• Producent: Topgal
  • Kategoria: Tornistry i plecaki
  • Kolor: czarny
  • Rodzaj: plecak

Plecak z młodzieżowej linii STREET HIT plecak trafny do szóstej, siódmej i ósmej klasy lub liceum, technikum duże szelki z dostosowywanym pasem piersiowym plecy ergonomicznie ukształtowane usztywniane stelażem Trzykomorowy plecak do szkoły z dużą ilością kieszeni i nieelastycznymi plecami to nieprzeciętny wybór dla wysokiego szóstoklasisty, gimnazjalisty, czy ucznia szkoły przeciętnej.

Plecak ma tyle ergonomicznych rozwiązań, że będzie z niego zadowolona nawet mama:-) w środku plecaka znajdziesz kieszeń na notebooka albo na tablet (do maksymalnej wielkości 15,4"). Na kieszeni jest mniejsza kieszonka z siateczki, a na przeciwnej stronie znajduje się kieszeń z miękką podszewką na powerbank albo myszkę (nie są wyposażeniem plecaka:-) W przedniej komorzeodszukasz kieszeń do której możesz umieścić telefon, w dodatku w tej komorze jest karabińczyk na klucze, więc odpada problem z wiecznym szukaniem kluczy.

Z przodu plecaka są trzy kieszenie - mamy nieraz pytają się nas, czy do środkowej wejdzie śniadaniówka? Tak drogie mamy, śniadaniówka TOP 104 wejdzie do kieszeni, ale nie jest wyposażeniem plecaka. Pomiędzy kieszeniami wyszukasz pasy zapinane na rzep.

Możesz do nich przypiąć kurtkę, czy bluzę. Z boku plecaka masz miejsce na butelkę 1,5l, a z drugiej strony kieszeń na zamek (na słuchawki, okulary słoneczne - co wyłącznie dusza zapragnie). Co jeszcze fajnego odszukasz w plecaku? uchwyt do przenoszenia plecaka w ręce podgumowane uchwyty zamków pas piersiowy, dostosowywany i pomagający równomiernie rozłożyć obciążenie plecaka wytrzymałe dno z materiału TOPDURA (testowane poprzez Instytut Badań i Certyfikacji w Zlinie) odblaski zwiększające widoczność po zmroku

Podobne produkty w kategorii Tornistry i plecaki