Hurom HZ Ocena produktu:

od 1650,00 PLN

oszczędzasz do 21%

 • Producent: Hurom
 • Kategoria: Wyciskarki
 • Funkcje: regulacja prędkości, funkcja reverse, blokada kapania, regulacja gęstości soku
 • Kolor: czerwony, złoty, różowy, stalowy, srebrny
 • Moc: 150 W
 • Prędkość obrotowa: 43 obr/min
 • Ilość prędkości: 2
 • Pojemność pojemnika na sok: 0.5 l
 • Pojemnik na sok: tak
 • Pojemność pojemnika na miąższ: 0.5 l
 • Pojemnik na miąższ: tak
Oferty (5)
Opis produktu

Hurom HZS Alpha Plus - Nowość 2018 NOWOŚĆ. Hurom HZS Alpha Plus. Udoskonalona wersja wolnoobrotowej wyciskarki do soków Hurom HZ Alpha teraz wyekwipowana w nowocześniejszy i bardziej wydajny system wyciskania ALPHA PLUS.

Wyciskarka teraz obszerniejszy aniżeli dotychczas otwór wsadowy oraz nową, kompletnie szczelną misę, która znacznie ułatwia cykl wyciskania soków. Praca z wyciskarką wolnoobrotową jeszcze nigdy nie była tak prosta i instynktowna.

Hurom HZS to najnowszy towar z linii Premium, która uwydatnia się obudową wykonaną ze stali i bogatym wyposażeniem dodatkowym, obejmującym dwa sita do soków, przystawkę do lodów i sorbetów i squeezer do cytrusów służący do jeszcze szybszego i wygodniejszego odciskania owoców cytrusowych.

Wyciskarka do soków Hurom HZS Alpha Plus - jeszcze szybsze wyciskanie. Większy niż dotychczas otwór wsadowy i nowa, całkowicie szczelna misa sprawiają, iż wyciskanie soków jeszcze nigdy nie było tak proste.

Hurom wyszedł naprzeciw oczekiwaniom klientów i w najnowszej serii wprowadził drugi, 2-krotnie pokaźniejszy niż dotychczas otwór wsadowy, umożliwiający wyciskanie dużo pokaźniejszych kawałków owoców i warzyw. Oprócz nowego, bocznego otworu pozostał dodatkowo typowy, górny otwór wsadowy, służący do podawania długich produktów, jak marchew czy warzywa liściaste.

Boczny, obszerniejszy otwór wsadowy połączony jest dodatkowo z platformą nachyloną pod kątem 4 poziomów, która nietrudne wsypywanie drobnych, okrągłych komponentów, jak jagody, winogrona, truskawki, porzeczki, pomidorki cherry i inne.

Nowa misa Nowa misa, połączona z wałem napędowym pozbawiona została otworu w dolnej części. Dzięki czemu jest całkowicie szczelna i nie ma już ryzyka wycieku soku na korpus wyciskarki. Punkt mocowania wałka ślimakowego z wałem napędowym znajduje się wyżej, co niweluje ryzyko owijania długich włókien wokół trzpienia wałka, a przestrzeń pomiędzy wałkiem a misą jest szczelniej wypełniona.

Minimalizuje to liczba gromadzonej pulpy. Wyciskarka do soków Hurom Alpha Plus jest łatwiejsza w konstrukcji, demontażu, a także myciu i zezwala na wyciskanie warzyw włóknistych bez krojenia na mniejsze kawałki.

Mniejsza liczba pulpy to dodatkowo łatwiejsze mycie. Ponadto w wyciskarkach do soków serii Hurom Alpha Plus zębatka służąca do napędzania koszyczka obrotowego jest wyjmowana dzięki temu można ją precyzyjnie umyć.

Sok taki jaki chcesz Autorskie rozwiązanie firmy Hurom, którego próżno szukać u innych producentów. Dzięki innowacyjnej manetce możesz przygotować taki sok na jaki aktualnie masz ochotę bez potrzeby używania uzupełniającego sita.

Sok bardzo przezroczysty albo gęsty z większą zawartością błonnika. Starczy ustawić manetkę w odpowiedniej pozycji. Najważniejsze atrybuty wyciskarek Hurom HSZ Alpha Plus: technologia Wolnoobrotowego wyciskania soków - Hurom Alpha Plus SST™: Wałek ślimakowy w wyciskarkach Hurom Alpha Plus obraca się z szybkością wyłącznie 43 obr./min co imituje proces ręcznego wyciskania soków.

Dzięki tak wolnym obrotom sok zachowuje świeżość na dłużej. Jakość i gęstość soku: Hurom od dziesięcioleci dąży do podnoszenia jakości uzyskiwanego soku. Zastrzeżona manetka zezwala na kontrolę gęstości i zawartości błonnika wyciskanego soku, takzespolić go do indywidualnych potrzeb.

skuteczność: lepsza budowa wałka ślimakowego gwarantuje maksymalną sprawność przez wyciskanie do ostatniej kropli soku. Łatwość czyszczenia: kompozycja pionowej wyciskarki Hurom zapewnia czyszczenie sita i misy samoczynnie podczas wyciskania soku.

uzupełniające zmiany konstrukcyjne użyte w wyciskarkach Hurom Alpha Plus usprawniają demontaż i końcowe czyszczenie wyciskarki. Jakość: Wszystkie części wyciskarki posiadające kontakt z żywnością wytwarzano z bezpiecznego, pozbawionego BPA i trwałego materiału ABS.

Newraligiczne komponenty jak wałek ślimakowy i sito wykonane zostały z tworzywa GE Ultem, 8-krotnie twardszego od klasycznych materiałów, co zagwarantuje wieloletnią niezwodność. Wszechstronność: Najnowsze wyciskarki do soków Hurom Alpha Plus to urządzenia wielofunkcyjne.

Dodatkowa przystawka do mielenia pozwoli przygotować domowe lody, sorbety, smoothies, pokarmy dla niemowląt i dużo innych. Wysoka kultura pracy: użyte w wyciskarkach Hurom silniki indukcyjne są niemal bezszelestne i energooszczędne.

Możesz przygotowywać soki o każdej porze dnia bez uciążliwego hałasu jaki emitują zwykłe sokowirówki czy blendery. Bezpieczeństwo: Wyciskarki Hurom Alpha Plus zaopatrzone zostały w czujniki bezpieczeństwa zezwalające na wykorzystywanie tylko przy korzystnym zmontowaniu wszelkich części.

Szerokość otworu górnego i boczne umiejscowienie szerszego otworu uniemożliwiają dzieciom włożenie rączek do środka. Otwory wentylacyjne adekwatne chłodzenie i zapobiegają innowacyjna regulowana manetka Z pomocą dostosowywanej manetki zastrzeżonej przez Hurom, użytkownik może kontrolować wielkość (przepustowość) otworu wylotowego pulpy.

Oznacza to, iż może dokładnie kontrolować siłę wyciskania we wnętrzu misy w zależności od typu elementów jakie wyciska. Pozwala to użytkownikowi na wyciskanie soku z rozmaitych towarów i skrupulatnie dopasować teksturę soku do własnych upodobań.

[ Jak używać dostosowywanej manetki Hurom z rozmaitymi rodzajami artykułów ] Najważniejsze parametry wyciskarki Hurom HZS Alpha Plus: Najwyższa produktywność i klarowność spomiędzy wszystkich wyciskarek na rynku dzieki zaimplementowaniu najnowszego systemu wyciskania Hurom Alpha Plus SST Wielofunkcyjność - wyciskarka do soków Hurom HZ pozwala przygotować świeże i zdrowe soki z owocowo-warzywne, soki zielone, mleko i masło orzechowe, domowe lody, sorbety, smoothies, przeciery i sporo innych obudowa z wysokiej jakości szczotkowanej stali nierdzewnej, przystępnej w trzech nieszablonowych kolorach - metaliczny, złoty róż, czerwone wino innowacyjny sposób napędzania szczotek obrotowych - wałek obraca się z szybkością 43 obr/min, koszyczek ze szczotkami z prędkością tylko 17 obr/min.

Regulacja gęstości soku dzięki nowoczesnej i opatentowanej manetce, Przeźroczysta komora wsadowa umożliwiająca obserwację wrzucanych , a także cyklu wyciskania istotnie cicha i energooszczędna dzięki zaimplementowaniu indukcyjnego silnika bezszczotkowego (BLDC) Bezpieczeństwo - wyciskarka Hurom zabezpieczona jest przed przypadkowym uruchomieniem.

w sytuacji otwarcia pokrywy w trakcie pracy wyciskarka samoczynnie się wyłącza Najbogatsza wersja wyposażenia zawierająca m.in: dwa sita do soków z Ultemu, przystawkę do mielenia, foremkę do tofu, squeezer do cytrusów Hurom SQ-B1B Diody informujące stan pracy wyciskarki Jeszcze łatwiejsze czyszczenie komfortowy uchwyt upraszczający przenoszenie 10 lat gwarancji na silnik i 4 lata na części Wyciskarka do soków Hurom HZ - Zawartość pudełka Hurom HZ to najlepiej zaopatrzona wyciskarka do soków w naszej ofercie.

Korpus główny Komora wsadowa Misa Wałek ślimakowy Obrotowa szczotka Sito do transparentnych soków Sito do gęstych soków Przystawka do mielenia Pojemnik na sok Pojemnik na pulpę Szczoteczki do czyszczenia Foremka do tofu Popychacz Stojak na akcesoria Instrukcja Książka z przepisami

Podobne produkty w kategorii Wyciskarki