• Producent: Eldom
  • Kategoria: Wyciskarki
  • Funkcje: nóżki antypoślizgowe, funkcja reverse, blokada kapania
  • Kolor: srebrny, czarny
  • Moc: 400 W
  • Prędkość obrotowa: 80 obr/min
  • Pojemność pojemnika na sok: 1 l
  • Pojemnik na sok: tak
  • Pojemność pojemnika na miąższ: 1 l
  • Pojemnik na miąższ: tak

Wyciskarka ELDOM PJ450 Wolnoobrotowa

- - wytrzymała
- skuteczna, profesjonalna wyciskarka do soków
- BPA Free - wolne od bisfenolu A
- szeroki otwór wlewowy
- nad wyraz cicha praca
- 80 obrotów na minutę
- 2 kierunki pracy silnika - jeśli owoc lub warzywo się zablokuje, bez rozbierania urządzenia można cofnąć ślimacznicę
- wsteczny bieg
- zabezpieczenie SAFETY LOCK - uzupełniające zabezpieczenie podczas pracy
- technologia HEAVY PRESS - ślimacznica produkowana z utwardzonych żywic zezwalająca na wyciskanie owoców i warzyw ze zdwojoną siłą
- zatyczka wylotu soku - NIEKAPEK
- filtr (sitko) ze stali rdzoodpornej
- do 30% więcej soku
- pojemnik na sok o obszerności 1L
- pojemnik na odpadki o pojemności 1L
- popychacz
- szczoteczka do czyszczenia w zestawie
- przeciwpoślizgowe stopki
- wysokość wyciskarki: 52 cm, z popychaczem 56 cm
- średnica otworu podajnika: 14,5 x 9 cm
- moc: 400W
- gwarancja 24 m-ce door to door

Słoik jest trendy - 2 słoiki GRATIS w pakiecie
Przedmiot, który ostatnimi czasy zrobił największą karierę w świecie designu, z całą pewnością byłby to on. Słoik.
Najmodniejsze knajpy w słoikach serwują wszystko. Od drinków, po owsiankę, dipy i sałatki.
Słoiki nie służą już tylko do przechowywania przetworów. Ostatnim wielkim hitem jest podawanie w nich wszelkich napojów, smoothie, koklajki, czy drinków. Wychodzimy więc naprzeciw i do naszych wyciskarek dodajemy oryginalne słoiki do picia. Posiadają solidne, komfortowe ucho, kolorową, metalową pokrywkę i plastikową słomkę z której wyczarujecie atrakcyjne wzory.

elementy wyciskarki są wolne od bisfenolu A (BPA)
Bisfenol A to związek chemicznego, który może mieć krzywdzący wpływ na Twoje zdrowie. Dlatego temat wyeliminowania BPA z produktów jest tematem szczególnie istotnym ze względu na nasze zdrowie. Dokonuj ŚWIADOMYCH zakupów.

Dlaczego urządzenie PerfectJuicer jest udoskonalone od tradycyjnej sokowirówki?
konwencjonalna sokowirówka tnie i ściera produkty, nie pasuje do warzyw liściastych i ziół, a ekspresowo obracające się ostrza wywołują wzrost temperatury powstającego soku. Wolnoobrotowa wyciskarka PerfectJuicer miażdży owoce, warzywa i zioła, a następnie przeciera miazgę poprzez sito. Dzięki takiemu procesowi i specjalnemu, odpornemu na zużycie mechanizmowi wyciskającemu, wszystkie życiodajne i wartościowe elementy pozostają
w uzyskanym soku. Wyciśnięty sok jest bardziej gęsty i mniej krystaliczny, bogatszy w enzymy, witaminy i minerały, aniżeli uzyskany poprzez wykorzystanie konwencjonalnej sokowirówki. Śladowa piana wskazuje na niewiele znaczące napowietrzenie,
co pozwala na dłuższy w sytuacji soku wyciśniętego poprzez sokowirówkę okres przydatności do spożycia.

Łatwa obsługa i konserwacja
Atutem PerfectJuicer jest łatwość mycia i konstrukcji. Przygotowanie urządzenia do pracy nie powoduje żadnych trudności, podobnie jak jego czyszczenie. Starczy przepłukać urządzenie niewielką ilością wody,pousuwać suchy miąższ, pozostałość po warzywach, owocach i ziołach.

nieszablonowy system wyciskania
Wyciskarka PerfectJuicer jest wyposażona w specjalny system, który pozwala, dzięki pracy na niskich obrotach, dostać zdrowy i energetyczny sok w postaci esencjonalnego ekstraktu.

Spokojne i ciche działanie
Urządzenie pracuje na niskich szybkościach obrotowych, nie kreuje hałasu, jest niemal bezgłośne i łagodnie, równomiernie i sprawnie wyciska sok z owoców albo warzyw.

Bądź twórcą idealnych soków dla Ciebie i Twojej rodziny!
PerfctJuicer to znakomity nie tylko z nazwy sposób przygotowania soków świeżych, w całości naturalnych i bez konserwantów. Badania naukowe na całym świecie potwierdzają fakt, iż świeżo wyciśnięte soki są źródłem witamin, enzymów, prosto przyswajalnych minerałów i wielu innych wartościowych związków. Owoce i warzywa obfitują w przeciwutleniacze, mające zbawienny wpływ na zdrowie. Soki przygotowane w wyciskarce PerfectJuicer są nad wyraz smaczne i zawierają szerokie ilości wartościowych substancji.

Obficiej i smaczniej!
Wyciskarka do soków z warzyw, owoców i ziół PerfectJuicer dzięki postępowej technice opartej na miażdżeniu i wyciskaniu pozwala uzyskiwać większe ilości soków o dynamicznym smaku i aromacie, bez utraty wartości odżywczych, witamin i enzymów.

Moc życiodajnych składników
nowatorski system wyciskania wykorzystany w PerfectJuicer powoduje,proces wyciskania jest subtelny, staranny, efektywny i wydajny. Soki z owoców, warzyw i ziół zachowują wszystkie wartościowe składniki
i nie tracą cennych witamin. Są nieocenionym, pożywnym i wzmacniającym posiłkiem.

Soki, które przygotujesz dzięki naszemu nowemu produktowi PerfectJuicer:
- Są źródłem potasu, który odpowiada za ciśnienie krwi i pracę serca.
- Są stanowczo bogate w witaminę A odpowiedzialną za wygląd skóry, rozwój organizmu i wzrok, a także w witaminę C, która poprawia naszą niepodatność.
- Dostarczają widocznie obszerniejsze, niż w soku uzyskanym w konwencjonalnej sokowirówce, ilości błonnika, który likwiduje toksyczne substancje i uniemożliwia rozwojowi miażdżycy.
- Są skarbnicą cennych dla zdrowia związków roślinnych, nazywanych witaminami (związki polifenolowe), które wspomagają funkcje fizjologiczne organizmu i mają pokaźne znaczenie w profilaktyce wielu schorzeń, m.in. Raka.Podobne produkty w kategorii Wyciskarki