12342rvs2 racingvision + 150% h4 reflektor, podwójny zestaw marki Philips

chwilowy brak towaru

  • Producent: Philips
  • Kategoria: Wskaźniki samochodowe
Bezpieczna i wygodna jazda samochodem dzięki jaśniejszym o 150% żarówkom halogenowym Philips®

wyśmienity dobór dla kierowców z pasją, niekoniecznie rajdową. Ich niesamowita produktywność zagwarantuje jaśniejsze światło dzięki temu możesz reagować szybciej podczas jazdy.

Patrz dalej i reaguj szybciej

Prowadząc nocą, potrzebujesz jak najkorzystniejszej widoczności. Im dalej sięgasz wzrokiem, tym szybciej możesz zareagować na wszelkie zdarzenia na drodze. Żarówki samochodowe Philips RacingVision rozszerzają widoczność dzięki nawet o 150% obszerniejszej jasności. Zauważysz przeszkody na drodze szybciej w sytuacji korzystania z innych żarówek halogenowych. Twoja podróż będzie więc bezpieczniejsza i przyjemniejsza.

Jedno z najjaśniejszych źródeł światła gwarantujące świetną wydajność

Dzięki lepszym, jaśniejszym światłom możesz dokonywać lepszych wyborów na drodze. Zoptymalizowana, staranna kompozycja żarnika, wypełnienie gazowe o wysokim ciśnieniu do 13 barów, staranna chromowana warstwa i wysokiej jakości szkło kwarcowe niepodatne na działanie promieni UV — żarówki Philips RacingVision stanowią prawdziwą rewolucję w dziedzinie oświetlenia samochodowego. Opracowano je z myślą o udoskonalonej sprawności i widoczności, co oznacza większą kontrolę nad pojazdem i przyjemniejszą podróż.

Jaśniejsze światło dla kierowców samochodów sportowych

Kierowcy samochodów sportowych oczekują więcej od swych pojazdów. Dzięki jasności pokaźniejszej choćby o 150% i adekwatnej homologacji żarówki Philips RacingVision przyjemną jazdę na drodze i poza nią.

Jaśniejsze światła to brak niespodziewanek i pokaźniejsza kontrola

w trakcie prędkiej jazdy na słabo oświetlonych terenach poza miastem musisz polegać na swoich światłach. W sytuacji niespodzianego zagrożenia o wszystkim decyduje czas reakcji. Ułamki sekund mogą przesądzić o Twoim bezpieczeństwie. Wspaniałe światło emitowane przez żarówki Philips RacingVision pozwala szybko zauważyć groźne sytuacje i zachować całkowitą kontrolę nad pojazdem — niezależnie od warunków na drodze.

większy kontrast gwarantuje bezpieczniejszą i bardziej ekscytującą jazdę

podczas jazdy w nocy wzrok wystawiony jest na ciężką próbę. W złych warunkach lub gdy oślepiają nas inne pojazdy, kontrast między różnymi obiektami stanowczo maleje. Utrudnia to zauważenie przeszkód, takich jak pieszy na drodze. Szczególna temperatura barwowa żarówek Philips RacingVision (przystępnych w wersji H4 i H7 ) lepsze skupienie wzroku i zauważenie kontrastu z większej odległości. Dzięki temu poruszasz się po drodze w bezpieczniejszy sposób. Zmniejszenie ograniczeń sprawia, że jazda po ciemku zamienia się w bardziej ekscytujące przeżycie.

Zgodność z wysokimi standardami jakościowymi homologacji ECE

firma Philips tworzy najlepsze w swojej klasie produkty na rynku producentów oryginalnego wyposażenia, a także na rynku posprzedażnym. Nasze produkty są wytwarzane z materiałów o wysokiej jakości i testowane zgodnie z najszczególniej rygorystycznymi specyfikacjami, by maksymalnie rozszerzyć poziom bezpieczeństwa i wygody naszych konsumentów. Wszystkie produkty z naszej oferty są dokładnie testowane, kontrolowane i certyfikowane (ISO 9001, ISO 14001 i QSO 9000) zgodnie z najwyższymi wymaganiami norm ECE. Mówiąc krótko, jest to jakość, której możesz zaufać.

potężne, zgodne z przepisami żarówki samochodowe na zimowe miesiące

Jazda zimą to wyzwanie, jednak zapaleni kierowcy lubią wyzwania. W czasie ponurych zimowych miesięcy musisz mieć pewność, iż Twoje światła sobie poradzą. Z pewnością zakładasz na zimę adekwatne opony, więc i od oświetlenia samochodowego możesz oczekiwać dopasowania do trudniejszych zimowych warunków. Żarówki samochodowe Philips RacingVision zapewniają udoskonaloną kontrolę w najbardziej wymagających warunkach, dzięki czemu możesz bardziej cieszyć się podróżą i nie martwić się przez cały czas o bezpieczeństwo.

Specyfikacja

Test żarówki Philips® RacingVision H4


Źródło: www.autocentrum.pl