Płyn do wabienia zwierzyny For Vnadex 4 kg o zapachu anyżu (8586012740889)

chwilowy brak towaru

  • Producent: For
  • Kategoria: Wabiki na zwierzęta

Płyn do wabienia zwierzyny For Vnadex 4 kg o zapachu anyżu to intensywnie pachnący preparat, który zwierzyna wyczuwa z wyjątkowo znacznych odległości co przyciąga je w pożądane miejsce.

Preparat For Vnadex to skuteczny atraktant, który można stosować w trakcie polowań, inwentaryzacji zwierzyny łownej oraz fotografowania i filmowania dzikich zwierząt.

uwodzicielski zapach anyżu jest ciekawy dla dzików, jeleni, muflonów, lisów, kun i borsuków. Zwierzyna wyczuwa woń preparatu z niezwykle znacznej odległości i zwabiona jej zapachem pojawia się precyzyjnie w tym miejscu, w którym chcemy. Aromat jest na tyle interesujący dla zwierząt, iż potrafią wracać na karmiska kilka razy w ciągu dnia pomimo ryzyka opuszczania kryjówki.

Płyn można nanosić na ziemię, zbutwiałe pnie, babrzyska i karmiska. Istotne jest, aby w miejscu wabienia pozostawiać ponadto pokarm (owoce, ziarno, kukurydzę), poprzez co zwierzyna będzie kojarzyć zapach preparatu z pokarmem. Jeśli zależy nam, by zwierzyna pozostawała na danym miejscu przez dłuższy okres, preparat należy rozprowadzić na pokaźniejszym obszarze.

trwałość zapachu wynosi około 30 dni. Po upływie miesiąca, a także po opadach deszczu lub śniegu zaleca się powtórne naniesienia środka. Największy efekt uzyskuje się stosując środek Vnadex Nectar ze sprayem Vnadex Ultra.

Uwagi

Wdychanie zapachu środka nie stanowi zagrożenia dla zdrowia zwierząt i ludzi. W sytuacji kontaktu preparatu ze skórą albo oczami, miejsce kontaktu trzeba przemyć czystą wodą. W razie połknięcia płynu należy popić go dużą ilością wody. Nie należy dopuścić do zabrudzenia mieszanką naszej odzieży. Preparat trzeba przechowywać w szczelnym, oryginalnym pojemniku, w chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci!. Bronić przed temperaturą ujemną i bezpośrednim działaniem słońca. Po otwarciu preparat należy zastosować w ciągu 3 miesięcy.
artykuł Vnadex Nectar należy stosować zgodnie z krajowymi przepisami ustawowymi i wykonawczymi dotyczącymi łowiectwa. Nie pasuje do spożycia przez ludzi. Nie wolno go stosować jako karmy ani suplementu diety dla zwierzą