Pułapka na osy wabiąca + GRATIS wabik. (5907596406498)

chwilowy brak towaru

  • Producent: Vaco
  • Kategoria: Wabiki na zwierzęta
Pułapka na osy z wabikiem. Najlepsza osołapka co wabi osy!
Jak pozbyć się os?

Jeśli chcesz wytępić osy oprócz typowych środków owadobójczych na osy możesz je wyłapać. To wydajny sposób by pozbyć się całego gniazda. Postaw pułapkę na osy w miejscu gdzie przede wszystkim spotykasz owady albo w pobliżu zlokalizowanego gniazda. Wlej do pułapki wabik, zakręć i poczekaj.

Co wabi osy?

Silny wabik przyciąga owady z daleka - pokaźnie silniej aniżeli jakiekolwiek źródło pożywienia. Dlatego pozostawienie pułapki w przydomowym ogrodzie pozwoli Ci spokojnie zjeść posiłek z rodziną podczas grilla. Wabik odciągnie osy od waszej biesiady. Osy już nie będą przeszkadzać, skończy się nerwowe oganianie się od os. Wabik to opatentowana mieszanina przeróżnych substancji spożywczych i zapachowych, którym osy nie mogą się oprzeć. Atraktant przygotowano tak by działał długo a jego zapach działał produktywnie na dużą odległość. Co pokaźne działa wybiórczo - zwabia osy i muchy, nie przywabiając pszczół!

Jak działa pułapka na osy?

Zaawanowana budowa pułapki powoduje, iż osa która do niej wejdzie nie jest w stanie się wydostać, a wysoka temperatura panująca we wnętrzu szybko rozwiązuje problem z osami. Pułapka do łapania os jest wielokrotnego stosowania. Gdy w całości się zapełni wylej zawartość i uzupełnij ją nowym wabikiem.

Bezpieczna dla ludzi, zwierząt i środowiska

Pułapka wabiąca osy nie ma środka owadobójczego, jedynie stosownie dostosowaną recepturę aromatów spożywczych. Pułapka jest wielokrotnego użytkowania. To ekologiczna pułapka na osyZwalcza:

- Osy i muchy

mocne strony:

- silny wabik
- progresywna kontrukcja, która łapie i nie wypuszcza owadów
- wielokrotnego użytku
- bezpieczna dla ludzi i zwierząt domowych

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa opatentowane. All Rights Reserved.

Podobne produkty w kategorii Wabiki na zwierzęta