Panasonic MJ-L700

chwilowy brak towaru

  • Producent: Panasonic
  • Kategoria: Wyciskarki
  • Funkcje: regulacja prędkości
  • Moc: 45 W

Prosty sposób wyciskania owoców Uzyskaj szybciej swój ulubiony sok. Sokowirówka wolnoobrotowa MJ-L700 gromadzi całe owoce, co usuwa konieczność siekania. Powolne wyciskanie zezwala na delikatne wydobycie składników odżywczych.

Mrożone desery albo świeże soki każdego dnia. Bez rozdzielania! Mniej powietrza, mniej utleniania. Wyciąga więcej witaminy C i innych elementów odżywczych. Standardowe sokowirówki używają ostrzy i powodują tarcie w wynku szybkich obrotów, co doprowadza do oddzielenia soku.

Wyciskanie całych owoców Oszczędzaj czas bez konieczności wcześniejszego siekania. Otwór sokowirówki wolnoobrotowej MJ-L700 ma szerokość 77mm, co oznacza, że możesz wrzucić całe jabłka. Wkładane w całości owoce gwarantują smak i zachowują wartości odżywcze.

solidne miażdżenie Górna część śruby jest wydłużona, co pozwala na miażdżenie. Owoce bądź warzywa są samoczynnie przepychane na sam dół do całkowitego wyciśnięcia nawet w sytuacji długich i twardych składników takich jak marchewki.

Dolna część taka jak śruby wykonana jest ze stali rdzoodpornej co zagwarantuje idealną wytrzymałość i udoskonalone przetwarzanie. Smukła aby umożliwić bezproblemowe wykorzystanie, miska na sok jest zbudowana z atrakcyjnego pozbawionego BPA materiału TRITAN fom EASTMAN przypominającego szkło, który jest oporny na uderzenia.

W połaczeniu z wysokiej klasy czarnym matowym wykończeniem zapewia ciekawy wygląd sokowirówki MJ-L700 poprzez długi czas. Jedwabiście gładki smak Pulpa jest skrupulatnie oddzielana w celu uzyskania gładkiego smaku.

Sokowirówka MJ-L700 starannie oddziela pulpę i sok. Mniej pulpy oznacza brak nieprzyjemnego smaku- wyczuwalne sa tylko pyszne naturalne smaki....

Podobne produkty w kategorii Wyciskarki