• Producent: Vasco
  • Kategoria: Translatory elektroniczne

Rozmawiaj w 50 językach bez ograniczeń! Poznaj najnowszej generacji elektroniczny tłumacz mowy - Vasco Mini 2. Rozmawiaj luźno w ponad 50 językach, bez żadnych kosztów i w każdym miejscu na świecie.

Każdy tłumacz mowy wymaga łączności z internetem. Kupując Vasco Mini 2, dzięki wbudowanej, międzynarodowej karcie SIM dostajesz nielimitowany i gratisowy internet do tłumaczeń w 150 krajach, na zawsze.

Obsługiwane języki [langs] najkorzystniejszy tłumacz elektroniczny na świecie Zapomnij o dużych i ciężkich słownikach i rozmówkach. Nadeszła rewolucja w dziedzinie tłumaczeń! Do Vasco Mini 2 mówisz swobodnie po polsku, a on tłumaczy wszystko na jeden z wybranych przez Ciebie języków i wypowiada na głos z bezbłędnym akcentem!

To tak, jakbyś biegle znał 50 języków! Oczywiście obcokrajowiec mówi w swym języku a Ty słyszysz tłumaczenie w języku polskim. Vasco Mini 2 został ogłoszony najkorzystniejszym tłumaczem mowy na świecie ze względu na 96% dokładności tłumaczenia, natychmiastowe działanie, intuicyjną obsługę, bezpłatny internet i użyteczny rozmiar.

Zmieścisz go w każdej kieszeni! Po rozpakowaniu nie musisz niczego ustawiać, ani konfigurować, po prostu włączasz i tłumaczysz, od razu!. Poznawaj ludzi z całego świata Wyobraź sobie, że jesteś za granicą i Ci trzeba zapytać o drogę… Albo może Ci trzeba dograć szczegóły kontraktu z zagranicznym partnerem? Wszyscy znamy tę niezręczną ciszę i problemy z przekazaniem informacji w języku obcym.

Nie tym razem! Vasco Mini 2 przełamie wszelkie bariery językowe, niezależnie czy rozmawiasz z chińskim właścicielem fabryki czy z francuskim szefem kuchni. Vasco Mini 2 sprawia, iż każda konwersacja staje się prosta i przyjemna.

Rozmawiaj po angielsku, francusku czy choćby po chińsku! zobacz listę języków, w których możesz rozmawiać dzięki Vasco Mini 2: [langs_list] Nowy Jork, Tokio czy Barcelona – Vasco Mini 2 działa wszędzie gratisowo korzystaj z internetu do tłumaczeń dzięki wbudowanej międzynarodowej karcie SIM.

Każdy tłumacz mowy wymaga łączności z internetem. Z Vasco Mini 2 tłumaczysz ekspresowo i bezbłędnie dzięki połączeniu z naszymi serwerami zlokalizowanymi na każdym kontynencie. Połączenie to pozwala na zaimplementowana karta SIM, która nie wymaga żadnego abonamentu i działa w ponad 150 krajach - nie ponosisz żadnych kosztów w całym okresie używania tłumacza, czyli na za każdym razem!

Prawdawygodne? Rozmawiaj bez ograniczeń gdziekolwiek jesteś - podziwiając wieżowce Manhattanu lub rzymskie Koloseum, na amerykańskich bezdrożach czy plażach Tajlandii! To jedyny na świecie tłumacz z takim rozwiązaniem!

sprawdź listę, aby sprawdzić dokąd możesz wziąć Vasco Mini 2. [map_mini] bezpłatne aktualizacje Vasco Mini 2 jest ciągle udoskonalane. Nasz zespół pracuje nad jak najlepszą jakością tłumaczeń, a także jak najłatwiejszym i bezstresowym działaniem tłumacza.

Wszystkie aktualizacje są bezpłatne i można je łatwo pobrać bezpośrednio na urządzenie naciskając zaledwie jeden przycisk. Sprawdź czym wyróżnia się Vasco Mini 2 na tle innych tłumaczy Vasco Mini 2Inne tłumacze międzynarodowa, bezabonamentowa karta SIM w pakiecie, nielimitowany Internet w ponad 150 krajach w całym okresie wykorzystywania brak karty SIM w pakiecie, urządzenie działa tylko na WiFi albo musisz nabyć kartę SIM i pamiętać o opłatach roamingowych i abonamencie serwery zlokalizowane na wszelkich kontynentach, co przyśpiesza działanie tłumacza urządzenia z zasady łączą się jedynie z chińskim serwerem, poprzez co tłumaczenie trwa dłużej pomoc techniczna przystępna w języku polskim przez e-mail albo telefon typowo brak pomocy technicznej, jeżeli przystępna to przez e-mail 24 miesiące gwarancji brak gwarancji jakość wymowy na poziomie native speakera syntezator mowy silnik tłumaczeniowy dobierany spomiędzy 5 dostępnych dla potężnej pary językowej, tłumaczenie na poziomie 96% jeden silnik tłumaczeniowy - na ogół chiński software wciąż rozwijany i polepszany, aktualizacja jednym kliknięciem brak aktualizacji w pełni przetłumaczone menu na język polski menu w j.

angielskim, z zasady w wersji skróconej przesyłka z Polski, przesyłka w 24 godziny, paczka ubezpieczona wysyłka przeważnie z Chin albo USA, dostawa do miesiąca, brak ubezpieczenia, może wystapić konieczność opłacenia cła i VAT mocne strony ponad 50 języków międzynarodowa, bezabonamentowa karta SIM w pakiecie, nielimitowany Internet w ponad 150 krajach w całym okresie wykorzystywania prosta i instynktowna wymowa rozpoznaje i tłumaczy całe zdania wysoka jakość wymowy tłumaczenie idiomów i słownictwa specjalistycznego nieduży i użyteczny zarys W pakiecie Vasco Mini 2 Międzynarodowa karta SIM kabel USB Ładowarka Instrukcja obsługi w języku polskim Specyfikacja technologiczna wyświetlacz: 2", TFT, LCD 240*320 Procesor: MT6735 RAM: 1 GB ROM: 8 GB Bateria litowo-jonowa 1200mAh Micro USB Wejście słuchawkowe: 3,5 mm wymiary: 42 x 113 x 12 mm Waga: 70 g

Podobne produkty w kategorii Translatory elektroniczne