Angel 8500S Ocena produktu:

od 5699,00 PLN

oszczędzasz do 18%

  • Producent: Angel
  • Kategoria: Wyciskarki
  • Funkcje: nóżki antypoślizgowe, funkcja reverse
  • Kolor: stalowy
  • Moc: 150 W
  • Prędkość obrotowa: 86 obr/min
Oferty (4)
Opis produktu
zalety

prosta w obsłudze i czyszczeniu

Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali rdzoodpornej

Cała kompozycja ze stali rdzoodpornej

Niska szybkość obrotowa

Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

3 stopniowy system podwójnych świdrów

System 3 stopniowych sitek

nieprzerwane wyciskanie z samoczynnym wyrzucaniem pulpy

Super ciche działanie

szeroki wybór możliwości wyciskania

automatyczny czujnik przegrzewania i wentylator

Bieg wsteczny

Sucha pulpa

dane techniczne

demonstrujemy pośredni model legendarnej firmy Angel. Model 8500S to esencja doskonałej wyciskarki, której producentem jest koreańska firma Angel Co., Ltd. Która od ponad 30 lat stwarza i projektuje najlepsze urządzenia służące produkcji soków technologią miażdżenia.

Najnowszy model wyciskarki z całości został wyprodukowany ze stali nierdzewnej o symbolu SUS-316, która jest jeszcze lepszej jakości w porównaniu do poprzednich modeli czyli Angel 5500, a także Angel 7500 i charakteryzuje się składem chromowo-niklowym. W tą stal pozostały wyekwipowane: sito, pokrywa sita i ślimaki.

Kogoś może przestraszyć sam fakt zastosowania stali, ze względu na jej parametry wchodzenia w reakcje chemiczne z rozmaitymi substancjami. Nic z tego, producent zadbał o badania, które wykazały, iż ta stal jest zupełnie obojętna, w trakcie normalnej pracy nie niszczy żadnych substancji odżywczych takich jak witaminy, enzymy itp. Prócz spektakularnego, stalowego wyglądu mamy urządzenie nad wyraz odporne na uszkodzenia mechaniczne, obok którego z pewnością żaden znajomy nie przejdzie obojętnie.

Kolejną cechą tej oryginalnej maszyny jest trzystopniowy system wyciskania soku, który został osiągnięty przez zastrzeżone dwa ultra dokładne ślimaki wraz z sitem:
Etap 1: minimalistyczniec zostaje w pierwszej części ślimaków szczególnie skrupulatnie zmiażdżony, by dalsza część wyciskania była jak najdokładniejsza.
Etap 2: wstępnie rozdrobniony bezkompromisowiec przechodzi przez moduł miażdżący, gdzie pod pokaźnym ciśnieniem zostaje "przeciśnięty"
Etap 3: na końcu jeszcze finezyjnie mokre części miażdżonych roślin zostają dociskane poprzez ślimaki do sita to wszystko w połączeniu ze 150W silnikiem i jego 82 obr/min daje 100% soku wyciśniętego przy zachowaniu najniższego odpadu, a także zachowaniu największej ilości komponentów odżywczych. Sok nigdy się nie napowietrza jak to ma miejsce w sokowirówkach pracujących na poziomie kilkunastu tysięcy obrotów. Dzięki niskoobrotowej technice nasz sok dodatkowo nigdy nie nagrzeje się do poziomu krytycznego, gdzie traci się większość wartości odżywczych. Za staranność wyciskania jest odpowiedzialny silnik, który dzięki przekładniom osiąga 3 konie mechaniczne. Dzięki czemu wiemysurowiec będzie suchy jak w żadnej innej wyciskarce dwuślimakowej.

Wyciskarka Angel 7500 pozostała wyposażona w kilka ciekawych rozwiązań technicznych jak np. Specjalny sensor, zapobiegający przegrzaniu się silnika, tym samym całkowitego unieruchomienia wyciskarki. Silnik jest chłodzony wentylatorem, co na dodatek jest nowoczesnym rozwiązaniem, które wydłuża żywotność silnika. Nowym rozwiązaniem w porównaniu do modelu 5500 jest automatyczny bieg wsteczny, który uruchamia się w momencie "przeładowania" modułu miażdżenia.

Wyciskarka Angel 7500 to piękno w prostocie. Firma zadbał o to, aby montaż części urządzenia był prosty i intuicyjny. Nie tylko składanie na tym zyskało,też dbanie o czystość części po skończonym wyciskaniu. Nie ma zapotrzebowania wykorzystywania małych szczoteczek do usuwania wyciśniętych części roślin. Wszystko myje się pod wodą prawie samo.

Reasumując... Angel 7500 wg nas jest to jedna z najlepszych wyciskarek jakie można nabyć. Jest to urządzenie, które pozostało wytworzone do robienia soków na poziomie nieosiągalnym dla innych. Tak też działa. Nie bez przyczyny została okrzyknięta Rolls Royc'em w świecie wyciskarek. Serdecznie polecamy wyciskarkę do soku Angel 7500.

Najważniejsze cechy wyciskarki Angel 7500 przystępna w obsłudze i czyszczeniu

Jeśli wyciskanie soku sprawia bałagan, nie będziesz tego robić. To bezspornie najważniejszy wymóg, bo im łatwiej obsługiwać i czyścić wyciskarkę soków, tym częściej będzie używana. Angel 7500 o unikatowej konstrukcji i niezwykłej sile wyciskania jest nietrudna w obsłudze i czyszczeniu. Inteligentny zacisk z przodu i trzystopniowe rozkładanie czyni z niej najbardziej przychylną użytkownikowi sokowirówkę w swojej klasie.

Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali rdzoodpornej

Podwójne świdry są wytwarzane z nierdzewnej stali najwyższej jakości.

Cała budowa ze stali rdzoodpornej

Żaden plastik, nylon, ani inne tworzywa nienaturalne nie wejdą w kontakt z twoim jedzeniem! Najnowocześniejszy design ze stali nierdzewnej jest przystępny do utrzymania w czystości.

Niska szybkość obrotowa

86 obrotów na minutę to idealna szybkość do przyrządzenia najwyższej jakości soków. Mniejsza prędkość oznacza znikome utlenienie i temperaturę, co utrzymuje enzymy nietknięte. Angel 7500 ma najwolniejsze obroty spośród wyciskarek soków dwu wirnikowych na rynku, a użytkowana metoda nie wymaga wysokiej prędkości, żeby uzyskać gotowy towar. A ponadto dostajemy udoskonalony sok i prawie suchą pulpę!

Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

nadzwyczajne, podwójne świdry z rdzoodpornej chirurgicznej stali mielą z siłą 3 koni mechanicznych, co pozwala siekać twarde tkanki roślinne i wyzwala z nich ukryte wartości odżywcze. Wielka siła zgniotu pozwala momentalnie i prosto wycisnąć sok z twardych, włóknistych owoców i warzyw. Będą Państwo cieszyć się ciemniejszym, bogatszym kolorem soku i słodszym pełniejszym smakiem.

3 stopniowy system podwójnych świdrów

Stopień pierwszy stosuje skoncentrowany nacisk na owoc albo warzywo. Stopień drugi mieli i przeciera owoc albo warzywo stwarzając suchszą pulpę i w konsekwencji – więcej soku. Na zdjęciu dla porównania wałki wyciskarki Green Power i Angel.

System 3-stopniowych sitek

System 3-stopniowych sitek filtruje i maksymalizuje wynik wyciskania, dając 3 razy więcej soku niżeli inne wyciskarki. Prostota: W Angeli 7500 nie ma potrzeby przerywać cyklu wyciskania, żeby zmienić sitka na odpowiednie do innego produktu. Pojedyncze sitko 3-stopniowe stosuje się do owoców i warzyw, nie ma potrzeby stosowania innych. Nie wymaga dobrania do rodzaju pulpy: Wysokowydajny silnik za każdym razem zagwarantuje maksymalną siłę zgniotu i daje najwyższej jakości sok.

nieustanne wyciskanie z automatycznym wyrzucaniem pulpy

System podwójnych świdrów pozwala na nieustanne wyciskanie bez potrzeby wyłączania urządzenia w celu usunięcia pulpy. Pozostałości gromadzą się na końcu sokowirówki kiedy cały sok zostaje wyciśnięty.

Super ciche działanie

Silnik z nieszablonowym systemem chłodzenia jest mniej obciążony, wydziela mniej ciepła, i jest bardziej wytrzymały.

szeroki dobór możliwości wyciskania

Wyciskarka Angel 7500 wyciśnie sok prawie ze wszystkiego, od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy do igieł sosny. Wszechstronność: Poza tym można na niej przyrządzić pyszne mleko sojowe, tofu, pasztet, jedzenie dla niemowląt, mrożony sorbet owocowy, a nawet masło orzechowe!

automatyczny czujka przegrzewania i wentylator

Urządzenie broniące przed przegrzaniem i zapobiegający zapchaniu samoczynny bieg wsteczny zapewniają bezpieczną obsługę i spokojną głowę. Samoczynny termostat silnika uniemożliwia jego przegrzaniu w dodatku super cichy wentylator zapobiega przegrzaniu silnika. Sześć urządzeń zabezpieczających: samoczynny czujnik ciepła, dodatkowy włącznik wahaczowy, wewnętrzna osłona wirnika, wzmocnienie panela włącznika, podwójna osłona silnika i głównego urządzenia, osłona sitka, wywołują iż urządzenie jest genialnie zabezpieczone.

Bieg wsteczny

Blokady spowodowane przeładowaniem albo zapchaniem mogą być z łatwością zlikwidowane przyciskiem 'bieg wsteczny'.

Sucha pulpa

Najwyższa precyzja 2-stopniowego system podwójnych świdrów wraz z wysokowydajnym silnikiem dają najlepsze realne rezultaty w wyciskaniu soku. Przejrzyją Państwo różnicę porównując istotnie suchą pulpę z pulpą z innych wyciskarek.

Podobne produkty w kategorii Wyciskarki