• Producent: Einhell
  • Kategoria: Wiertarko-wkrętarki
  • Napięcie zasilania: 18 V
  • Maksymalna prędkość obrotowa: 1250 obr/min
#dane technicznE:
Akumulator 18 V | 1300 mAh | Li-Ion
Czas ładowania 3-5h
liczba biegów 2
szybkość obrotowa biegu jałowego (bieg 1) 0-350 min ^ -1
prędkość obrotowa biegu jałowego (bieg 2) 0-1250 min ^ -1
Max. Moment obrotowy potężnie 38 Nm
ilość stopni momentu obrotowego 19 ustawień
Uchwyt wiertarski 10 mm | pojedynczy rękaw
liczba akumulatorów 2 szt.
@
parametry UŻYTKOWE:
Dzięki akumulatorowej wiertarko-wkrętarce TC-CD 18-2 Li ambitni fani majsterkowania uzyskują wysokiej jakości, potężne narzędzie, które zagwarantuje dobrą efektywność, a także wysoką łatwość obsługi dla licznych prac związanych z wierceniem i wkręcaniem w domu, ogrodzie i warsztacie.
Jego solidna, dwubiegowa metalowa przekładnia z ustawieniami momentu obrotowego 18 + 1 zagwarantuje słuszną transmisję mocy z silnika o wysokim momencie obrotowym, który jest zasilany mocnym 18-woltowym akumulatorem litowo-jonowym.
Szybkomocujący uchwyt wiertarski z pojedynczą tuleją TC-CD 18-2 Li zezwala na szybką zmianę narzędzia bez zmiany chwytu dzięki samoczynnej blokadzie wrzeciona.
Dzięki starannemu elektronicznemu sterowaniu prędkością możliwe jest dobranie skuteczności narzędzia z stosownym konsekwencją do wymagań użytego materiału i śrub, natomiast sprzęgło poślizgowe bezusterkowo zapobiega nadmiernemu dokręcaniu śrub.
Dzięki funkcjonalnemu oświetleniu LED na obudowie miejsce pracy jest za każdym razem korzystnie oświetlone choćby w rozproszonym świetle otoczenia.
Smukła konstrukcja i funkcjonalne miękkie uchwyty powodują, iż narzędzie jest przyjemne i bezpieczne do trzymania.
Po zakończeniu pracy bezprzewodowa wiertarko-wkrętarka może być schowana w praktycznej walizce do transportu i przechowywania, gdzie za każdym razem jest gotowa do użycia.
[
standardowE WYPOSAŻENIE:
Walizka
zestaw akumulatorów
Ładowarka
]

Podobne produkty w kategorii Wiertarko-wkrętarki