Angel 5500 Ocena produktu:

od 4280,00 PLN

oszczędzasz do 22%

  • Producent: Angel
  • Kategoria: Wyciskarki
  • Moc: 150 W
  • Prędkość obrotowa: 82 obr/min
Oferty (4)
Opis produktu


Wyciskarka dwuślimakowa Angel Juicer 5500
zaawansowana wyciskarka z wolnoobrotowym działaniem, tworzona ze stali nierdzewnej. Wyrób ten już ponad 25 lat jest obecny na rynku i jest światowym liderem w kategorii wyciskarek ślimakowych.

Dlaczego tak jest? najczęściej, marka od 25 lat ciągle pracuje nad poprawęm swych urządzeń, dlatego stały się one jednymi z najkorzystniejszych na świecie. Angel Juicer wnosi swój codzienny wkład w rozwój dziedzin dotyczących zdrowego stylu życia. Jest cennym urządzeniem zezwalającym dbać o zdrowie fizyczne i równowagę psychiczną.

Wyciskarka dwuślimakowa Angel Juicer doskonale wyciska prawie każdy wariant bezkompromisowca, od marchwi i jabłka aż po młode zboże albo szpinak. Z dodatkowymi akcesoriami nietrzeba ograniczać się jedynie do konwencjonalnego wyciskania, gdyż za jego pomocą można również przygotować mleko sojowe, pyszne tofu, masło orzechowe i sorbety owocowe. Wyciskarka Angel Juicer może tłoczyć namoczone zboża i nasiona do "seed juice" (nasiona muszą być moczone w wodzie dłużej niż 6 godzin, a następnie należy zastosować niepokaźnego sita i mniejszą liczba nasion włożyć do otworu wsadowego. Dla ulepszonej konsystencji, można dodać niewielką ilość wody). Jest to nowoczesne urządzenie, które całkowicie produkowane jest ze stali nierdzewnej, wykorzystujące zmodyfikowaną technologię Twin Gear tworząc idealną całość. Dzięki wolnoobrotowej technologii (tylko 82 obrotów/minutę) i zaimplementowaniu materiałów o wysokiej jakości, w soku pozostaje maksimum enzymów i komponentów odżywczych. Prasa do owoców Angel Juicer nadzwyczajnie pasuje do przetwarzania młodego zboża, warzyw liściastych, kiełków i ziół.

Angel Juicer jest absolutnie wyjątkową wyciskarką – łączy dwuślimakową wyciskarkę z jednoślimakową (a więc łączy w sobie wysoką efektywność oraz uniwersalność pras ślimakowych). Oba wały, obracają się w przeciwnych kierunkach, w końcowej fazie dochodzą do oddzielnych komór, gdzie zachowują się jak tradycyjne ślimaki. Natomiast długie sito ze stali nierdzewnej zagwarantuje,bezkompromisowce są stale wyciskane w całym procesie.

Wyciskarka Angel Juicer składa się tylko z czterech głównych części, zatem jej montaż i demontaż jest przystępny.

Jeśli myślisz, iż używając wolnoobrotowej wyciskarki tracisz cenny czas, to jest wręcz odwrotnie. Jakościowe soki owocowe i warzywne posiadają korzystny wpływ na twój organizm, który jest zregenerowany i wydłuża swoją żywotność, a tym samym faktycznie oszczędza czas. Aby to osiągnąć wystarczy poświęcić kilkadziesiąt minut w celu produkcji pysznych koktajli i 100% świeżego soku

Różnica między modelami 7500 i 5500 polega na zastosowaniu w samoczynnego wstecznego biegu w modelu 7500 (model 5500 nie ma samoczynnego wstecznego biegu). W przypadku przeładowania wyciskarki inteligentny czujnik uruchamia wsteczny bieg. Takie rozwiązanie ogranicza ciśnienie w głównej części (sito) i tym zabezpiecza sito przed uszkodzeniem.

Należy pamiętać,w przypadku wyciskania jabłek w jednoślimakowych albo dwuślimakowych urządzeniach, używać tylko najlepszych twardych jabłek. W przeciwnym razie, gdy jabłka są miękkie, powstaje w trakcie przetwarzania gęsty sok, który gromadzi więcej błonnika (w niektórych przypadkach efektem jest puree jabłkowe).

Najlepiej wyciska: warzywa korzeniowe, jabłka, ananasy, winogrona, zioła, warzywa liściaste...

Do wyciskarki dajemy gratis szklany dzban na sok o pojemności 1 litra i 100 stronicową książka "Przepisy na sok …".

NASA RADA:

Gruszkówe kiwi
Ten zielony sok jest pełen pierwiastków niewiele znaczących i powinien przyczynić się do stabilizacji wahań hormonalnych.

elementy:
2 kiwi, 2 gruszki

Sposób przygotowania:
obierz kiwi i wyciśnij je, z gruszki wytnij gniazdka nasienne, pokrój i wyciśnij. Sok zmieszaj w wysokiej szklance i ozbób plasterkiem kiwi.

Chudnięcie dzięki sokom owocowym

Świeże owoce zawierają dużo błonnika, który wspiera aktywność jelit. Dlatego eksperci radzą spożywać świeże owoce. Dzięki sokom owocowym substancje odżywcze z owoców są szybciej przetwarzane w przewodzie pokarmowym. W ten sposób uzyskujesz potrzebne witaminy i minerały. Najlepiej zrobisz, jeśli przygotujesz świeży sok w domu. Kupując gotowe soki, upewnij się, że nie zawierają one aromatów, barwników lub rafinowanego cukru.

VIDEO: Test dwuślimakowej wyciskarki Angel Juicer 5500

Podobne produkty w kategorii Wyciskarki