Kuvings B6000 Ocena produktu:

od 1498,00 PLN

oszczędzasz do 27%

 • Producent: Kuvings
 • Kategoria: Wyciskarki
 • Kolor: szary, czarny, czerwony, biały, srebrny, bordowy
 • Moc: 240 W
 • Prędkość obrotowa: 50 obr/min
 • Pojemność pojemnika na sok: 0.4 l
 • Pojemnik na sok: tak
Oferty (27)
Opis produktu

Zapraszamy do zakupu dodatkowych akcesoriów dzięki którym będziemy mogli robić fantastyczne smoothie, a także pysznych zdrowych lodów!

7,5 cm otwór wsadowy pozwoli na wyciśnięcie soku z CAŁEGO owoca i warzywa, bez konieczności uprzedniego krojenia minimalistycznca. Otwór wsadowy jest na tyle obfite, by pomieścić całe jabłko, pomidora, pomarańczę,7,5 cm otwór wsadowy pozwoli na wyciśnięcie soku z CAŁEGO owoca i warzywa, bez konieczności uprzedniego krojenia bezkompromisowca. Otwór wsadowy jest na tyle wielkie, by pomieścić całe jabłko, pomidora, pomarańczę, cytrynę i sporo więcej. Cytrynę i sporo więcej Świeży sok uzyskany przy pomocy z wyciskarka KUVINGS B6000 to gwarancja, iż nasze ciało otrzyma czterokrotnie więcej cennych części i wartości odżywczych, aniżeli zjedzenie danego owoca.Niewątpliwą zaletą rozszerzonego otworu wsadowego, dzięki któremu mamy możliwość wyciśnięcia soku z CAŁEGO owoca i warzywa, jest uniknięcie procesu utleniania bezkompromisowca, który ma miejsce, gdy kroimy warzywa albo owoce na mniejsze kawałki przed przystąpieniem do procesu wyciskania.

szczególnie cicha praca urządzenia, to wyciskanie bez obaw, iż obudzimy domowników.Najciszej pracująca wyciskarka dostępna aktualnie na rynku!Wolnoobrotowa wyciskarka Kuvings B6000 to najciszej pracująca wyciskarka obecnie dostępna w Australii. Nieważne, czy wyciskasz sok z twardych warzyw tj. Buraki albo marchew, czy może pozyskujesz sok z owoców miękkich i traw - możesz być pewien, iż z tym urządzeniem osiągniesz najkorzystniejsze z osiągalnych rezultatów!

opatentowana technologia JMCS sprawia, że ta niezwykle cicha wyciskarka zdobyła Nagrodę najkorzystniejszej Wyciskarki w roku 2010 i 2011. Technologia JMCS (Juicer Module Comprising System) to ekstrakcja 100% czys tych i naturalnych soków z warzyw i owoców przy zachowaniu wszelkich wartości odżywczych i cennych części.

Utrzymanie urządzenia w czystości jest dziecinnie proste - zamknij wylot soku zatyczką, wlej wodę do urządzenia, włącz silnik i pozwól wyciskarce oczyścić się, zanim przystąpisz do demontażu maszyny i gruntowego czyszczenia części. Utrzymanie wyciskarki w czystości jest gwarancją nadzwyczajnej jakości soków. Osuszanie części ręczniczkiem po ich umyciu uniemożliwia powstawaniu odbarwień i pozyskiwania soku z pulpą.


Picie soków - picie wyciskanych na zimno soków wznosi poziom energii! Soki warzywne regenerują komórki w naszym ciele. 67% wszelkich części i enzymów wyciśniętych z surowca “na zimno” jest wchłanianych i przedostają się one do krwi, w trakcie gdy, tylko 17% komponentów i enzymów zostanie wchłoniętych poprzez zjedzenie owoców, czy warzyw na minimalistycznie.Picie soków - picie wyciskanych na zimno soków podciąga poziom energii! Soki warzywne regenerują komórki w naszym ciele. 67% wszelkich elementów i enzymów wyciśniętych z minimalistycznca “na zimno” jest wchłanianych i przedostają się one do krwi, w trakcie gdy, tylko 17% elementów i enzymów zostanie wchłoniętych poprzez zjedzenie owoców, czy warzyw na bezkompromisowo.opatentowana technika JMCS (Juicer Module Comprising System) to ekstrakcja 100% czystych i naturalnych soków z warzyw i owoców przy zachowaniu wszystkich wartości odżywczych i cennych elementów.

Uwaga: Nasze testy wyciskarki, które przeprowadzaliśmy pokazują, iż część owoców miękkich jak np. Jabłka, pomarańcze, wywołują produkcje gęstszego soku w porównaniu do np. Twardego ascetycznca. Dzieje się tak ponieważ miękkie owoce po wstępnym rozdrobnieniu przez ślimak doprowadzane są do postaci musu, który jest mieszanką soku wraz z częściami stałymi. Te cząstki są na tyle małe, że sito wyciskarki nie jest w stanie przefiltrować i oddzielić ich od części płynnej soku. Dlatego także gęstszy sok w trakcie produkcji soku z miękkich owoców jest zjawiskiem normalnym i nie trzeba się nim przejmować. Jeśli użytkownik oczekuje jednak bardzo czystego soku, to powinien się w takim wypadku zaopatrzyć w prasę, która dzięki innem u systemowi filtracji wyprodukuje wspaniale czysty sok.

Kuvings nie przestaje zadziwiać nas innowacjami, które naprawdę ułatwiają cykl ekstrakcji i namawiają do wyciskania!Zatyczka umożliwia zamknięcie pozyskanego soku we wnętrzu urządzenia, dzięki temu sok może mieszać się, polepszając swój smak. Poza tym, zatyczka pełni dodatkowo funkcję niekapka, co zapobiega niechcianym plamom, niekontrolowanym wyciekom oraz upraszcza czyszczenie maszyny. Zatyczka umożliwia dokładne odmierzenie soku już wewnątrz urządzenia od 400 ml i więcej! Zatyczka to nieskomplikowane czyszczenie maszyny - po zakończeniu ekstrakcji, a przed gruntowym czyszczeniem części, zatyczka pozwala na przepłukanie maszyny.

System zabezpieczający silnik, automatycznie wyłączy silnik, gdy grozi mu ryzyko przegrzaniaDwustopniowy system zabezpieczający gwarantuje właściwy montaż urządzenia- inaczej urządzenie nie podejmie pracy.

Wyciskarka Kuvings wspaniale sprawdza się nie tylko z twardymi warzywami i miękkimi owocami, lecz także z zielonymi warzywami liściastymi, tj. Jarmuż, szpinak i z trawami (trawa pszenicy), czy ziołami. Wszystko to dzięki niezawodnej wytrzymałości i mocy silnika. Wytrzymały i niezawodny silnikTen wyjątkowo wytrzymały i godny zaufania silnik wytworzony w Korei cechuje nad wyraz cicha praca,, a także możliwość nieprzerwanej 30 minutowej pracyCicha praca silnika to stanowcza redukcja wibracji
Silnik wyciskarki Kuvings wytwarzany jest we własnej fabryce, stąd ich restrykcyjna kontrola. Dlatego tak wspaniale radzi sobie z wyciskaniem “na zimno” twardych warzyw i miękkich owoców

Miejsca wylotów wentylacyjne umieszczone są z boku i pod spodem urządzenia, co zagwarantuje bezpieczeństwo użytkowania i znakomity rezultat w postaci świeżych soków.zarówno wyciskarka przeznaczona do korzystania domowego, jak i w gastronomii powinna mieć zapewnioną perfekcyjną wentylację, wtedy wyciskarka może pracować przez przerwy do 30 minut. Zapewnienie odpowiedniej wentylacji wyciskarce, wyjątkowo tej dedykowanej do użytku w gastronomii jest bardzo widoczne, tak jak zapewnienie maszynie 10 minutowego odpoczynku, po 30 minutowe, nieustannej pracy. Wyciskarka wyposażona jest w mechanizm zabezpieczający, która kontroluje ten proces pracy. 3 Wyloty Wentylacyjne

zestaw posiada:
 • silnik/korpus
 • komora zsypowa (big mouth)
 • sito i wałek z ultemu
 • koszyk na sito
 • wałek ślimakowy z ultemu
 • 2 pojemniki na sok
 • szczotka
 • instrukcja obsługi
 • szczotka samoczyszcząca na sito
 • atrakcyjnie ilustrowana książka wraz z przepisami na soki

Opcje uzupełniające (nie wchodzące w skład zestawu):

 • przystawka do mielenia (mincer)
 • sito pełne
 • sitko do gęstszych soków / smoothie

Podobne produkty w kategorii Wyciskarki