• Producent: LELO
  • Kategoria: Wibratory

Zrelaksuj się i odpręż z LELO Smart Wand - najkorzystniejszym na świecie bezprzewodowym masażerem, który łączy w sobie ładny design i najwyższy komfort użytkowania. Ten w pełni wodoodporny, wyposażony w pojemny akumulator masażer dostarcza intensywnych doznań, z których znane są produkty LELO. Jest znakomitym towarzyszem w wannie, pod prysznicem czy w biznesowej podróży. Oferuje aż 8 jednostkowych trybów masażu, co daje gwarancję że nie znajdziesz inteligentniejszego masażera.

opatentowana technologia SenseTouchLELO Smart Wand jest pierwszym na świecie masażerem całego ciała wyposażonym w technologię SenseTouch™, która w bezprecedensowy sposób wzmacnia radość czerpaną z masażu. Siła wibracji urządzenia wzmaga się dopiero wtedy, gdy masażer ma kontakt z ciałem. W końcówce masażera znajduje się sensor, który rozpoznaje siłę z jaką przykładasz go do ciała - im mocniej naciskasz, tym drgania są silniejsze. Dzięki czemu rozwiązaniu możesz skorzystać z bardziej profesjonalnych technik masażu, który przyniesie ulgę i relaks w odpowiednim dla Ciebie tempie.

Smart Wand to mobilne urządzenie o zaskakująco silnych wibracjach. Ciesz się masażem całego ciała. Zapewnij sobie relaks mięśni nóg, ud, ramion i barków i, w szczególności, szyi i pleców. Znakomicie łagodzi bóle i zniża stres. Doskonale polepsza krążenie krwi.

Zrelaksuj zmęczone partie ciała tym ultra-cichym, zaprojektowanym poprzez szwedzkich projektantów masażerem. Podłącz go do ładowania na jedyne 2 godziny i ciesz się 2 godzinami intensywnego masażu w 8 różnorodnych programach, równocześnie pod prysznicem, jak i w wannie. Smart Wand jest w 100% wodoodporny więc nie musisz się martwić, iż ulegnie zniszczeniu w kontakcie z wodą. Czyszczenie w wodzie w dodatku nie stanowi problemu.

Jak każdy produkt LELO, Smart Wand pozostał stworzony z najwyższej jakości tworzyw. Bezpieczny dla ciała silikon medyczny o aksamitnie przygładzonej strukturze zagwarantuje komfort niedostępny dla innych produktów.

Produkty LELO objęte są pełną roczną gwarancją producenta.Produkty szwedzkiej marki LELO to powiew świeżego powietrza w branży erotycznej. Progresywny design, elegancja, troska o najwyższą jakość wykonania - wszystko to decyduje o niepowtarzalności ich artykułów. Firma dołożył wszelkich starań, aby artykuły LELO nie były zwykłymi gadżetami erotycznymi, a prawdziwymi dziełami sztuki. Produkty LELO to jedne z z reguły kupowanych artykułów erotycznych na świecie.

cechy techniczne:
materiały: zaaprobowany przez FDA, bezpieczny dla ciała silikon medyczny
rozmiary: 220 x 58 x 42,5 mm
waga: 155 g
zasilanie: akumulator litowo-jonowy 500 mAh 3.7V
czas ładowania: 2 h
czas używania: do 2 h na jednym ładowaniu
czas gotowości: do 90 dni
częstotliwość: 120 Hz
max poziom głośności: 50 dB
interface: 3-przyciskowy interface, 8 trybów,
opakowanie zawiera: Smart Wand (Medium) masażer, ładowarkę, broszkę Insignia, satynowy woreczek, roczną gwarancję

EAN: 7350022278295

Podobne produkty w kategorii Wibratory