Angel 7500 Ocena produktu:

od 4650,00 PLN

oszczędzasz do 20%

  • Producent: Angel
  • Kategoria: Wyciskarki
  • Funkcje: funkcja reverse
  • Kolor: stalowy
  • Moc: 180 W
  • Prędkość obrotowa: 86 obr/min
  • Pojemnik na sok: tak
  • Pojemnik na miąższ: tak
Oferty (3)
Opis produktu
atuty

łatwa w obsłudze i czyszczeniu

Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali nierdzewnej

Cała konstrukcja ze stali nierdzewnej

Niska prędkość obrotowa

Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

3 stopniowy system podwójnych świdrów

System 3 stopniowych sitek

bezustanne wyciskanie z automatycznym wyrzucaniem pulpy

Super ciche działanie

szeroki dobór możliwości wyciskania

automatyczny czujnik przegrzewania i wentylator

Bieg wsteczny

Sucha pulpa

dane techniczne

pokazujemy pośredni model legendarnej marki Angel. Model 7500 to esencja idealnej wyciskarki, której producentem jest koreańska marka Angel Co., Ltd. Która od ponad 30 lat tworzy i projektuje najkorzystniejsze urządzenia służące produkcji soków technologią miażdżenia.

Urządzenie z całości zostało wytwarzane ze stali nierdzewnej o symbolu SUS-304, która cechuje się wysoką odpornością na korozję. Kogoś może przestraszyć sam fakt wykorzystania stali, ze względu na jej parametry wchodzenia w reakcje chemiczne z różnymi substancjami. Nic z tego, marka zadbał o badania, które wykazały, że ta stal jest zupełnie obojętna, podczas normalnej pracy nie niszczy żadnych substancji odżywczych takich jak witaminy, enzymy itp. Prócz pięknego, stalowego wyglądu mamy urządzenie nad wyraz oporne na uszkodzenia mechaniczne, obok którego z całą pewnością żaden znajomy nie przejdzie obojętnie.

Kolejną cechą tej specyficznej maszyny jest trzystopniowy system wyciskania soku, który został osiągnięty przez opatentowane dwa ultra dokładne ślimaki wraz z sitem:
Etap 1: surowiec zostaje w pierwszej części ślimaków szczególnie precyzyjnie zmiażdżony, by dalsza część wyciskania była jak najdokładniejsza.
Etap 2: wstępnie rozdrobniony surowiec przechodzi poprzez moduł miażdżący, gdzie pod sporym ciśnieniem zostaje "przeciśnięty"
Etap 3: na końcu jeszcze delikatnie mokre części miażdżonych roślin zostają dociskane poprzez ślimaki do sita to wszystko w połączeniu ze 150W silnikiem i jego 82 obr/min daje 100% soku wyciśniętego przy zachowaniu najniższego odpadu, a także zachowaniu największej ilości elementów odżywczych. Sok nigdy się nie napowietrza jak to ma miejsce w sokowirówkach pracujących na poziomie kilkunastu tysięcy obrotów. Dzięki niskoobrotowej technice nasz sok na dodatek nigdy nie nagrzeje się do poziomu krytycznego, gdzie traci się większość wartości odżywczych. Za skrupulatność wyciskania jest odpowiedzialny silnik, który dzięki przekładniom osiąga 3 konie mechaniczne. Dzięki temu wiemyminimalistyczniec będzie suchy jak w żadnej innej wyciskarce dwuślimakowej.

Wyciskarka Angel 7500 została zaopatrzona w kilka interesujących rozwiązań technicznych jak np. Specjalny detektor, uniemożliwiający przegrzaniu się silnika, tym samym całkowitego unieruchomienia wyciskarki. Silnik jest chłodzony wentylatorem, co jeszcze jest postępowym rozwiązaniem, które wydłuża żywotność silnika. Nowym rozwiązaniem w porównaniu do modelu 5500 jest samoczynny bieg wsteczny, który uruchamia się w momencie "przeładowania" modułu miażdżenia.

Wyciskarka Angel 7500 to piękno w prostocie. Firma zadbał o to, by montaż części urządzenia był prosty i intuicyjny. Nie tylko składanie na tym zyskało,w dodatku dbanie o czystość części po skończonym wyciskaniu. Nie ma potrzeby używania niepokaźnych szczoteczek do usuwania wyciśniętych części roślin. Wszystko myje się pod wodą prawie samo.

Reasumując... Angel 7500 wg nas jest to jedna z najlepszych wyciskarek jakie można nabyć. Jest to urządzenie, które pozostało wykonane do robienia soków na poziomie nieosiągalnym dla innych. Tak także działa. Nie bez przyczyny została okrzyknięta Rolls Royc'em w świecie wyciskarek. Serdecznie polecamy wyciskarkę do soku Angel 7500.

Najważniejsze parametry wyciskarki Angel 7500 przystępna w obsłudze i czyszczeniu

Jeśli wyciskanie soku sprawia bałagan, nie będziesz tego robić. To niezaprzeczalnie najważniejszy wymóg, bo im łatwiej obsługiwać i czyścić wyciskarkę soków, tym częściej będzie użytkowana. Angel 7500 o nieszablonowej konstrukcji i niezwykłej sile wyciskania jest przystępna w obsłudze i czyszczeniu. Inteligentny zacisk z przodu i trzystopniowe rozkładanie czyni z niej najmocniej przyjazną użytkownikowi sokowirówkę w swojej klasie.

Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali rdzoodpornej

Podwójne świdry są tworzone z nierdzewnej stali najwyższej jakości.

Cała budowa ze stali rdzoodpornej

Żaden plastik, nylon, ani inne tworzywa sztuczne nie wejdą w kontakt z twoim jedzeniem! Najnowocześniejszy design ze stali rdzoodpornej jest nieskomplikowany do utrzymania w czystości.

Niska szybkość obrotowa

86 obrotów na minutę to znakomita prędkość do przyrządzenia najwyższej jakości soków. Mniejsza prędkość oznacza śladowe utlenienie i temperaturę, co utrzymuje enzymy nietknięte. Angel 7500 ma najwolniejsze obroty spośród wyciskarek soków dwu wirnikowych na rynku, a wykorzystywana metoda nie wymaga wysokiej prędkości, aby uzyskać gotowy towar. A dodatkowo otrzymujemy lepszy sok i prawie suchą pulpę!

Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

nieprzeciętne, podwójne świdry z rdzoodpornej chirurgicznej stali mielą z siłą 3 koni mechanicznych, co pozwala siekać twarde tkanki roślinne i wyzwala z nich ukryte wartości odżywcze. Duża siła zgniotu pozwala momentalnie i z łatwością wycisnąć sok z twardych, włóknistych owoców i warzyw. Będą Państwo radować się ciemniejszym, bogatszym kolorem soku i słodszym pełniejszym smakiem.

3 stopniowy system podwójnych świdrów

Stopień pierwszy stosuje skoncentrowany nacisk na owoc lub warzywo. Stopień drugi mieli i przeciera owoc lub warzywo wytwarzając suchszą pulpę i w rezultacie – więcej soku. Na zdjęciu dla porównania wałki wyciskarki Green Power i Angel.

System 3-stopniowych sitek

System 3-stopniowych sitek filtruje i maksymalizuje wynik wyciskania, dając 3 razy więcej soku aniżeli inne wyciskarki. Prostota: W Angeli 7500 nie ma zapotrzebowania przerywać cyklu wyciskania, aby zmienić sitka na adekwatne do innego artykułu. Pojedyncze sitko 3-stopniowe stosuje się do owoców i warzyw, nie ma zapotrzebowania użytkowania innych. Nie wymaga dopasowania do rodzaju pulpy: Wysokowydajny silnik za każdym razem zapewnia maksymalną siłę zgniotu i daje najwyższej jakości sok.

bezustanne wyciskanie z automatycznym wyrzucaniem pulpy

System podwójnych świdrów zezwala na nieprzerwane wyciskanie bez zapotrzebowania wyłączania urządzenia w celu usunięcia pulpy. Pozostałości gromadzą się na końcu sokowirówki kiedy cały sok zostaje wyciśnięty.

Super ciche działanie

Silnik z wyjątkowym systemem chłodzenia jest mniej obciążony, wydziela mniej ciepła, i jest bardziej wytrzymały.

obszerny dobór możliwości wyciskania

Wyciskarka Angel 7500 wyciśnie sok prawie ze wszystkiego, od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy do igieł sosny. Wszechstronność: Poza tym można na niej przyrządzić pyszne mleko sojowe, tofu, pasztet, jedzenie dla niemowląt, mrożony sorbet owocowy, a nawet masło orzechowe!

automatyczny detektor przegrzewania i wentylator

Urządzenie broniące przed przegrzaniem oraz zapobiegający zapchaniu samoczynny bieg wsteczny zapewniają bezpieczną obsługę i spokojną głowę. Automatyczny termostat silnika uniemożliwia jego przegrzaniu dodatkowo super cichy wentylator uniemożliwia przegrzaniu silnika. Sześć urządzeń zabezpieczających: samoczynny czujnik ciepła, dodatkowy włącznik wahaczowy, wewnętrzna osłona wirnika, wzmocnienie panela włącznika, podwójna osłona silnika i głównego urządzenia, osłona sitka, powodują że urządzenie jest nieprzeciętnie zabezpieczone.

Bieg wsteczny

Blokady spowodowane przeładowaniem lub zapchaniem mogą być z łatwością zlikwidowane przyciskiem 'bieg wsteczny'.

Sucha pulpa

Najwyższa precyzja 2-stopniowego system podwójnych świdrów wraz z wysokowydajnym silnikiem dają najkorzystniejsze możliwe rezultaty w wyciskaniu soku. Zobaczą Państwo różnicę porównując szczególnie suchą pulpę z pulpą z innych wyciskarek.

Podobne produkty w kategorii Wyciskarki