Einhell TE-CD 12 Ocena produktu:

od 294,00 PLN

oszczędzasz do 1%

  • Producent: Einhell
  • Kategoria: Wiertarko-wkrętarki
  • Napięcie zasilania: 12 V
  • Pojemność akumulatora: 1.3 Ah
  • Maksymalna prędkość obrotowa: 0350 obr/min
  • Ilość biegów: 2
Oferty (2)
Opis produktu

Wysokiej jakości, skuteczna i kompaktowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa TE-CD 12 Li to profesjonalne narzędzie, które spełni oczekiwania przy najbardziej wymagających pracach związanych z wierceniem i wkręcaniem w domu, warsztacie i garażu.

Bateria litowo-jonowa dysponuje systemem zarządzania, co przekłada się na słuszną kontrolę, a także dłuższą żywotność baterii. Silnik o znacznej mocy i wysokim momencie obrotowym wraz ze swoją dwubiegową skrzynią biegów z przełącznikiem kierunku obrotów, zapewnia słuszne rezultaty.

Dzięki samoczynnej blokadzie wrzeciona, pojedynczy uchwyt wiertarki TE-CD 12 Li zezwala na szybką wymianę narzędzi. Precyzyjna regulacja prędkości i momentu obrotowego zagwarantuje dobranie urządzenia do potrzeb obrabianego materiału i wykorzystanych wkrętów.

Funkcja szybkiego zatrzymania zapobiega dalszej pracy na wypadek zwolnienia włącznika. Lampka LED gwarantuje dobre oświetlenie miejsca pracy. Zasilacz 1-godzinny wraz z dopełniającą baterią litowo-jonową praktycznie eliminują przerwy w pracy.

Smukła, użyteczna konstrukcja z miękkim uchwytem zagwarantuje dobre trzymanie poprzez użytkownika i zmniejsza jego zmęczenie. TE-CD 12 Li umieszczono precyzyjnie w bezpiecznej walizce, co upraszcza przechowywanie i transport.

Podobne produkty w kategorii Wiertarko-wkrętarki