Plecak szkolny Topgal ENDY 18042 G

chwilowy brak towaru

  • Producent: Topgal
  • Kategoria: Tornistry i plecaki
  • Rodzaj: plecak

Lekki plecak nie tylko dla miłośniczek motyli wspaniały dla dziewczynki do 1-3 klasy Waga plecaka to jedyne 0,88 kg! nieelastyczne wyprofilowane plecy UWAGA! PLECAK W PROMOCYJNEJ CENIE Z POWODU WADY - plecak II jakości.

Plecak jest nowy, w pełni ergonomiczny, posiadał na przedniej kieszeni gumowe motyle, które musieliśmy wyeliminować. Po motylach pozostał "odcisk" w materiale, wada jest jedynie "kosmetyczna", nie ma wpływu na funkcjonalność plecaka.

Wada nie jest objęta gwarancją- nie podlega reklamacji. Z powodu defektu plecak jest w ciekawej cenie! Plecak nie jest przystępny w sklepach partnerskich. Dzięki niesprężystym i wyprofilowanym plecom bez stelaża aluminiowego plecak waży jedyne 0,88 kg.

Plecak polecamy dla dziewczynek o nieznacznej postawie ciała, ponieważ spore szelki, które można wyregulować i pas piersiowy, który zapobiega spadaniu szelek z wąskich ramion dziecka. Dodatkowym atutem są zakończenia szelek- dzięki wszytym magnesom można je zapiąć, by nie zwisały wzdłuż rąk.

Plecak ma dwie komory i jedną kieszeń z przodu. W tej kieszeni można umieścić piórnik PENN 17004 lub śniadaniówkę (oba elementy nie są wyposażeniem plecaka). Przednia komora jest obfita, znajduje się w niej kieszeń z siateczki i miejsce na wpisanie danych właścicielki plecaka.

W komorze jest także specjalne miejsce do którego można przypiąć klucze. Z boku plecaka znajduje się kieszeń schowana pod zamkiem. Po rozpięciu zamka można w niej umieścić butelkę z napojem. Na plecaku znajdują się ogromne odblaski, które rozszerzają widoczność dziecka.

Odblaski są na każdej stronie plecaka – na bokach, szelkach i z przodu. Uzupełniające komfortowe rozwiązania w plecaku to: uszko do zawieszenia plecaka na haczyku ławki czy w szatni uchwyt do przenoszenia plecaka w ręce materiał z powłoką przeciwdeszczową spód plecaka z grubego materiału Topdura, plastikowe stopki plecak został przetestowany w ITC Zlín

Podobne produkty w kategorii Tornistry i plecaki