnym designem i poręcznym kształtem. Do zestawu pozostały załączone dwie baterie. Opis artykułu: Alarm LED przy temperaturze powyżej 38°C Pomiar temperatury w ciągu kilku sekund Nie posiada rtęci ani szkła pasuje do dezynfekcji skrupulatność pomiaru: Czoło 0,3°C: 34 - 43°C Ucho 0,2°C: 35,5°C - 42°C Obiekt 1,5°C przy <30°C; 5% przy ≥ 30°C Termometr zapamiętuje 10 wartości wraz z datą i godziną Funkcja samoczynnego wyłączania pokaźny ekran Dwie baterie w pakiecie 1,5V AAA Gwarancja 36 miesięcy

Podobne produkty w kategorii Termometry