• Producent: Topgal
  • Kategoria: Tornistry i plecaki
  • Rodzaj: tornister

Tornister przeznaczony dla niewiele znaczących dziewczynek. Dla dziewcznek do 1-2 klasy jednostajna budowa - nie przewraca się podwójnie regulowane szelki z pasem piersiowym wyprofilowane plecy z lekkim stelażem aluminiowym Tornister ozdabia przepiękny wzór ptaków i kwiatów.

Na przedniej kieszeni znajduje się gumowa aplikacja ptaszka. Ten model tornistra będzie nieprzeciętnym wyborem dla dziewczyn do pierwszej klasy. Tornister jest wyprodukowany z myślą o niewielkich dziewczynkach o wzroście do około 120 cm.

Tornister ma stabilną konstrukcję, więc przy korzystnym rozłożeniu książek nie przewraca się po postawieniu na ziemię. Tornister ma najmniejsze wymiary wśród plecaków szkolncyh z naszej oferty - wysokość pleców tornistra to 37 cm.

Mimo to swobodnie posiada format A4. Tornister ma jedną komorę, która we wnętrzu jest podzielona – ułatwia to dzieciom organizację podręczników i akcesoriów szkolnych. Wewnętrzne podziały są wodoszczelne (np.

mokre jabłko nie zabrudzi książek). Ponadto w środku znajduje się organizer (np. Na kartę obiadową) miejsce na długopisy i minimalna kieszonka zamykana na zamek na niewiele znaczące przedmioty. Specjalna kieszeń na butelkę na napój znajduje się z boku plecaka.

W razie czego zawartość nie zaleje książek. Z przodu tornistra są dwie niepokaźne kieszonki. W górnej kieszeni jest miejsce na wpisanie danych właścicielki, kieszeń jest tak obszerna, że zmieści piórnik PENN 19001 albo śniadaniówkę (oba części nie są wyposażeniem).

W dolnej kieszeni znajduje się niewiele znacząca kieszonka z siateczki zamykana na zamek. Na tej kieszeni znajduje się dekoratywny plastyczny motyw stworka. Plecy w tornistrze są anatomicznie wyprofilowane i niesprężyste. Wewnątrz pleców znajduje się lekki stelaż, który można wyjąć.

Stelaż powoduje równomierne rozłożenie ciężaru na plecach dziecka, wspomaga dobrą postawę ciała. Szelki w plecaku są regulowane podwójnie - tornister skonsoliduje się do niepokaźnej postawy dziecka, jak i obszerniejszej w starszym wieku.

Dodakowy pas piersiowy zepnie szelki w przypadku wąskich ramion dziecka. Tornister niemało odblasków – są obfite i istotne, umieszczone na szelkach, z boków i na przodzie. Ten krój plecaka wygrał test tornistrów przeprowadzony przez gazetę MF DNES.

Inne fajne części w tornistrze to: uchwyt do zawieszenia tornistra i uchwyt do przenoszenia plecaka w ręce materiał z warstwą przeciwdeszczową wytrzymałe dno produkowane z materiału TOPDURA plastikowe nóżki na dnie przeciw przewracaniu tornistra tornister z dokumentem jakości ITC Zlin Porada: Końcówki pasków naciągu mają wszyte magnesy - po wyregulowaniu szelek można zapiąć paski, żeby nie "fruwały" wokół rączek dziecka.

Podobne produkty w kategorii Tornistry i plecaki