Hurom H-AF ALPHA PLUS

chwilowy brak towaru

  • Producent: Hurom
  • Kategoria: Wyciskarki
  • Funkcje: regulacja gęstości soku
  • Kolor: bordowy
  • Moc: 150 W
  • Prędkość obrotowa: 43 obr/min
  • Pojemność pojemnika na sok: 0.5 l
  • Pojemnik na sok: tak

Najnowsza wyciskarka Hurom z limitowanej edycji jest połączeniem świetnego designu z innowacyjną technologią wolnoobrotowego wyciskania soków Hurom Alpha+. Korpus modelu H-AF pozostał zaprojektowany poprzez światowej klasy projektanta Gioretto Giugairo, jego producent - Giugiaro Design, słynie z ciekawych projektów samochodów koncepcyjnych i produkcyjnych takich jak Ferrari, Maserati, Lamborghini, a także wielu innych.

Wyciskarka H-AF odzwierciedla koncepcję swojej firmy, jaką jest najwyższej klasy design, a także szacunek do bogactwa natury. Dynamiczny design H-AF unosi poprzeczkę dla sprzętów gospodarstwa domowego, wyciskarka eksponuje się wśród konkurencji ergonomią, funkcjonalnością i wyglądem.

HUROM - Giugiaro Design Design zainspirowany filozofią super-cars: intuicyjny przycisk zlokalizowany w dogodnym miejscu, aby ułatwić stosowanie przywołuje na myśl ekskluzywne ferrari, natomiast kontrastujące kolory widocznie dzielą urządzenie na dwie części, kontrolną i tą, która odpowiedzialna jest za wyciskanie soku.

natchniony luksusem najkorzystniejszych samochodów, optycznie innowacyjny i odważny, a równocześnie uproszczony fason symbolizuje piękno i dostatek natury. Komora Alpha Plus Nowy otwór boczny Alpha plus to wygodniejszy i szybszy proces wyciskania soku z warzyw i owoców.

Zintegrowana współpraca poszczególnych części wyciskarki wraz z udoskonaloną konstrukcją misy sprawia, iż montaż jest banalnie prosty, a moment obrotowy wałka ślimakowego spowolniony do minimum. Wszystko to pozwala na zrównoważone wyciskanie wysokiej jakości soków.

Otwór boczny Nowy otwór jest pokaźniejszy od już istniejącego i wygodniejszy w używaniu. Ponieważ pokaźniejsze komponenty mogą być umieszczane w wyciskarce poprzez szerszy otwór przygotowanie pysznego soku jest dużo łatwiejsze.

Dwa Otwory Wybierz stosowny otwór w zależności od wyciskanego składnika. 1. Do bocznego otworu włóż okrągłe elementy, takie jak winogrona, pomidorki cherry i jagody i większe komponenty. 2. Długie składniki, takie jak warzywa liściaste, marchewki i ogórki włóż do górnego otworu.

Nachylona platforma usprawnia wkładanie elementów Nachylona o 4 poziomy platforma prowadząca do otworu bocznego przyspiesza wyciskanie soku z krągłych elementów. Całkowicie nowa konstrukcja misy Nowa budowa dna misy – starczy umieścić wałek pod jakimkolwiek kątem i po prostu docisnąć aby wskoczył on na swoje miejsce.

Montowanie wałka ślimakowego w misie jest dzisiaj banalnie proste, w dodatku demontaż po skończeniu wyciskania jest jest łatwiejszy, aniżeli kiedykolwiek wcześniej. Wał napędowy pozostał zintegrowany z misą, dzięki temu jest ona kompletnie szczelna i jeszcze lepiej radzi sobie z wyciskaniem twardych i włóknistych produktów takich jak zielenina, buraki, marchew itp.

komplet misy 2 generacji zestaw misy Alpha Plus Łatwiejsze Czyszczenie Odległość pomiędzy misą a wałkiem została maksymalnie dostosowana,obniżyć liczba odkładającej pod wałkiem się pulpy. Dzięki komfortowojszemu czyszczeniu możesz zaoszczędzić czas!

najnowsza kompozycja misy Alpha Plus ma demontowaną zębatkę napędzającą obrotowe szczotki. Rozwiązanie to istotnie upraszcza czyszczenie - można teraz precyzyjniej wyczyścić misę. Uzyskaj sok doskonały wyjątkowa manetka Hurom zezwala na kontrolę gęstości soku w finezyjnym procesie wyciskania.

Dobierz ulubione składniki i uzyskaj sok wspaniały! krystaliczna Misa Dzięki krystalicznej misie i półprzezroczystej komorze wsadowej użytkownik może obserwować proces, zmieniając ustawienia aby wydobyć jak najwięcej soku.

Dynamiczny kolor i styl Dzięki zastosowaniu aluminium o wysokim połysku i motywu felgi samochodowej projekt wydaje się bardziej aktywny. Atrakcyjne Logo Logo Hurom oraz Giugiaro Design pozostało wydrukow- ane metodą termodruku, nadając wyciskarce luk- susowego i unikalnego wyglądu.

Bezpieczny Otwór Wentylacyjny Otwór wentylacyjny kształtem przypomina kierunek ruchu wycieraczek samochodowych, skutecznie odprowadza ciepło uniemożliwiając przegrzaniu silnika.. Instynktowny Przycisk instynktowny przycisk umieszczony w tylnej części wyciskarki ułatwia używanie..

technika wolnoobrotowego wyciskania soku – SST (slow squeeze technology): H-AF pracuje z szybkością 43 obrotów na minutę odzwierciedlając ręczną czynność wyciskania soku. Zastrzeżona technologia wolnoobrotowa powoduje, iż sok utrzymuje świeżość na dłużej.

Smak oraz gęstość soku: od dziesięcioleci, nieprzerwanie pracujemy nad udoskonaleniem smaku soków Hurom do perfekcji. Sok wyciśnięty w wyciskarce Hrom jest typowo świeży, nieprzetworzony, jednym słowem świetny.

Wyciskarka H-AF wyposażona jest w manetkę, oraz sita o niedużych i grubych oczkach części te, pozwalają kontrolować gęstość wyciskanego sokudopasować go do jednostkowego smaku. Wydajność: niepowtarzalna kompozycja wałka ślimakowego dzięki której wyciśniesz każdą kroplę soku, a pulpa pozostanie jak wióry.

Łatwe w czyszczeniu: podczas wyciskania soku szczotki w środku misy obracają się samoczynnie czyszcząc misę, a także sito, co obniża zatory, a także rozszerza produktywność. Model H-AF można z łatwością zdemontować, co iż mycie poszczególnych komponentów jest przystępne i szybkie.

Wszechstronność: Wyciskarka efektywnie wyciska sok z owoców, warzyw liściastych, korzennych, orzechów, ziaren soi, dzięki temu można komponować pyszne soki, mleka roślinne, tofu oraz sporo innych.Model H-AF wyekwipowano w sito do przygotowywania zdrowych, domowych lodów, i sorbetów.

Cicha praca: Niemal bezszelestny silnik AC pracuje bardzo skutecznie zużywając wyłącznie 150 watów. Oznacza to, że możesz radować się pysznym i zdrowym sokiem bez zbędnego hałasu, jaki wywołują blendery i sokowirówki.

Bezpieczeństwo: Podwójne czujniki bezpieczeństwa pozwalają na pracę tylko jeśli urządzenie zostało poprawnie zamontowane. Zaimplementowany układ chłodzenia z otworami wentylacyjnymi zapobiega przegrzewaniu się silnika w trakcie pracy.

Szerokość otworu wsadowego zaprojektowano tak, by uchronić dzieci przed wkładaniem dłoni do środka. I co najważniejsze, w wyciskarce Hurom nie znajdziesz żadnych ostrzy!

Podobne produkty w kategorii Wyciskarki