Hurom HE Ocena produktu:

od 950,00 PLN

oszczędzasz do 4%

 • Producent: Hurom
 • Kategoria: Wyciskarki
 • Funkcje: łatwe czyszczenie
 • Kolor: srebrny, kremowy, czarny, czerwony
 • Moc: 150 W
 • Prędkość obrotowa: 78 obr/min
 • Pojemność pojemnika na sok: 0.35 l
 • Pojemnik na sok: tak
 • Pojemnik na miąższ: tak
Oferty (5)
Opis produktu

Najnowszym modelem wyciskarki Hurom, który został właśnie wprowadzony na rynek, jakim jest wyciskarka Hurom HU-500. Możemy go kupić w dwóch kolorach takich jak kremowo-perłowy oraz srebrno-perłowy. Poza fantastyczną kolorystyką najnowszy model ma do zaoferowania nad wyraz dużo, z racji tego,producent kierując się propozycjami klientów, wprowadzić kilka ważnych zmian, żeby narzędzie to było jeszcze bardziej sprawne i łatwiejsze w obsłudze.

Pierwsza, niezwykle niebanalna innowacja to zatyczka wypływu soku, w którą poprzednie modele nie były wyposażone. Zatyczka ta zaś bardzo poszerza zakres funkcji wyciskarki o taką opcję jak mieszanie. W związku z tym będziemy mieli możliwość przygotowywać zróżnicowanego rodzaju mieszanki owocowe oraz warzywne jak przykładowo musy czy koktajle. Wystarczy wyłącznie opuścić zatyczkę i dzięki czemu mus bądź sok wymiesza się starannie w urządzeniu, a możliwość swobodnego zamykania i otwierania zatyczki wypływu soku pozwoli nam na regulowanie nalewania napoju do szklanki, przez co unikniemy rozlewania. Możemy również dzięki tej opcji wytwarzać różnorodne kombinacje z dodatkiem mleka czy jogurtu. W wyciskarce Hurom HU-500 możemy przygotować ponadto zróżnicowane przeciery i musy dla niewiele znaczących dzieci.

Kolejna zaleta obecności zatyczki wypływu soku to wielka poprawa produktywności takiej funkcji jak przepłukiwanie urządzenia na biegu, bo gdy opuścimy zatyczkę, wlana poprzez nas woda nie wypłynie od razu, lecz kilkakrotnie przepłynie poprzez otwory sita oraz części robocze i dokładniej je wyczyści. Będąc już przy kwestii czyszczenia urządzenia, należy wspomnieć o dwóch szczoteczkach dołączonych przez producenta, które znacznie ułatwią utrzymanie wyciskarki w należytej czystości. Samo zaś składanie i rozkładanie urządzenia jest o niemało łatwiejsze i bardziej komfortowe, aniżeli w poprzednich wersjach.

Wyciskarka Hurom HU-500 nad wyraz funkcjonalne wieczko, które możemy nałożyć na misę zasypową, kiedy nie korzystamy z wyciskarki. Dzięki czemu misa nie zakurzy się i nie dostanie się do niej żaden niepożądany przedmiot. Warto zwrócić uwagę na uzupełniające otworzy obudowy wyciskarki. Otwory te bowiem zapewnią urządzeniu pokaźnie lepszą wentylację i chłodzenie silnika, co z kolei będzie zabezpieczać silnik przez zbytnim nagrzaniem się.

Model wyciskarki Hurom HU-500 posiada trzy przeróżne sita, dzięki którym będziemy mogli zrobić sok o takiej konsystencji, jaką najszczególniej lubimy:

Sito podstawowe ma mniejsze mikrootwory co zezwala na wyciskanie niezwykle transparentnych soków, które charakteryzują się mniejszą zawartością miąższu. Sito jest wytworzone z bezpiecznego dla zdrowia tworzywa jakim jest ultem, który jest materiałem wyjątkowo trwałym i opornym na uszkodzenia mechaniczne. Ciemny odcień tworzywa zapewnia jego niezmiennie korzystny wygląd choćby po bardzo długim czasie wykorzystywania.

Drugim sitem jest sito do musów, a także gęstych soków. Dzięki niemu możemy przygotować między innymi przecier pomidorowy bądź mus z malin.

Trzecie (opcjonalne) sito to sito zewnętrzne, które jest dostosowane do naczynia na sok. Dzięki niemu soki będą bardzo przejrzyste.

Uwaga: Nasze testy wyciskarki, które przeprowadzaliśmy pokazują, iż część owoców miękkich jak np. Jabłka, pomarańcze, powodują produkcje gęstszego soku w porównaniu do np. Twardego minimalistycznca. Dzieje się tak ponieważ miękkie owoce po wstępnym rozdrobnieniu przez ślimak doprowadzane są do postaci musu, który jest mieszanką soku wraz z częściami stałymi. Te cząstki są na tyle śladowe, że sito wyciskarki nie jest w stanie przefiltrować i oddzielić ich od części płynnej soku. Dlatego także gęstszy sok w trakcie produkcji soku z miękkich owoców jest zjawiskiem normalnym i nie trzeba się nim przejmować. Jeśli użytkownik oczekuje jednak szczególnie czystego soku, to powinien się w takim wypadku zaopatrzyć w prasę, która dzięki innem u systemowi filtracji wyprodukuje nadzwyczajnie czysty sok.

Wyciskarka Hurom HU-500 jest wyekwipowana w wyjątkowo potężny, usytuowany pionowo wałek ślimakowy, który wykonano na dodatek z wcześniej wspomnianego już Ultemu. Wałek obraca się poprzez co miażdży i kruszy surowiec, po czym dociska go do sita. Dzięki temu sok zostaje skrupulatnie oczyszczany.

Omawiana wyciskarka posiada także kosz czyszczący, który obraca się wokół sita. W koszu zamontowane pozostały specjalne "wycieraczki" produkowane z silikonu, które w trakcie pracy urządzenia cały czas czyszczą mikrootwory sita. Dzięki czemu proces wyciskania soku przebiega szybciej i bardziej sprawnie. O ile sok wypływa do naczynia, które podstawimy, o tyle odpady są usuwane do drugiego naczynia.

Sok pozyskany przy pomocy wyciskarki Hurom HU-500 nie nagrzewa się i nie napowietrza, a zatem nie traci bardzo ważnych enzymów i witamin, które są szczególnie wrażliwe na utlenianie i temperaturę. Dzieje się tak dzięki temu,cykl wyciskania soku przebiega przy niskich obrotach, około 80 obrotów na minutę. Nie jest to jednak równoznaczne z wolnym tempem wyciskania soku, gdyż jeden litr napoju możemy uzyskać już w zaledwie 4-5 minut. I to właśnie wspomniane pionowe ustawienie wałka ślimakowego powoduje,proces pozyskiwania soku przebiega momentalnie (na dodatek nie musimy używać popychacza, bo wałek samoczynnie pobiera bezkompromisowiec).

Tak przygotowany sok mamy możliwość przechowywać w lodówce choćby do 72 godzin, gdyż nie straci on cennych dla naszego zdrowia składników, koloru czy smaku, nie będzie się rozwarstwiał. Wyciskarka ta jest zatem idealną alternatywą dla każdej zabieganej osoby, która chce żyć zdrowo, lecz nie ma czasu na codzienne przygotowywanie świeżej porcji soku.

Warto wspomnieć jeszcze o takiej funkcji jak płukanie na biegu. W praktyce oznacza to, że chcąc przepłukać urządzenie, nie musimy rozbierać modułu roboczego. Dzięki czemu bardzo błyskawicznie możemy robić zróżnicowane soki jeden po drugim bez obaw o to, iż pomieszają się smaki.

Wyciskarka Hurom HU-500 zezwala na wyciskanie soku z niemal wszystkich wariantów owoców i warzyw, od warzyw liściastych, przez twarde warzywa korzeniowe na miękkich owocach, kiełkach i soi kończąc.

Jeśli chodzi o wygląd urządzenia, jest on bardzo uniwersalny dzięki temu wyciskarka rewelacyjnie wpasuje się w aranżacja każdego wnętrza kuchennego. W dodatku jest nad wyraz kompaktowa i niewiele znacząca, wobec tego możemy znaleźć jej stałe miejsce zamiast każdorazowo wyciągać i chować.

Wyciskarka do warzyw i owoców to nieprzeciętne rozwiązanie dla każdego, kto pragnie zadbać o zdrowie swoje i swych bliskich. Zdrowy fason bycia bowiem uchroni nas przez wieloma chorobami i pozwoli w pełni radować się życiem.

Chcąc podsumować najważniejsze zalety wyciskarki Hurom HU-500 nie można pominąć takich kwestii jak: • funkcja mieszania umożliwiająca nam komponowanie przeróżnych koktajli i musów

 • 10 lat gwarancji na silnik, a także 2 lata części

 • cicha praca urządzenia

 • europejski atest bezpieczeństwa

 • dostęp do serwisu i części zamiennych

 • wydajne chłodzenie silnika

 • załączone do zestawu dwie sztuki litrowych pojemników z miarką na sok oraz dwie szczoteczki ułatwiające czyszczenie sita

 • obudowa pokryta najwyższej jakości lakierem, który nie łuszczy się, nie blaknie i nie rysuje

 • perłowy lakier pokrywy, na którym nie pozostają ślady palców i inne zabrudzenia

 • pokrywa na misę zasypową, dzięki której misa nie będzie zakurzona

 • funkcja wstecznego biegu, dzięki któremu można odblokować urządzenie, jeśli zostanie wrzucony do niego zbyt duży kawałek minimalistycznca

 • brak konieczności wykorzystywania popychacza

 • wygodna i prosta obsługa, która nie wymaga krojenia ascetycznca na wyjątkowo nieznaczne kawałki

 • dwa sita, które dają możliwość wyboru ulubionej konsystencji napoju

 • regulacja wypływu soku, która jednoczy się z obecnością zatyczki wypływu soku - dzięki niej problem z rozlewaniem i kapaniem zostaje rozwiązany

 • proste, prędkie montowanie i rozmontowanie urządzenia z racji tego, że wyciskarka nie posiada niewygodnych zaczepów pomiędzy modułem napędowym a roboczym

 • funkcja przepłukiwania na biegu

 • szybkie pozyskanie soku (litr soku w około 5-7 minut)

 • ogromna efektywność - mamy możliwość pozyskać do dwóch razy więcej wyciśniętego soku w przypadku klasycznych sokowirówek

 • wartościowy sok, który jest bogaty w enzymy i witaminy uzyskany za pomocą wolnoobrotowej technologii wyciskania

 • oraz bezpieczeństwo zapewnione przez wykorzystanie sita i wałka ślimakowego wytworzonych z przyjaznego dla zdrowia tworzywa jakim jest ultemWyniki testów:

Hurom Slow Juicer VS Sokowirówka

Badania pozostały przeprowadzone przez:

Michelson Laboratories, Inc.

Z akredytacją Instytutów jak:

• ISO/IEC17025 accredited laboratory through A2LA
(International Organization for Standardization/ International Electrotechnical commision)
• USDA (United States Department of Agriculture)
• FDA (US Food & Drug Administration)
• USDA National Nutrient Database

Podobne produkty w kategorii Wyciskarki