Hurom HR Ocena produktu:

od 2990,00 PLN

oszczędzasz do 30%

 • Producent: Hurom
 • Kategoria: Wyciskarki
 • Funkcje: regulacja prędkości, funkcja reverse
 • Kolor: czarny
 • Moc: 150 W
 • Prędkość obrotowa: 43 obr/min
 • Ilość prędkości: 2
 • Pojemność pojemnika na sok: 0.5 l
 • Pojemnik na sok: tak
 • Pojemność pojemnika na miąższ: 0.5 l
 • Pojemnik na miąższ: tak
Oferty (3)
Opis produktu

Wyciskarka do soków Hurom HR Swarovski Limited Edition producent Hurom jest producentem pierwszej na świecie wyciskarki do soków, która narodziła się w 1979 roku. Od tego czasu marka stale doskonali swoją technologię produkcji, jest znana ze użytkowania wielu innowacyjnych rozwiązań.

Pierwsza prototypowa wyciskarka, jaką Hurom zaprojektował w 1979 roku, okazała się hitem, a od tego czasu Hurom bezustannie podciąga jakość i funkcjonalność, jaką cechują się ich produkty. To tutaj powstała pierwsza wyciskarka pozioma, a w 2005 roku z linii produkcyjnej firmy Hurom zeszła pierwsza wyciskarka pionowa.

W laboratoriach marki badano i modernizowano technikę wolnoobrotowego wyciskania, która wkrótce została zastrzeżona. Hurom jest także zdobywcą trzech najszczególniej prestiżowych nagród – Red Dot Desing Award, Good Design i International Excellence Award, które przyznano im w 2013 roku.

Ten sukces marka powtórzyła w dodatku w 2015 roku, a aktualnie jest szanowanym i szanowanym producentem wolnoobrotowych wyciskarek do soków. Użytkowane w wytwarzaniu wyciskarek Hurom oryginalne technologie przysporzyły marce ponad milion kupujących w 70 krajach świata, uzyskała ona też ponad 100 patentów za postępowe rozwiązania, które zrewolucjonizowały rynek.

Jednak producent Hurom wciąż poszukuje nowszych i lepszych sposobów na ulepszenie swych artykułów. Jej ostatnim szczytowym osiągnięciem jest wyciskarka do soków Hurom HR Swarovski. Edycja limitowana – Hurom HR Swarovski Wyciskarka do soków Hurom HR Swarovski to urządzenie, które znamionuje się nie tylko postępową technologią, będącą domeną wszelkich wyciskarek tej producenta, ale jest także wytwornym i wykwintnym sprzętem, który doda prestiżu każdej kuchni.

Wyciskarka została wyekwipowana w istotnie użyteczne funkcje, będące patentowym rozwiązaniem firmy Hurom – zatyczkę „niekapek" oraz manetkę, która za pomocą której możesz regulować gęstość soku. Manetka regulująca gęstość soku użycie manetki regulującej gęstość soku w innowacyjnej wyciskarce Hurom HR Swarovski umożliwia indywidualne dostosowanie gęstości soku.

Dzięki tej wygodnej manetce będziesz mógł kontrolować zawartość miąższu w Twoim soku. Tym samym możesz uzyskać sok bardziej klarowny, który genialnie ugasi pragnienie, albo gęstszy, bardziej pożywny sok z dużą zawartością miąższu owocowego.

Zatyczka „niekapek" Niepozorna,bardzo poręczna innowacja, która jest kolejnym patentowym udogodnieniem, jakie producent Hurom zastosowała w swych wyciskarkach. Za sprawą tej niepokaźnej zatyczki wyciskarka samodzielnie miesza różne komponenty w przeznaczonej misie, nie musisz zatem używać do tego celu łyżki.

Gdy urządzenie zakończy swoją pracę, starczy podnieść zatyczkę i już można nalać soku do szklanki i delektować się jego smakiem! Dzięki tej malutkiej zatyczce nie uronisz choćby kropli wartościowego i zdrowego soku.

asygnowana misa To także flagowe rozwiązanie wykorzystywane przez producenta Hurom. W tej misie o pojemności 500 ml jest umieszczony pojemnik na owoce, który pozostał specjalnie zaprojektowany, a także jakiego kluczową zaletę stanowi otwór wlotowy o naprawdę sporej średnicy – to aż 38 x 58 mm.

wewnątrz pojemnika znajdują się noże, które sprawnie i starannie rozdrabniają owoce czy warzywa, z jakich wyciskany będzie Twój sok. Ostrza noży wytwarzano z nierdzewnej stali, zaś takie rozwiązanie sprawia, iż wszystkie składniki, jakie włożysz do środka, zostaną przed wyciskaniem trafnie pocięte, co niezwykle skraca czas konieczny na przygotowanie soku.

wystarczy, że wszystkie komponenty umieścisz w dzbanku, a po chwili będziesz mógł cieszyć się smakiem znakomitego soku. Efektywność działania tego rozwiązania została podniesiona poprzez zastosowanie małego spadu o 3% nachyleniu, które umożliwia odzyskanie 100% wyciskanego soku.

Wyciskarka Hurom HR Swarovski Edycja limitowana – Hurom HR Swarovski Wyciskarka do soków Hurom HR Swarovski to urządzenie, które cechuje się nie tylko innowacyjną technologią, będącą domeną wszystkich wyciskarek tej marki, lecz jest także eleganckim i wysmakowanym sprzętem, który doda prestiżu każdej kuchni.

Wyciskarka została wyekwipowana w stanowczo praktyczne funkcje, będące patentowym rozwiązaniem producenta Hurom – zatyczkę „niekapek" oraz manetkę, która przy pomocy której możesz regulować gęstość soku. Manetka regulująca gęstość soku użycie manetki regulującej gęstość soku w progresywnej wyciskarce Hurom HR Swarovski zezwala na indywidualne przypasowanie gęstości soku.

Dzięki tej wygodnej manetce będziesz mógł kontrolować zawartość miąższu w Twoim soku. Tym samym możesz uzyskać sok bardziej przejrzysty, który genialnie ugasi pragnienie, albo gęstszy, bardziej pożywny sok z dużą zawartością miąższu owocowego.

Zatyczka „niekapek" Niepozorna,bardzo praktyczna innowacja, która jest kolejnym patentowym udogodnieniem, jakie marka Hurom zastosowała w swoich wyciskarkach. Za sprawą tej nieznacznej zatyczki wyciskarka samodzielnie miesza najróżniejsze elementy w przeznaczonej misie, nie musisz zatem używać do tego celu łyżki.

Gdy urządzenie zakończy swoją pracę, wystarczy podnieść zatyczkę i już można nalać soku do szklanki i delektować się jego smakiem! Dzięki tej malutkiej zatyczce nie uronisz nawet kropli wartościowego i zdrowego soku.

asygnowana misa To także flagowe rozwiązanie używane poprzez markę Hurom. W tej misie o obszerności 500 ml jest umieszczony pojemnik na owoce, który pozostał specjalnie zaprojektowany, a także jakiego kluczową zaletę stanowi otwór wlotowy o naprawdę obszernej średnicy – to aż 38 x 58 mm.

w środku pojemnika znajdują się noże, które sprawnie i skrupulatnie rozdrabniają owoce czy warzywa, z jakich wyciskany będzie Twój sok. Ostrza noży wytworzono z nierdzewnej stali, zaś takie rozwiązanie sprawia, iż wszystkie komponenty, jakie włożysz do środka, zostaną przed wyciskaniem odpowiednio pocięte, co nad wyraz skraca czas niezbędny na przygotowanie soku.

wystarczy, iż wszystkie komponenty umieścisz w dzbanku, a po chwili będziesz mógł cieszyć się smakiem wyśmienitego soku. Wydajność działania tego rozwiązania została podniesiona poprzez wykorzystanie niedużego spadu o 3% nachyleniu, które zezwala na odzyskanie 100% wyciskanego soku.

Metoda wolnoobrotowa – ulepszony wałek ślimakowy 2. Generacji Praca wyciskarki jest oparte na metodzie wolnoobrotowej i jest znacznie bardziej produktywna za sprawą ulepszonego wałka ślimakowego 2.

generacji, a to oznacza głównie, iż z tej samej ilości owoców i warzyw uzyskasz dwukrotnie więcej soku, niżeli przy zaimplementowaniu zwykłych sokowirówek. Dzięki wolnoobrotowej pracy wyciskarka Hurom HR Swarovski potrafi wydobyć z każdego owocu i warzywa to, co jest w nim najistotniej wartościowe i odżywcze.

Za sprawą takiego rozwiązania wyciskarka Hurom HR Swarovski nadzwyczajnie poradzi sobie tak z twardymi, korzeniowymi warzywami, jak ponadto z ziołami, warzywami liściowymi czy śladowymi jagodami. Sok wyciskany metodą wolnoobrotową 2.

generacji posiada maksymalną liczba witamin, minerałów i składników odżywczych, jest esencjonalny i dłużej zachowuje świeżość, można go bez obawy przygotować wcześniej i wypić choćby po upływie doby.

dzięki czemu rozwiązaniu możesz przygotować od razu porcję soku dla swojej rodziny na cały dzień! innowacyjne zabezpieczenia Hurom HR Swarovski W modelu Hurom HR Swarovski użyto także inne nowoczesne rozwiązania, które na dodatek ułatwiają cały cykl wyciskania soków.

Wyciskarka do soków Hurom HR Swarovski została wyekwipowana w podświetlenie LED oraz w funkcję sygnalizowania dźwiękiem, jaka informuje o stanie pracy wyciskarki, a jednocześnie ostrzeże Cię w sytuacji, gdy nieprawidłowo zamontujesz jej poszczególne elementy.

Dźwięk rozlegnie się także wówczas, gdy misa będzie przepełniona. Wyposażenie wyciskarki Hurom HR Swarovski Wyciskarka Hurom HR Swarovski pozostała zaopatrzona we wspomniana już progresywną manetkę do regulacji soku oraz korek „niekapek".

także specjalne sito, które znajduje zastosowanie do soków przejrzystych, a także drugie, jakie będziesz mógł stosować, jeśli chcesz zrobić dla siebie gęsty i pożywny sok. Jeśli dodać do tego indukcyjny bezszczotkowy i cichy silnik o mocy 150 W, a także niewielką, jak na realizowane funkcje wagę wyciskarki – 5,9 kg – decyzja o jej zakupie okaże się strzałem w dziesiątkę.

Dodatkowym udogodnieniem, które jest dodatkowo bardzo przydatne, jest dołączenie do każdej wyciskarki Hurom HR Swarovski książki z przepisami, jaka pomoże ci przygotować wyśmienity i zdrowy sok, a dzięki temu dostarczysz swemu organizmowi wielu wartościowych składników odżywczych.

Ale nie tylko – w tej książce znajdują się również przepisy na inne, niebanalne i pyszne owocowo-warzywne potrawy. Jeśli będziesz dysponować takimi przepisami, nigdy nie zabraknie ci pomysłów! Edycja limitowana – wyciskarka jak klejnot Taka wyciskarka pojawiła się po raz pierwszy i nigdy więcej się nie pojawi – to nieszablonowa, limitowana edycja.

Wyciskarka Hurom HR Swarovski stanie się klejnotem, który nada klasy Twojej kuchni. Sprawi to typ wykończenia tego urządzenia – aksamitna czerń i lśniące kryształy Swarovski, tak znane i szanowane za swoje nieszablonowe piękno.

Wyciskarka Hurom HR Swarovski zapewni Ci bezpieczeństwo wykorzystywania i wygodę przy wyciskaniu soków, której nie sposób przecenić. Producent objął ją w dodatku dwuletnim okresem gwarancyjnym, który możesz przedłużyć o kolejne dwa lata za sprawą prostej rejestracji.

Natomiast gwarancja na silnik, a także części to aż 10 lat!

Podobne produkty w kategorii Wyciskarki