Hurom HW Pro Ocena produktu:

od 219,00 PLN

oszczędzasz do 94%

  • Producent: Hurom
  • Kategoria: Wyciskarki
  • Funkcje: regulacja prędkości, funkcja reverse, blokada kapania, regulacja gęstości soku
  • Kolor: stalowy, srebrny
  • Moc: 150 W
  • Prędkość obrotowa: 60 obr/min
  • Ilość prędkości: 2
  • Pojemność pojemnika na sok: 1 l
  • Pojemnik na sok: tak
  • Pojemnik na miąższ: tak
Oferty (3)
Opis produktu
Poznaj najnowszą fachową wyciskarkę soków dedykowaną do gastronomii

Zaprojektowany i wytworzony do użytkowania komercjalnego. Nadzwyczajny do restauracji, barów, juicy barów, fitness klubów, hoteli oraz wszędzie tam, gdzie goszczą świeżo wyciskane soki, i gdzie docenia się maksymalną wygodę i szybkość pracy z zachowaniem najlepszych jej efektów i najwyższej produktywności.

Wyciskarka wolnoobrotowa do gastronomii Hurom HWS PRO to kolejny krok ku doskonałości!

Lata doświadczenia na rynku wyciskarek wolnoobrotowych pozwalają nam doskonalić nasze urządzenia z myślą o solidnej grupie klientów. Tak jest także z naszą serią Professional - skierowaną nie tylko do branży gastronomicznej, lecz także hotelarskiej czy sportowej. Nie spoczęliśmy na laurach po sukcesie modelu HUROM HW, który przebojem wdarł się do restauracji, barów i juicy barów na całym świecie. Skutkiem naszych starań, żeby jeszcze bardziej ułatwić Wam pracę z owocami jest przygotowany na rok 2019 - HUROM HWS Pro! połączyliśmy w nim najkorzystniejsze rozwiązania z urządzeń dedykowanych dla domu, z technologią i mocą sprzętów asygnowanych do użycia komercyjnego


Dwa zespoły elementów wyciskających w pakiecie
- technologia Hurom „ONE STOP” dzisiaj także w urządzeniach przemysłowych


Dwie rozmaite komory wsadowe HUROM HWS PRO zapewniają pracę dostosowaną do Twoich potrzeb!


1. Dużą, inteligentna komora wsadowa HUROM „ONE STOP” – znana z naszych bestsellerowych modeli domowych technika Hurom „ONE STOP”, pozwala załadować do komory całą porcję składników za jednym podejściem, bez konieczności ciągłego ich dokładania. Podstawą technice HUROM "One Stop" jest samoistne, automatyczne przenoszenie komponentów do misy w trakcie procesu wyciskania.


2. standardowa, podwójna komora wsadowa ALPHA – umożliwia ciągłe wrzucanie owoców i warzyw, także tych długich, jak marchew, pietruszka, seler naciowy.


Dwa komponenty rozdrabniające S-Blade (w kształcie litery S) rozbijają wrzucone składniki i popychają w dół wyciskarki. Komponent rozdrabniający C-Blade (w profilu litery C) przecina elementy i omiata dno, przesuwając je stopniowo w dół. Dwa specjalnie wyprofilowane otwory pochylone do wnętrza misy, usprawniają płynne przechodzenie części.

większy i bardziej produktywny silnik

fachowy, bezszczotkowy silnik zaimplementowany w urządzeniach HUROM podoła choćby najistotniej wymagającym wyzwaniom. Dzięki ciągłemu doskonaleniu technice używanych w naszych wyciskarkach, udało nam się zwiększyć moment obrotowy silnika stosowanego w linii PROFFESIONAL, o 50kg w stosunku do siły silnika w naszych modelach domowych, co gwarantuje obszerniejszą moc i wydajność urządzenia. Przy czym warty odnotowania jest fakt, że silnik HUROM HWS PRO jest równie cichy jak ten z produktów przeznaczonych do wykorzystania domowego!
Opracowana przez nas technologia chłodzenia silnika zezwala na kilkugodzinną, ciągłą pracę bez ryzyka i strachu przed przegrzaniem i blokadą urządzenia.

dzisiaj ogranicza Cię tylko liczba zamówień od klientów. HUROM HWS PRO jest na nie gotowy!


Więcej soku w krótszym czasie przy jednorazowym naładowaniu Największa na rynku średnica komory ładowania

Wyciskanie świeżego soku nigdy nie było tak proste i nieangażujące! rozszerzona pojemność komory ładowania z największym na rynku wlotem (aż 13cm średnicy!) pozwala tworzyć pokaźniejsze partie soku przy jednorazowym uzupełnieniu komory. Koniec ze staniem przy wyciskarce i ciągłym dokładaniem składników, żeby uzyskać szklankę świeżego soku. Wypełnij komorę dowolnym owocem albo warzywem, uruchom HUROM HWS i uzyskaj aż do litra najwyższej jakości soku za jednym podejściem!


Misa na sok o pojemności 1 litra zagwarantuje sprawną i wygodną pracę

HUROM HW-SBE18 wyekwipowany jest w misę o pojemności aż 1 litra, która umożliwia wyciskanie soku z pokaźniejszej ilości składników, bez konieczności opróżniania jej co kilkaset mililitrów. Wielki wymiar misy wznosi sprawność pracy - przy wyciskaniu soku dla kilku osób nie ma potrzeby opróżniania jej podczas. Dla porównania wyciskarki domowe zaopatrzone są w misę o obszerności tylko 0,5l. Krystaliczna komora wsadowa umożliwia obserwację , a także szybką reakcję w momencie zablokowania produktów.


Jeszcze sprawniejszy proces wyciskania - adekwatna struktura wałka ślimakowego oraz sita

Budowa wałka ślimakowego i sita zostały zoptymalizowane z myślą o wielogodzinnej pracy w najistotniej wymagających warunkach przemysłowych. Struktura tych składników pozwala zaoferować obszerniejszą wydajność urządzenia, przy jednoczesnym powiększeniu wygody i komfortu równocześnie w trakcie używania urządzenia jak i jego mycia. Wałek ślimakowy HUROM HWS PRO efektywniej niż dotąd miażdży komponenty, zapobiegając blokowaniu ich w komorze wsadowej. Wyciskarka HUROM HWS PRO wyposażona jest w dwa sita: sito do soków krystalicznych ( z mniejszymi otworkami) oraz sito do soków gęstych ( z pokaźniejszymi otworami). Harmonijna współpraca wszystkich składników zagwarantuje przyjemność, a także płynność pracy z urządzeniem. Silikonowe szczotki obrotowe czyszczą misę w trakcie pracy urządzenia, znakomicie mieszając sok wyciskany z kilku produktów oraz uniemożliwiając przepełnianiu się misy. Specyficzna konstrukcja wirnika obrotowego ułatwia mieszanie gęstszych soków z dodatkiem bananów lub truskawek.wygodny w trakcie wyciskania
- jednakowo wygodny w myciu

Niewątpliwą zaletą urządzenia HUROM HWS PRO jest prostota wykonania, która wynika z niewiele znaczącej ilości elementów. To z kolei sprawia, iż mycie HUROM HWS PRO jest prędkie i wygodne jak nigdy wcześniej! Doświadcz przyjemności codziennej pracy z HUROM HWS PRO, bez obawy, iż mycie urządzenia zabierze Ci cenny czas i odbierze Ci radość i smak Twojego ulubionego soku!

Prosta obsługa

Umieszczony w dogodnym miejscu włącznik oraz otwór wylotu pulpy podnosi wygodę w trakcie stosowania urządzenia w warunkach przemysłowych. Dodatkowym atutem urządzenia jest ekran z kolorowymi diodami LED, który wskazuje aktualny status pracy urządzenia.


gęstość soku pod kontrolą

przy pomocy zastrzeżonej manetki przygotujesz rewelacyjnie gładki sok lub gęste smoothie (z większą ilością miąższu i błonnika) – zgodnie z życzeniem klienta!


Bezpieczna i szczelna zatyczka + tłoczek

Specjalna, uszczelniona kompozycja zatyczki zapewni bezpieczeństwo i higienę pracy i idealne połączenie komponentów w trakcie wyciskania soku.
Wyłącznie dla modelu profesjonalnego zaimplementowano tłoczek z możliwością przywieszenia do komory ładowania, który zwiększa wygodę i sprawność pracy. W sytuacji zablokowania się komponentów w trakcie procesu wyciskania, delikatnie popycha je w stronę wałka ślimakowego.wydajne przechowywanie i komfortowy układ urządzenia

Wygoda i komfort pracy naszych klientów są dla nas jednakowo ważne, co bezusterkowość naszych sprzętów. Korzystając z wiedzy jaką zgromadziliśmy przy prowadzeniu kawiarni Hurom Juice na całym świecie, wprowadziliśmy modyfikacje i ulepszenia do korpusu wyciskarki tak, aby uczynić go bardziej przystępnym dla każdej, choćby najmniejszej przestrzeni roboczej. Pionowe ułożenie elementów usprawnia opadanie miąższu, a pochylona o 3 stopnie podstawa misy pozwala zebrać sok do ostatniej kropli bez konieczności podnoszenia i przechylania urządzenia.


Pozostałe informacje

Korek niekapek - zezwala na przechowanie soku w misie bez konieczności opróżniania jej odrazu. Korek w Hurom HWS PRO jest pomocny we wstępnym oczyszczaniu urządzenia, utrzymując wodę w misie, kiedy szczotki usuwają resztki owoców i warzyw z sita.


Wyciskarka do gastronomii HUROM HW dla klientów komercyjnych
Misa o rozszerzonej pojemności umożliwiająca wyciskanie pokaźniejszej ilości soku
obudowa ze szczotkowanej stali rdzoodpornej o wzmocnionej odporności
świeże sito o pokaźniejszej powierzchni pozwalające wyciskać więcej soku
Ułatwione czyszczenie dzięki zmienionym otworom wylotowym soku i pulpy
Podświetlenie LED sygnalizujące o stanie pracy wyciskarki
Mocniejszy i trwalszy silnik do zastosowań komercyjnych, kultura pracy jak w modelach do stosowania domowego
Specjalistyczny silnik przypasowany do pracy ciągłej
Przeźroczysty otwór wsadowy pozwala obserwować wyciskane elementy
lepsze szczotki czyszczące uniemożliwiają przelaniu soku
Zatyczka niekapek. Pozwala odlać odmierzoną ilość soku i zapobiega kapaniu
Diody LED. Informują o stanie pracy wyciskarki
Nagroda. IF Design Award


Zawartość pudełka Akcesoria podstawowe

Dwie misy Alpha


Dwa nieznaczne sitaDwie szczotki obrotowe


pakiet Smart Hopper


Komora Smart Hopper


Wałek ślimakowy do Smart Hopper


komponent mieszający do Smart Hopper


zestaw Alpha

Komora Alpha


Wałek ślimakowy do komory Alpha


Kompatybilne komory wsadowe

Komory wsadowe smart


Komory wsadowe Alpha


uzupełniające akcesoria


Korek niekapek


Pojemnik na sok


Pojemnik na pulpę


Popychacz


3 dodatkowe komplety uszczelek


Szczotki do czyszczenia

Polecamy sprawdzić też ekspresy do kawy, a także czajniki kuchenne!


Podobne produkty w kategorii Wyciskarki