DURAMAXX "Advanced One" zestaw wykrywacz metali (4260322370991)

chwilowy brak towaru

  • Producent: Elektronik-Star
  • Kategoria: Wykrywacze metali

komplet poszukiwacza skarbów Duramaxx "Advanced One" jest skierowany do osób, które niekoniecznie chcą znaleźć prawdziwe skarby, lecz które mimo to chciałyby poważniej zająć się nowym hobby. Wykrywacz metali Duramaxx to wygodne urządzenie o regulowanym spektrum wyszukiwania i pokaźnej ilości dodatkowych funkcji.

Sprzęt ten w porównaniu do konkurencyjnych modeli wyróżnia się stosunkową dużą głębokością wyszukiwania i wyśmienita identyfikacją metali. Wodoszczelna cewka zezwala na prowadzenie poszukiwań na plażach, terenach bagiennych i podmokłych.

Doświadczeni poszukiwacze mogą korzystać z filtrów odróżniających metale szlachetne i złomu, co pozwala zaoszczędzić czas i zwiększyć kolekcje wartościowych przedmiotów. Urządzenie może być w parę chwil podzielone na trzy nietrudne do transportu części.

Niska waga, wygodny podłokietnik i funkcjonalny uchwyt są gwarancją komfortowego wielogodzinnego wykorzystywania. W komplecie znajduje się składana łopata ze zintegrowanym kompasem, piłką i otwieraczem do butelek, które pozwalają natychmiast otrzymać się do znalezionego skarbu oraz łopatka-sitko zezwalająca oddzielić znaleziska od ziemi.

Słowem świetne narzędzie dla każdego poszukiwacza skarbów. Oczywiście do wykrywacza dodawana jest torba upraszczająca podróże i przemieszczenie się z nim z miejsca na miejsce.

Podobne produkty w kategorii Wykrywacze metali