Kije Nordic Walking Nils Extreme NW608

chwilowy brak towaru

  • Producent: Nils
  • Kategoria: Trekking i Nordic walking
  • Rodzaj: kije

NW608 Nils Extreme - to kije o teleskopowej budowie, która zezwala na szybką i łatwą regulację długości. Obie sztuki mają przeciwpoślizgową i poręczną rękojeść z dostosowywanym paskiem.

Kije zostały wyposażone są w wewnętrzny system amortyzujący anti-shock, absorbujący drgania w trakcie wędrówki. Gwarantuje on ochronę stawom choćby w trakcie intensywnego marszu.

NW608 Nils Extreme są asygnowane na tereny płaskie o nawierzchni utwardzonej jak i miękkim podłożu. Uniwersalność produktu osiągnięto dzięki zastosowaniu wymiennych końcówek. Dodatkowe bezpieczeństwo gwarantuje naklejka odblaskowa.

Nordic Walking jest marszem z kijami wymyślonym przez grupę fińskich lekarzy i wybitnych sportowców. Ten nowy, a zarazem prosty sposób na powiększenie poziomu aktywności, przypomina narciarstwo biegowe w połączeniu z chodem sportowym.

Całość wszechstronnie rozwija układ mięśniowy, a także ulepsza wydolność naszego organizmu. Podczas marszu z kijkami pracują mięśnie pośladków, podudzi, ud oraz mięśnie ramion, barków, klatki piersiowej i brzucha. Zaangażowanie tak obfitej ich grupy, ma pozytywny wpływ na podniesienie naszej ogólnej produktywności fizycznej.

Specyfikacja technologiczna i wyposażenie:

Podobne produkty w kategorii Trekking i Nordic walking