Hurom DT Chef Ocena produktu:

od 1220,00 PLN

oszczędzasz do 1%

  • Producent: Hurom
  • Kategoria: Wyciskarki
  • Kolor: brązowy, srebrny
  • Prędkość obrotowa: 76 obr/min
  • Ilość prędkości: 5
  • Pojemnik na sok: tak
  • Pojemnik na miąższ: tak
Oferty (2)
Opis produktu

Hurom DT Chef - wielofunkcyjna wyciskarka do soków demonstrujemy najnowszy model poziomej wyciskarki do soków Hurom DT, która podkreśla się wyszukanym stylem i kolorem retro. Specyficzny design, a także zasobność możliwości przyczyniły się do wyróżnienia modelu Hurom DT godłem "Konsumencki Lider Jakości 2015 - Debiut Roku" rewelacyjna wyciskarka do soków Hurom DT to wyśmienite urządzenie do wyciskania soków zielonych, zwłaszcza z trawy pszenicznejsprawdzi się ponadto przy wyciskaniu twardych jak i miękkich warzyw i owoców.

Wszystko to dzięki zatyczce z 5-stopniową regulacją siły wyciskania, która również umożliwia uzyskanie soku o rozmaitej gęstości i przezroczystości. Wyciskarka do soków Hurom DT Chef działa na zasadzie wolnoobrotowej z prędkością wyłącznie 76 obr./min., pozbawiona jest metalowych ostrzy, dzięki temu minimalizuje cykl utleniania i utraty wartościowych elementów odżywczych.

Wyciskany za jej pomocą sok nawet po 48 godzinach przechowywania w zimnym miejscu zachowuje wartości odżywcze i smak warzyw i owoców. Wyciskarka do soków zachowuje maksymalną liczba witamin, enzymów i minerałów dzięki wolnoobrotowej technologii kruszenia, miażdżenia i wyciskania.

Pozwala to na wydobycie maksimum substancji odżywczych z warzyw i owoców. Książka z interesującymi przepisami w komplecie. Nieskomplikowany montaż i czyszczenie Wyciskarka do soków Hurom DT Chef dzięki przeźroczystej tubie, otwórze wsadowym i pokrywie możemy obserwować cały cykl wyciskania, od momentu wrzucenia artykułów do uzyskania gotowego soku.

Nowością jest także nowoczesny sposób mocowania składników wyciskających z korpusem wyciskarki do soków. W klasycznych wyciskarkach poziomych elementy te mocowane są przy pomocy obrotowego pierścienia, co często powodowało problemy, zwłaszcza przy demontażu.

W wyciskarce do soków Hurom DT użyto mocowanie "jednym przyciskiem" co stanowczo ulepsza ergonomię pracy. By zdemontować urządzenie wystarczy wcisnąć przycisk i przekręcić tubę. Nie tylko wyciskarka Hurom DT to wyciskarka do soków 4 w 1, które dzięki dodatkowym akcesoriom proponuje takie funkcje jak: wyciskanie soków (soki z warzyw i owoców, masło orzechowe, mleczko migdałowe, sojowe i kokosowe) ugniatanie (ciasta, desery, lody, sorbety) mielenie (soja, mak, ser, przyprawy, zioła) formowanie makaronów (w pakiecie 4 końcówki do makaronów różnorodnej grubości) Wszystkie akcesoria dopełniające dołączone są w poręcznym i stylowym pudełku.

Wielofunkcyjna wyciskarka do soków Hurom DT Chef to wysoka jakość wykonania, najlepsze materiały, gwarancja 10 lat na silnik / 2 lata na części. Wycsiakarka do soków Hurom DT Chef - zawartość zestawu: Korpus z silnikiem Komora Wałek ślimakowy wyprodukowany z Ultemu 2 sita (z otworami i pełne) Zatyczka Zatyczka z regulacją Osłona wylotu pulpy Nasadki do makaronów wraz z użytecznym pojemnikiem na akcesoria - do grubych makaronów - do cienkich makaronów - do płaskich makaronów - do makaronów okrągłych Szczoteczka do czyszczenia Popychacz Pojemnik na sok Pojemnik na pulpę

Podobne produkty w kategorii Wyciskarki