• Producent: Topgal
  • Kategoria: Tornistry i plecaki
  • Kolor: zielony
  • Rodzaj: plecak

Dwukomorowy plecak szkolny z wojskowym tematyką, asygnowany dla chłopców w 2-6 klasie funkcjonalnie ukształtowany system pleców profil aluminiowy- stelaż, który można wyjąć obszerne szelki z podwójną regulacją pas piersiowy części odblaskowe Plecak ma dwie komory.

Pierwsza komora plecaka jest najmocniej pojemna i przestronna, w komorze jest umieszczona kieszeń z siateczki zamykana na zamek. Tylna komora jest dedykowana do przenoszenia książek, czy teczek. Z przodu plecaka znajduje się głęboka kieszeń, którą zdobi wojskowy wzór.

W kieszeni można przenosić śniadaniówkę TOP 104 albo piórnik CHI 772 R, czy CHI 781 R (nie są wyposażeniem plecaka). W kieszeni znajduje się karabińczyk na klucze. Plecak do szkoły ma z jednej strony sprężystą kieszeń na butelkę o pojemności 0,75l.

Po obu stronach plecaka znajdują się zakładki do zawieszenia woreczka na buty TOP 150 albo neoprenowego etui na butelkę TOP 137 (oba komponenty nie są wyposażeniem plecaka). Komponenty bezpieczeństwa i komfortu: liczne odblaski zwiększające bezpieczeństwo dziecka na drodze użyteczny uchwyt do powieszenia plecaka na haczyku ławki szkolnej uchwyt do przenoszenia plecaka w rąk dno wytwarzane z materiału TOPDURA (atest ITC) stopki dystansowe na dnie, a także wzmocnienie dolnej krawędzi plecaka

Podobne produkty w kategorii Tornistry i plecaki