• Producent: Topgal
  • Kategoria: Tornistry i plecaki
  • Rodzaj: tornister

Tornister z migającym światełkiem, dedykowany dla nieznacznych dziewczynek. Dla dziewcznek do 1-2 klasy stabilna kompozycja - nie przewraca się migające światełko z przodu plecaka dla pokaźniejszej widoczności dziecka podwójnie dostosowywane szelki z pasem piersiowym wyprofilowane plecy z lekkim stelażem aluminiowym Tornister z tematyką stworków dla oryginalnej pierwszoklasistki.

Tornister jest niewielkich rozmiarów,swobodnie posiada format A4. Jest stworzony z myślą o minimalnych dziewczynkach o wzroście do około 120 cm. Tornister ma stabilną konstrukcję, więc przy dobrym rozłożeniu książek nie przewraca się po postawieniu na ziemię.

Tornister ma jedną komorę, która w środku jest podzielona – upraszcza to dzieciom organizację podręczników i akcesoriów szkolnych. Cztery wewnętrzne podziały są wodoszczelne, ponadto w środku znajduje się organizer (np.

na kartę obiadową) miejsce na długopisy i nieznaczna kieszonka zamykana na zamek na niepokaźne przedmioty. Specjalna kieszeń na butelkę na napój znajduje się z boku plecaka. W razie niedokręcenia butelki nie zaleje ona książek.

Z przodu tornistra są dwie niepokaźne kieszonki. W górnej kieszeni jest miejsce na wpisanie danych właścicielki, kieszeń jest tak szeroka, że zmieści piórnik PENN 18043 albo śniadaniówkę (oba części nie są wyposażeniem).

W dolnej kieszeni znajduje się nieznaczna kieszonka z siateczki zamykana na zamek. Na tej kieszeni znajduje się dekoratywny plastyczny motyw stworka. Plecy w tornistrze są anatomicznie wyprofilowane i nieelastyczne. Wewnątrz pleców znajduje się lekki stelaż, który można wyjąć.

Stelaż sprawia równomierne rozłożenie ciężaru na plecach dziecka, wspomaga korzystną postawę ciała. Szelki w plecaku są dostosowywane podwójnie - tornister zintegruje się do jednostkowych potrzeb dziecka.

Dodakowy pas piersiowy zepnie szelki w sytuacji wąskich ramion dziecka. Tornister mnóstwo odblasków – są wielkie i wyraźne, umieszczone na szelkach, z boków i na przodzie. Ten fason plecaka wygrał test tornistrów przeprowadzony przez gazetę MF DNES.

Inne fajne komponenty w tornistrze to: uchwyt do zawieszenia tornistra i uchwyt do przenoszenia plecaka w ręce materiał z warstwą przeciwdeszczową wytrzymałe dno stworzone z materiału TOPDURA plastikowe nóżki na dnie przeciw przewracaniu tornistra tornister z dokumentem jakości ITC Zlin Porada: Końcówki pasków naciągu mają wszyte magnesy - po wyregulowaniu szelek można zapiąć paski, by nie "fruwały" wokół rączek dziecka.

Podobne produkty w kategorii Tornistry i plecaki