G21 Gracioso

chwilowy brak towaru

  • Producent: G21
  • Kategoria: Wyciskarki
  • Kolor: czarny, stalowy
  • Moc: 200 W

W porannym pośpiechu każda chwila jest cenna. Kiedy spieszysz się do pracy albo na siłownię i nie masz czasu na śniadanie, blender Explore Mix & Go Cool stanie na wysokości zadania wspaniale. Do urządzenia dodano dwie mobilne butelki z funkcją utrzymywania niskiej temperatury napoju.

Butelki o pojemności 600 ml zezwalają na zabranie ze sobą porcji koktajlu w każde miejsce. Innowacyjne wkłady chłodzące do butelek pozwalają na utrzymanie niskiej temperatury napoju przez kilka godzin. Choćby jeżeli nie możesz wypić przygotowanego napoju od razu, po pewnym czasie będzie on jednakowo świeży i schłodzony.

Urządzenie jest kompaktowe, a załączone butelki pasują rozmiarowo do typowych uchwytów samochodowych. Dzięki temu, że przygotowujesz koktajl w tym samym pojemniku, w którym go później zabierasz, unikasz robienia bałaganu w kuchni.

A co najważniejsze, domowe smoothie są zdrowsze, tańsze i lepsze niż jakiekolwiek produkty oferowane w sklepach. Starczy zblendować i w drogę. Najważniejsze atrybuty: Jakość PREMIUM od lidera w branży wyciskarek Tylko 70 obr.

/ minutę Moc 200 W obfity ceramiczny ślimak znaczny otwór wsadowy (75mm) Multifunkcyjna (soki,sorbety lodowe) Bezpiecznie tworzona - BPA Free nad wyraz innowacyjny design najkorzystniejszy proporcja jakości do ceny 4 lata gwarancji Przykłady wykorzystania Wyciskarki G21 Gracioso Poniżej wskazana tylko część możliwości wyciskarki G21 Gracioso: świeże, zdrowe i smaczne soki z owoców twardych, tj.

burak, marchewka, pełne witamin, nawadniające soki z owoców miękkich, jak np. Sok z pomarańczy, dojrzałej gruszki, czy śliwek zdrowotne nalewki z cebuli, pigwy, szyszek chmielu, a także z innych warzyw, bylin o prozdrowotnych i antybakteryjnych właściwościach oczyszczające soki z warzyw liściastych np.

sałaty czy pokrzywy bioprzeciery z pomidorów czy ogórków mikrobójcze wyciągi z igieł sosny, imbiru, jęczmienia, siemienia lnianego, a także ze wszystkiego innego igliwia, zbóż a ponadto ponadto: za pomocą dopełniającej przystawki przygotujesz sorbety z ulubionych owoców (przystawka jest przystępna jako oddzielny artykuł) Dla kogo jest wyciskarka G21 Gracioso? G21 Gracioso to artykuł z najwyższej półki dla osób lubiących sobie maksymalną wydajność wyciskanych soków, wysoką jakość sprzętu, innowacyjny wygląd, a także perfekcję pod kątem technologicznym.

To artykuł dla osób, które lubią mądrze wydawać swoje pieniądze i oczekują najkorzystniejszego stosunku jakości do ceny. G21 Gracioso oferuje niezwykle obszerny otwór wsadowy, który w połączeniu z dużą średnicą ślimaka powoduje, iż wyciskanie wolnymi obrotami staje się skuteczne, przyjemne i prędkie.

Ceramiczny ślimak zapewni bezpieczeństwo i smak na dłużej. G21 Gracioso to wybór każdego, kto chce maksymalnie wykorzystywać dary natury, dbając o zdrowie oraz samopoczucie swoje i swoich najbliższych.

G21 Gracioso ze względu na proces obróbki (wolne obroty, temperatura nie rośnie w trakcie wytwarzania soku/musu) to rozwiązanie dla osób, które w prosty i smaczny sposób dbają o zdrową dietę. Wyciskarka ta umożliwia to, by do Twojego organizmu dostarczanych było maksimum witamin i wartości odżywczych.

Faktem jest, iż wartości odżywcze, witaminy wchłaniają się dużo bardziej produktywnie z soków niżeli z całych owoców. Taka forma napojów i posiłków perfekcyjnie wpłynie na Twoją kondycję psychiczną i fizyczną.

Jest to także nadzwyczajny towar dla rodziców, którzy w prosty i urozmaicony sposób mogą przygotować dla swoich dzieci codzienną porcję warzyw, owoców w nieco innej formie. Sok/mus zrobiony w wyciskarce G21 Gracioso nadaje się wspaniale do zabrania do szkoły, na uczelnię, do pracy, na zajęcia dodatkowe, wszędzie tam, gdzie liczy się produktywność naszego umysłu, witalność, zdrowy i świeży wygląd.

Budowa wyciskarki Gracioso i sposób wytwarzania soków i musów, rewelacyjnie nadają się do przyrządzania coraz modniejszej diety „na ascetycznie" (tzw. RAW FOOD), w której to kluczowym elementem jest ograniczanie temperatury produktu w celu ochrony enzymów, naturalnie występujących w owocach i warzywach.

Wyciskarka G21 Gracioso jest nieprzeciętnym rozwiązaniem dla osób dbających o zdrowy tryb życia, dla których liczy się to, co jedzą, liczy się smak, energia, witalność. To rozwiązanie, które zezwala na przygotowywanie dietetycznych posiłków i to każdego dnia innych.

uzyskujesz spory otwór wsadowy Jest to już piąty i najnowszy model wyciskarki od producenta G21. Oznacza to, że wszystkie uwagi Klientów, które dotyczyły wcześniejszych modeli wyciskarek, zostały skategoryzowane i uwzględnione właśnie w modelu Gracioso.

Jedną, z głównych różnic w stosunku do konkurentów jest wyjątkowo znaczny otwór wsadowy tej wyciskarki. Producent wyposażył wyciskarkę w otwór zezwalający na wkładanie choćby całych jabłek, których średnica wynosi do 7,5cm.

duży otwór wsadowy spowoduje, iż dużo szybciej można wyciskać soki, a częste wyciskanie nie staje się nudne i monotonne. Otwór wejściowy wyekwipowany został w specjalne zabezpieczenie przed przypadkowym włożeniem ręki do środka wyciskarki.

obszerny ceramiczny ślimak Z szerokim otworem wsadowym powiązana jest też sprawność przetwarzania produktów poprzez ślimak. Średnica ślimaka powinna być przypasowana do otworu wsadowego tak, by warzywa i owoce były w należytym tempie odbierane z otworu wsadowego.

Czym obszerniejsza średnica ślimaka, tym skuteczniej będzie on odbierał, transportował i wyciskał warzywa i owoce. Producent wyciskarki G21 Gracioso, wyposażył swój najnowszy model w ceramiczny ślimak o średnicy 80 mm.

Ważną kwestią jest w dodatku materiał, z jakiego został wykonany ślimak. W przypadku wyciskarki Gracioso, marka umieścił w wyciskarce ślimak zrobiony z ceramiki. Ceramika jest jednym z najbezpieczniejszych tworzyw używanych do kontaktu z żywnością.

Już w starożytnych czasach była stosowana do produkcji naczyń. Użycie ceramiki gwarantuje, że do soku nie będą dostawać się mikrocząstki ścieranego plastiku (tak, jak może się to zdarzyć przy ślimakach z tworzyw sztucznych).

znakomite dobranie i zestrojenie podzespołów Całość systemu wyciskania (ślimak, sito) jest rewelacyjnie zestrojona ze sobą tak, aby wyciskać maksymalną ilość soku. Ta innowacyjna budowa umożliwia wyciskanie zarówno twardych warzyw, miękkich cytrusów, jak i warzyw liściastych (sałata, szpinak), z którymi to dużo wyciskarek nie radzi sobie w ogóle (zapycha się ślimak i sita).

Tryb pracy wstecznej Wyciskarka G21 Gracioso wyposażona jest w tryb pracy wstecznej, który przydaje się przy najtwardszych warzywach, mrożonych owocach, czy orzechach. Jest to funkcja stosowana rzadko, lecz jednak czasem się przydaje, np.

czasami produkt potrafi się zablokować w tubie i wykonanie kilku obrotów w przeciwnym kierunku pozwoli szybko wrócić do dalszego wyciskania soku. Nie trzeba otwierać i czyścić wyciskarki. W G21 Gracioso wyszukasz najwyższej jakości silnik indukcyjny Silnik zastosowany w wyciskarce G21 Gracioso, został zaprojektowany tak, by był skuteczny i cichy.

Jest to silnik indukcyjny. Silniki indukcyjne znamionują się najwyższym poziomym bezawaryjności, są niezawodne. Co do zasady, urządzenia, w których stosuje się silniki indukcyjne, cieszą się skutecznością przez długie lata.

Silnik indukcyjny w G21 Gracioso cechuje się na dodatek ogromną siłą w momencie rozruchu, co powoduje,bez problemu poradzisz sobie ze startem wówczas, gdy twarde warzywo jest już na ślimaku i niezbędna jest obszerna moc rozruchowa (inne silniki mogą ulec przeciążeniu i spaleniu w takich sytuacjach).

niezwykle dużą zaletą jest dodatkowo cicha praca urządzenia. Dźwięki emitowane przez G21 Gracioso wynoszą tylko 50dB. Soki możesz wyciskać nawet, gdy inni domownicy śpią jeszcze. Ekspresowe mycie wyciskarki, składanie i rozkładanie G21 Gracioso to wyciskarka, która została zaprojektowana z myślą o częstym stosowaniu.

Inżynierowie wyznaczyli cel, aby wyciskanie było prędkie i skuteczne, lecz także przygotowanie urządzenia do pracy i czynności związane z myciem były ekspresowe. Wyciskarka została tak zbudowana, żeby jej mycie, składanie i rozkładanie było bezproblemowe i zajmowało krótką chwilę.

Po skończonej pracy wyciskarki starczy około 90 sekund na to, by urządzenie rozmontować i umyć. To niezmiernie ważne, żeby wyciskanie soku nie kojarzyło się nam z żmudnym i czasochłonnym procesem, który kończy się długookresowym szorowaniem szczoteczką każdego detalu.

Wyciskać będziesz częściej, ponieważ zrobienie szklanki soku razem ze zmontowaniem i umyciem wyciskarki zajmie tylko kilka minut. Postaw na prostotą i sprawną konstrukcję, która oszczędza Twój cenny czas.

zaimplementowane zabezpieczenie przed przegrzaniem Wyciskarka G21 Gracioso została wyposażona w system gwarantujący długofalowe działanie sprzętu. Po 20 minutach pracy system wyłączy wyciskarkę, chroniąc wszystkie jej podzespoły przed nadmiernym przegrzaniem.

Dzięki obszernemu otworowi wsadowemu, a także obszernemu ślimakowi w czasie 20 minut jesteś w stanie przygotować do 3 litrów soku (w zależności od owoców). Korek niekapek G21 Gracioso została zaopatrzona w korek spustowy, który spełnia dwie funkcje.

Jedną z nich jest możliwość wymieszania soku pochodzącego z przeróżnych produktów w środku szerokiej komory wyciskarki. Otrzymamy dzięki czemu gotowy do wypicia sok. Drugą przydatną funkcją jest możliwość zamknięcia zatyczki w momencie, kiedy pojemnik na sok będzie pełny i przyjdzie czas na wypicie świeżego soku, bądź również podmienienie naczynia na puste.

Z wyciskarką G21 Gracioso nie musisz przerywać procesu wyciskania. Starczy, że zabezpieczysz spust soku i już możesz spokojnie zabrać do ręki pełny pojemnik soku. Oprócz efektywnej wyciskarki, możesz otrzymać urządzenie do przygotowywania masła orzechowego oraz sorbetów lodowych Wyciskarka G21 Gracioso została zbudowana tak, aby umożliwić korzystanie z innych funkcji, wykraczających poza przygotowywanie soków.

Dokupując przystawkę do sorbetów i masła orzechowego, zaskoczysz swych domowników nowymi możliwościami w kuchni. Przystawka dostępna jest jako oddzielny artykuł w naszym sklepie. Dzięki G21 Gracioso uzyskujesz komfort i ciszę Wyciskarka została maksymalnie wyciszona tak, żeby jej obsługa była prosta i przyjemna.

Poziom natężenia dźwięku posiada się w przedziale 40-50 dB. Takie natężenie umożliwia prowadzenie normalnej rozmowy w pobliżu pracującej wyciskarki - nie trzeba mówić głośniej i jest się słyszanym przez drugą osobę.

szybkość obrotowa wyciskarki to 70 obr/min Tak dobrana przez inżynierów prędkość powoduje, iż owoce i warzywa ulegają wyciskaniu na zimno (zachowywane są witaminy i minerały). Natomiast, z drugiej strony ta szybkość w połączeniu z obszernym otworem wsadowym, a także wielkim ślimakiem, pozwala przygotować sok szybko i bez długookresowego przebywania w kuchni.

Jest to widoczne, ponieważ zdarzają się wyciskarki o szybkości obrotowej dużo niższej, gdzie cykl przygotowywania w nich soku jest wyjątkowo długi, ponadto mycie sit jest uciążliwe, poprzez co używanie wyciskarki staje się niewygodne i przez to sporadyczne.

zrównoważona praca Wyciskarka G21 Gracioso została wyposażona w antypoślizgową podstawę, dzięki temu nie musimy się martwić o „wędrowanie" urządzenia po blacie kuchennym. Dostajesz urządzenie bezpieczne i certyfikowane (BPA Free) Wyciskarka G21 Gracioso uzyskała wszelkie konieczne atesty, umożliwiające jej dystrybucję i używanie na terenie Polski oraz Unii Europejskiej.

Przeprowadzone testy certyfikujące potwierdziły dodatkowo brak wyciągania się niebezpiecznego bifenolu A (dlatego wyciskarki G21 Gracioso są oznaczone BPA Free) Co otrzymasz w pakiecie G21 Gracioso: wolonobrotową wyciskarkę G21 Gracioso (silnik, ceramiczny ślimak z korpusem) 2 kontenerki (na sok i na odpady) poręczny tłoczek stojak do suszenia elementów wyciskarki instrukcja obsługi w języku polskim Dlaczego warto mieć wyciskarkę Gracioso marki G21? G21 to wiodąca i postępowa firma produktów do przygotowywania zdrowej i świeżej żywności, również tzw.

RAW FOOD (bezkompromisowe diety). Od samego początku istnienia, producent G21 zajmuje się produkcją urządzeń, które pomagają zdrowo i smacznie się odżywiać. W swej ofercie, oprócz wyciskarek, ma także fachowe blendery wysokiej mocy, a także szeroką gamę suszarek do owoców, warzyw, grzybów.

G21 to ekspert w obszarze zdrowego odżywiania. Produkty G21 to dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów na rynkach całej Europy, którzy używają ich w swoich domach, restauracjach, kawiarniach. Jakość, sprawność, ergonomia potwierdzona równocześnie przez domowników, jak i profesjonalnych kucharzy, używających wyciskarek w swoich kuchniach.

Do produkcji wyciskarek wykorzystywane są najkorzystniejsze, selekcjonowane podzespoły, a sam proces produkcyjny jest oparte o najnowocześniejsze linie produkcyjne i doświadczonych inżynierów. G21 to lider wśród urządzeń przeznaczonych do wyciskania soków, rozdrabniania warzyw i owoców, nasion, orzechów do postaci jednolitej.

Wyciskarki producenta G21 z powodzeniem wypierają z rynku producenta droższe, które posiadają porównywalną jakość i podobną funkcjonalność. Coraz więcej Klientów decyduje się na producenta G21, ze względu na najlepszą proporcję jakości i mocy do ceny.

G21 stawia dodatkowo na elegancję i design. Wyciskarki G21 znakomicie wpiszą się w kolorystykę i fason każdej kuchni czy jadalni. Oprócz funkcjonalności, będą stanowiły ozdobę, przyciągającą wzrok domowników i gości.

Poznaj całą gamę produktów G21 do przygotowywania zdrowej żywności. Wszystkie wysokiej jakości, wszystkie z najkorzystniejszą proporcją jakości do ceny.

Podobne produkty w kategorii Wyciskarki