• Producent: Topgal
  • Kategoria: Tornistry i plecaki
  • Kolor: zielony
  • Rodzaj: plecak

Dwukomorowy plecak szkolny z wojskowym tematyką, asygnowany dla chłopców w 2-6 klasie funkcjonalnie ukształtowany system pleców profil aluminiowy- stelaż, który można wyjąć obszerne szelki z podwójną regulacją pas piersiowy części odblaskowe Plecak ma dwie komory.

Pierwsza komora plecaka jest najmocniej pojemna i przestronna, w komorze jest umieszczona kieszeń z siateczki zamykana na zamek. Tylna komora jest dedykowana do przenoszenia książek, czy teczek. Z przodu plecaka znajduje się głęboka kieszeń, którą zdobi wojskowy wzór.

W kieszeni można przenosić śniadaniówkę albo piórnik CHI 772 R, czy CHI 781 R (nie są wyposażeniem plecaka). W kieszeni znajduje się karabińczyk na klucze. Plecak do szkoły ma z jednej strony sprężystą kieszeń na butelkę o pojemności 0,75l.

Po obu stronach plecaka znajdują się zakładki do zawieszenia woreczka na buty TOP 150 albo pelerynki ochroonej na plecak (oba komponenty nie są wyposażeniem plecaka). Komponenty bezpieczeństwa i komfortu: liczne odblaski zwiększające bezpieczeństwo dziecka na drodze użyteczny uchwyt do powieszenia plecaka na haczyku ławki szkolnej uchwyt do przenoszenia plecaka w rąk dno wytwarzane z materiału TOPDURA (atest ITC) stopki dystansowe na dnie, a także wzmocnienie dolnej krawędzi plecaka

Podobne produkty w kategorii Tornistry i plecaki