Philips WhiteVision Xenon-Effekt H4 żarówka samochodowa 12342WHVSM, 2 sztuki w zestawie, 12342WHVSM

chwilowy brak towaru

  • Producent: Philips
  • Kategoria: Wskaźniki samochodowe
Żarówki Philips® WhiteVision - aktywna biel światła, wyśmienity kontrast i długi czas eksploatacji

Żarówki Philips WhiteVision wzbogacają oświetlenie główne o energiczny efekt białego światła ksenonowego, co widocznie upraszcza prowadzenie pojazdu w nocy. Dzięki jaśniejszemu, o 60% bielszemu światłu WhiteVision stanowi perfekcyjne połączenie stylu i bezpieczeństwa.

wyśmienite wrażenia w trakcie jazdy dzięki aktywnemu efektowi białego światła ksenonowego

Żarówki Philips WhiteVision przewyższają jakością wszystkie niebieskie żarówki samochodowe dostępne na rynku — to właściwy dobór dla kierowców, którzy cenią sobie stylową, ale i bezpieczną jazdę. Dzięki wysokiej temperaturze barwowej i stylowej, białej koronie żarówki WhiteVision stanowią zasadnicze poprawę oświetlenia głównego. Zastrzeżona technologia powlekania trzeciej generacji marki Philips to bezprecedensowe rozwiązanie, które nadaje żarówce WhiteVision status pierwszej żarówki samochodowej emitującej naprawdę białe światło.

Najdłuższy okres eksploatacji w swojej klasie oznacza dłuższą przyjemność z jazdy

Żarówki Philips WhiteVision (dostępne w wersjach H1, H3, H4, H7 i HB3) zostały zaprojektowane z myślą o trwałości. Zapewniają one długi i niezawodny okres eksploatacji wynoszący do 450 godzin — widocznie dłuższy w przypadku konkurencyjnych towarów. Rzadsza wymiana żarówek to z kolei pokaźniejsza oszczędność. (H4 i H7 testowane przy charakterystycznym napięciu 13,2 V)

obszerniejszy kontrast lepszą widoczność i bezpieczniejszą jazdę

Maksymalnie białe światło o temperaturze barwowej 3700 kelwinów udoskonaloną widoczność oznakowania drogowego. Bielsze światło wpływa na powiększenie czujności kierowcy w nocy, zapewniając bardziej wygodną jazdę.

Do 60% pokaźniejsza widoczność — maksymalna jasność

O 60% pokaźniejsza moc strumienia świetlnego sprawia, że pojazd jest bardziej widoczny dla innych użytkowników drogi. Udoskonala to bezpieczeństwo, dając dłuższy czas reakcji na potencjalne zagrożenia.

W 100% legalne wykorzystywanie na drogach, w 100% dynamiczne białe światło

Żarówki WhiteVision uzyskały certyfikat ECE i są pierwszymi na rynku żarówkami kreującymi energiczne białe światło, które dopuszczono do legalnego stosowania na drogach. Zapewniają one nie tylko najlepszą widoczność, ale także bezpieczeństwo, ponieważ nie oślepiają kierowców jadących z naprzeciwka.

znaczny strumień dynamicznie białego światła

Dzięki aktywne białemu światłu i temperaturze barwowej do 3700 kelwinów żarówki Philips WhiteVision oświetlają drogę jasnym strumieniem, który natychmiast rozprasza mrok. Doskonałe oświetlenie zapewniające doskonałe wrażenia podczas jazdy.

Żarówki samochodowe Philips są wyjątkowo wytrzymałe

Szkło kwarcowe wytrzymałe na działanie promieni UV jest bardziej wytrzymałe niż szkło twarde i znamionuje się wysoką odpornością na wysokie temperatury i drgania, co eliminuje ryzyko wczesnych awarii. Żarówki samochodowe firmy Philips wykonane ze szkła kwarcowego odpornego na działanie promieni UV zezwalają na uzyskanie zwiększonego ciśnienia w żarówce, dzięki czemu emitują mocniejsze światło i obszerniejszą solidność.

Efekt białego światła ksenonowego i przypasowanie barw zagwarantuje olśniewający wygląd

załączone do żarówek WhiteVision dwa pozycyjne źródła światła W5W o dopasowanych kolorach nadają oświetleniu pojazdu wygląd charakterystyczny dla ekskluzywnych samochodów.

Specyfikacja

Jazda testowa nocą z żarówką Philips® WhiteVision


Źródło: Philips®

Porównanie żarówki Philips® WhiteVision i X-tremeVision


Źródło: YouTube