Bosch GSB 12 V-15 Ocena produktu:

od 407,28 PLN

oszczędzasz do 45%

  • Producent: Bosch
  • Kategoria: Wiertarko-wkrętarki
Oferty (2)
Opis produktu

Wiertarko-wkrętarka marki BOSCH, model: GSB 12V-15, to narzędzie bezawaryjne, tworzone dla profesjonalistów. Dlaczego warto postawić na ten model? -praktyczny wskaźnik stanu naładowania akumulatora: sygnalizuje użytkownika o przystępnych rezerwach energii.

-System elektronicznej ochrony ogniw ECP (Electronic Cell Protection): broni akumulator przed przeciążeniem, przegrzaniem i całkowitym rozładowaniem ogniw. -zaimplementowana lampka LED oświetla miejsce pracy w ciemnych zakamarkach.

-Hamulec silnika gwarantuje precyzję pracy przy seryjnym wkręcaniu wkrętów. -Tylko 189 mm długości w narzędziu tej klasy zapewnia trafne manewrowanie narzędziem, z reguły przy wierceniu i wkręcaniu w miejscach trudno przystępnych lub w sytuacjach wymagających trzymania narzędzia w górze.

-Nowa, 2-biegowa przekładnia planetarna umożliwia realizację wymagających zadań związanych z wierceniem i wkręcaniem w drewnie i metalu i wierceniem udarowym w murze. -Pełnowymiarowy uchwyt wiertarski 10 mm z systemem Auto-Lock....

Podobne produkty w kategorii Wiertarko-wkrętarki