G21 Gracioso

chwilowy brak towaru

 • Producent: G21
 • Kategoria: Wyciskarki
 • Kolor: czarny, stalowy
 • Moc: 200 W
Przykłady użycia Wyciskarki G21 Gracioso
Poniżej wyłącznie wyszczególniona jedynie część możliwości wyciskarki G21 Gracioso:

 • świeże, zdrowe i smaczne soki z owoców twardych t.j. Burak, marchewka,
 • pełne witamin, nawadniające soki z owoców miękkich, jak np. Sok z pomarańczy, dojrzałej gruszki, czy śliwek
 • zdrowotne nalewki z, cebuli, pigwy, szyszek chmielu, także z innych warzyw, bylin o prozdrowotnych i antybakteryjnych właściwościach
 • oczyszczające soki z warzyw liściastych np. Sałaty, czy pokrzywy
 • bio przeciery z pomidorów czy ogórków
 • mikrobójcze wyciągi z igieł sosny, imbiru, jęczmienia, siemienia lnianego, a także ze wszelkiego innego igliwia, zbóż

a w dodatku jeszcze:
 • przy pomocy uzupełniającej przystawki przygotujesz sorbety z ulubionych owoców (przystawka jest dostępna jako oddzielny produkt)

Dla kogo jest wyciskarka G21 Gracioso?
G21 Gracioso to produkt z najwyższej półki dla osób ceniących sobie maksymalną produktywność wyciskanych soków, wysoką jakość sprzętu, nowoczesny wygląd i perfekcję pod kątem technicznym. To produkt dla osób, które lubią mądrze wydawać swoje pieniądze i oczekują najlepszego stosunku jakości do ceny. G21 Gracioso oferuje nad wyraz znaczny otwór wsadowy, który w połączeniu z dużą średnicą ślimaka sprawia, że wyciskanie wolnymi obrotami staje się wydajne, przyjemne i prędkie. Ceramiczny ślimak wraz ze szklanym pojemnikiem na sok zapewni bezpieczeństwo i smak na dłużej. G21 Gracioso to dobór każdego, kto chce maksymalnie wykorzystywać dary natury, dbając o zdrowie, a także samopoczucie swoje i swych najbliższych. G21 Gracioso ze względu na proces obróbki (wolne obroty, temperatura nie rośnie w trakcie wytwarzania soku/musu) to rozwiązanie dla osób, które w przystępny i smaczny sposób dbają o zdrową dietę. Wyciskarka ta pozwala na to, żeby do Twojego organizmu dostarczanych było maksimum witamin i wartości odżywczych. Faktem jest, iż wartości odżywcze, witaminy wchłaniają się dużo bardziej produktywnie z soków niżeli z całych owoców. Taka forma napojów i posiłków nadzwyczajnie wpłynie na Twoją kondycję psychiczną i fizyczną. Jest to także nadzwyczajny towar dla rodziców, którzy w prosty i urozmaicony sposób mogą przygotować dla swoich dzieci codzienną porcję warzyw, owoców w nieco innej formie. Sok/mus zrobiony w wyciskarce G21 Gracioso nadaje się wspaniale do zabrania do szkoły, na uczelnię, do pracy, na zajęcia uzupełniające, wszędzie tam gdzie liczy się skuteczność naszego umysłu, witalność, zdrowy i świeży wygląd. Budowa wyciskarki Gracioso i sposób wytwarzania soków i musów, doskonale nadają się do przyrządzania coraz modniejszej diety „na minimalistycznie” (tzw. RAW FOOD), w której to kluczowym elementem jest ograniczanie temperatury artykułu w celu ochrony enzymów, naturalnie występujących w owocach i warzywach. Wyciskarka G21 Gracioso jest świetnym rozwiązaniem dla osób dbających o zdrowy tryb życia, dla których liczy się to, co jedzą, liczy się smak, energia, witalność. To rozwiązanie, które pozwala na przygotowywanie dietetycznych posiłków i to każdego dnia innych.

dostajesz znaczny otwór wsadowy
Jest to już piąty i najnowszy model wyciskarki od producenta G21. Oznacza to, iż wszystkie uwagi kupujących, które dotyczyły wcześniejszych modeli wyciskarek zostały zebrane i uwzględnione właśnie w modelu Gracioso. Jedną z głównych różnic w stosunku do konkurentów jest nad wyraz spory otwór wsadowy tej wyciskarki. Marka wyposażył wyciskarkę w otwór zezwalający na wkładanie choćby całych jabłek, których średnica wynosi do 7,5cm. Obszerny otwór wsadowy spowoduje że dużo szybciej można wyciskać soki, a częste wyciskanie nie staje się nudne i monotonne. Otwór wejściowy zaopatrzony został w specjalne zabezpieczenie przed przypadkowym włożeniem ręki do środka wyciskarki.

obszerny ceramiczny ślimak
Z szerokim otworem wsadowym powiązana jest ponadto produktywność przetwarzania produktów przez ślimak. Średnica ślimaka powinna być dobrana do otworu wsadowego tak żeby warzywa i owoce były w należytym tempie odbierane z otworu wsadowego. Czym większa średnica ślimaka tym skuteczniej będzie on odbierał, transportował i wyciskał warzywa i owoce. Firma wyciskarki G21 Gracioso wyposażył swój najnowszy model w ceramiczny ślimak o średnicy 80 mm. Ważną kwestią jest także materiał z jakiego pozostał tworzony ślimak. W przypadku wyciskarki Gracioso firma umieścił w wyciskarce ślimak zrobiony z ceramiki. Ceramika jest jednym z najbezpieczniejszych materiałów wykorzystywanych do kontaktu z żywnością. Już w starożytnych czasach była stosowana do produkcji naczyń. Wykorzystanie ceramiki zagwarantuje, iż do soku nie będą dostawać się mikrocząstki ścieranego plastiku (tak jak może się to zdarzyć przy ślimakach z materiałów nienaturalnych).

znakomite dostosowanie i zestrojenie podzespołów
Całość sytemu wyciskania (ślimak, sito, system regulacji ilości soku) jest nadzwyczajnie zestrojona ze sobą tak żeby wyciskać maksymalną ilość soku. Ta innowacyjna konstrukcja umożliwia wyciskanie równocześnie twardych warzyw, miękkich cytrusów, jak i warzyw liściastych (sałata, szpinak), z którymi to sporo wyciskarek nie radzi sobie w ogóle (zapycha się ślimak i sita).

Tryb pracy wstecznej
Wyciskarka G21 Gracioso zaopatrzona jest w tryb pracy wstecznej, który przydaje się przy najtwardszych warzywach, mrożonych owocach, czy orzechach. Jest to funkcja używana rzadko lecz jednak czasami się przydaje (np. Czasami produkt potrafi się zablokować w tubie) i wykonanie (kilku obrotów w przeciwnym kierunku pozwoli błyskawicznie wrócić do dalszego wyciskania soku. Nie trzeba otwierać i czyścić wyciskarki.

W G21 Gracioso odnajdziesz najwyższej jakości silnik indukcyjny
Silnik użyty w wyciskarce G21 Gracioso, został zaprojektowany tak, żeby był sprawny i cichy. Jest to silnik indukcyjny. Silniki indukcyjne cechują się najwyższym stopniem bezawaryjności, są bezawaryjne. Co do zasady, urządzenia w których stosuje się silniki indukcyjne cieszą się produktywnością przez długie lata. Silnik indukcyjny w G21 Gracioso znamionuje się także ogromną siłą w momencie rozruchu, co bez problemu poradzisz sobie ze startem wówczas gdy twarde warzywo jest już na ślimaku i potrzebna jest obszerna moc rozruchowa (inne silniki mogą ulec przeciążeniu i spaleniu w takich sytuacjach). Nad wyraz dużą zaletą jest również cicha praca urządzenia. Dźwięki emitowane poprzez G21 Gracioso wynoszą jedynie 50dB. Soki możesz wyciskać choćby gdy inni domownicy śpią jeszcze.

Ekspresowe mycie wyciskarki, składanie i rozkładanie
G21 Gracioso to wyciskarka która została zaprojektowana z myślą o częstym stosowaniu. Inżynierowie wyznaczyli cel żeby wyciskanie było szybkie i wydajne ale także przygotowanie urządzenia do pracy i czynności związane z myciem były ekspresowe. Wyciskarka została tak zbudowana aby jej mycie, składanie i rozkładanie było bezproblemowe i zajmowało krótką chwilę. Po skończonej pracy wyciskarki wystarczy około 90 sekund na to aby urządzenie rozmontować, a także umyć. To niezmiernie ważne aby wyciskanie soku nie kojarzyło się nam z żmudnym i czasochłonnym procesem, który kończy się długotrwałym szorowaniem szczoteczką każdego detalu. Wyciskać będziesz częściej, ponieważ zrobienie szklanki soku razem ze zmontowaniem i umyciem wyciskarki zajmie jedynie kilka minut. Postaw na prostotą i produktywną konstrukcję, która oszczędza Twój cenny czas.

zaimplementowane zabezpieczenie przed przegrzaniem
Wyciskarka G21 Gracioso została wyekwipowana w system gwarantujący długookresowe działanie sprzętu. Po 20 minutach pracy system wyłączy wyciskarkę, broniąc wszystkie jej podzespoły przed nadmiernym przegrzaniem. Dzięki wielkiemu otworowi wsadowemu, a także szerokiemu ślimakowi w czasie 20 minut jesteś w stanie przygotować do 3 litrów soku (w zależności od owoców).

Korek niekapek
G21 Gracioso została wyposażona w korek spustowy, który spełnia dwie funkcje. Jedną z nich jest możliwość wymieszania soku pochodzącego z rozmaitych towarów w środku obszernej komory wyciskarki. Otrzymamy dzięki temu gotowy do wypicia sok. Drugą przydatną funkcją jest możliwość zamknięcia zatyczki w chwili kiedy pojemnik na sok będzie pełny i przyjdzie czas na wypicie świeżego soku bądź również podmienienie naczynia na puste. Z wyciskarką G21 Gracioso nie musisz przerywać procesu wyciskania. że zabezpieczysz spust soku i już możesz spokojnie zabrać do ręki pełny pojemnik soku.

Oprócz produktywnej wyciskarki, możesz otrzymać urządzenie do przygotowywania masła orzechowego oraz sorbetów lodowych
Wyciskarka G21 Gracioso została zbudowana tak żeby u (umożliwić korzystanie z innych funkcji, wykraczających poza przygotowywanie soków. Dokupując przystawkę do sorbetów i masła orzechowego zaskoczysz swych domowników nowymi możliwościami w kuchni. Przystawka przystępna jest jako oddzielny produkt w naszym sklepie.

G21 Gracioso uzyskujesz komfort, a także ciszę
Wyciskarka została maksymalnie wyciszona tak, by jej obsługa była prosta i przyjemna. Poziom natężenia dźwięku mieści się w przedziale 40-50 dB. Takie natężenie pozwala na prowadzenie normalnej rozmowy w pobliżu pracującej wyciskarki – nie trzeba mówić głośniej i jest się słyszanym przez drugą osobę.

Obroty są wolne, ale nie za wolne
szybkość obrotowa wyciskarki to 70 obrotów na minutę. Tak dobrana poprzez inżynierów prędkość powoduje, iż owoce i warzywa ulegają wyciskaniu na zimno (zachowywane są witaminy i minerały). Natomiast z drugiej strony ta prędkość w połączeniu z wielkim otworem wsadowym oraz pokaźnym ślimakiem pozwala w przygotować sok prędko i bez długookresowego przebywania w kuchnii. Jest to istotne, ponieważ zdarzają się wyciskarki o szybkości obrotowej dużo niższej, gdzie proces przygotowywania w nich soku jest szczególnie długi, ponadto mycie sit jest uciążliwe przez co stosowanie wyciskarki staje się niewygodne i poprzez to sporadyczne.

jednostajna praca
Wyciskarka G21 Gracioso została wyekwipowana w antypoślizgową podstawę dzięki temu nie musimy się martwić o „wędrowanie” urządzenia po blacie kuchennym

zobacz czym się różni wyciskarka G21 Gracioso od innych wyciskarek producenta G21 - przygotowaliśmy porównianie
div class="container">

dostajesz urządzenie bezpieczne i certyfikowane (BPA Free)
Wyciskarka G21 Gracioso uzyskała wszelkie konieczne certyfikaty umożliwiające jej dystrybujcje i użytkowanie na terenie Polski oraz Unii Europejskiej. Przeprowadzone testy certyfikujące potwierdziły również brak wydobywania się niebezpiecznego bifenolu A (dlatego wyciskarki G21 Chamber są oznaczone BPA Free)

Co otrzymasz w pakiecie G21 Gracioso
W stylowym pudełku G21 Gracioso znajdziesz: • wolonobrotową wyciskarkę G21 Gracioso (silnik, ceramiczny ślimak z korpusem)
 • 2 kontenerki (szklany na sok i z tworzywa na odpady)
 • praktyczny tłoczek
 • stojak do suszenia składników wyciskarki
 • instrukcja obsługi w języku polskim

Dlaczego warto mieć wyciskarkę Gracioso marki G21
G21 to wiodąca i postępowa firma towarów do przygotowywania zdrowej i świeżej żywności, także tzw. RAW FOOD (bezkompromisowe diety). Od samego początku istnienia marka G21 zajmuje się produkcją maszyn ktróre pomagają zdrowo i smacznie się odżywiać. W swojej ofercie oprócz wyciskarek ma także profesjonalne blendery wysokiej mocy, oraz szeroką gamę suszarek do owoców, warzyw, grzybów. G21 to ekspert w obszarze zdrowego odżywiania. Produkty G21 to dziesiątki tysięcy zadowolonych konsumentów na rynkach całej Europy, którzy używają ich w swych domach, restauracjach, kawiarniach. Jakość, sprawność, ergonomia potwierdzona jednocześnie poprzez domowników jak i fachowych kucharzy, używających wyciskarek w swych kuchniach. Do produkcji wyciskarek wykorzystywane są najkorzystniejsze, selekcjonowane podzespoły, a sam proces produkcyjny opiera się o najnowocześniejsze linie produkcyjne i doświadczonych inżynierów. G21 to lider wśród sprzętów przeznaczonych do wyciskania soków, rozdrabniania warzyw i owoców, nasion, orzechów do postaci jednolitej. Wyciskarki producenta G21 z powodzeniem wypierają z rynku producenta droższe, które posiadają porównywalną jakość i podobną funkcjonalność. Coraz więcej klientów decyduje się na producenta G21, ze względu na najlepszą proporcję jakości i mocy do ceny. G21 stawia dodatkowo na elegancję i design. Wyciskarki G21 nadzwyczajnie wpiszą się w kolorystykę i styl, każdej kuchni czy jadalni. Oprócz funkcjonalności będą stanowiły ozdobę, przyciągającą wzrok domowników i gości.
Poznaj całą gamę produktów G21 do przygotowywania zdrowej żywności. Wszystkie wysokiej jakości, wszystkie z najlepszą proporcją jakości do ceny. W tej kategorii firma G21 jest liderem.

Podobne produkty w kategorii Wyciskarki