Horizon Fitness Oxford VI

chwilowy brak towaru

  • Producent: Horizon Fitness
  • Kategoria: Wioślarze

Wioślarz w kolorze czarnym zaopatrzony w wyświetlacz z funkcją ViewFit. Na dodatek posiada 20-stopniową regulacja oporu. Zapewnia to różny i ciekawy trening. Możliwość złożenia wioseł po ćwiczeniu powoduje, że urządzenie zajmuje niewiele miejsca i jest nietrudne do przechowywania.

System ViewFit zezwala na połączenia wioseł Oxford 6 i przesyłania informacji dotyczących treningu za pośrednictwem aplikacji fitnessowych. ViewFit ułatwia analizowanie treningu. Nie trzeba ręcznie wprowadzać danych do przystępnych programów, ponieważ urządzenie zrobi to za Ciebie.

wystarczy wejść na stronę www.viewfit.com i pobrać aplikację ViewFit, dostępną zarówno dla sprzętów Apple jaki Android. Analizowanie danych dotyczących treningu pomaga w utrzymywaniu zdrowia i reżimu treningowego.

Wioślarz Oxford 6 zaopatrzony jest w aluminiową prowadnicę siodełka, która w połączeniu z oporem magnetycznym wpływa na naturalną i cichą pracę wioseł; ma stosowną wysokość siodełka i stabilną konstrukcję, co przystępne wejście oraz zejście z wioślarza i są gwarancją stabilności podczas treningu; podświetlany na niebiesko ekran z możliwością regulacji nachylenia i wysokości, co daje możliwość obserwowania parametrów treningu; ma 20 stopni oporu oraz programy treningowe; jest kompatybilny z systemem ViewFit; ma telemetryczny system pomiaru tętna kompatybilny z opaskami Polar....

Podobne produkty w kategorii Wioślarze