• Producent: Tefal
  • Kategoria: Wyciskarki
  • Funkcje: regulacja prędkości
  • Kolor: czarny, czerwony
  • Moc: 80 W
  • Pojemność pojemnika na sok: 0.8 l
  • Pojemnik na sok: tak
  • Pojemność pojemnika na miąższ: 0.8 l
  • Pojemnik na miąższ: tak

Wyciskarka wolnoobrotowa Juiceo Uwolnij korzyści! Wyciskarka wolnoobrotowa Juiceo to prosty sposób na zdrowy i pyszny sok. Technologia wyciskania na zimno zapewnia wyciskanie maksymalnej ilości soku przy minimalnej ilości odpadów, równocześnie zachowując naturalne aromaty, odcienie i wartości odżywcze ulubionych owoców i warzyw!

Urządzenie jest przystępne w obsłudze dzięki jednemu ustawieniu szybkości i funkcji pracy wstecz do odblokowania kawałków owoców i warzyw. Natomiast funkcja regulowanej ilości pulpy pozwala kontrolować, ile pulpy odszuka się w soku: dużo, trochę lub zero!

dodatkowe użyteczne komponenty to obszernych rozmiarów dzbanek na sok i kolektor na pulpę, dzięki którym nie trzeba przerywać wyciskania soku. Urządzenie dodatkowo funkcję ochrony przed kapaniem, dzięki której powierzchnia blatu pozostaje czysta, a cicha technika zezwala na niezakłócającą spokoju pracę o dowolnej porze dnia.

Całości dopełnia możliwość mycia w zmywarce wyjmowanych części dla ułatwienia czyszczenia oraz kompaktowa, wyszukana forma, żeby urządzenie można było trzymać na dowolnym blacie. Technologia Cold Press gwarantuje wysoki poziom ekstrakcji soku przy niepokaźnej ilości odpadów i maksymalnej ilości korzyści.

Ciesz się naturalnym smakiem, czystą barwą i wszystkim składnikami odżywczymi Twoich ulubionych owoców i warzyw. Łatwość wykorzystania Jedno ustawienie szybkości, funkcja pracy wstecz w celu odblokowania kawałków owoców i warzyw upraszcza wyciskanie soku.

regulowana ilość pulpy Kontroluj ilość pulpy w soku: może być jej dużo, trochę lub zero! Wygoda znaczne rozmiary dzbanka (800 ml) i kolektora pulpy zapewniają wyciskanie soku bez konieczności robienia przerw.

Ochrona przed kapaniem zapewnia staranne wymieszanie soku i zapobiega pochlapaniu blatu sokiem po jego przygotowaniu. Cicha technologia Ciesz się świeżym sokiem o dowolnej porze dnia i wyciskaj go bez przerw, dzięki niskiemu poziomowi hałasu.

Łatwe czyszczenie Części wyjmowane można myć w zmywarce, dzięki temu czyszczenie jest proste. Łatwość przechowywania Kompaktowa i stylowa forma perfekcyjnie zawiera się na każdym blacie....

Podobne produkty w kategorii Wyciskarki