• Producent: DURAMAXX
  • Kategoria: Wykrywacze metali

Hiszpańskie dublony, złoto albo srebrne skarby Rzymian: Dzięki zestawowi do poszukiwania złota Basic Blue producenta DURAMAXX staniesz się łowcą zapomnianych skarbów i będziesz podążał śladami legend – na lądzie i pod wodą!

Nieważne, jakich skarbów z metalu szukasz: detektor metali MD-061 marki DURAMAXX odnajdzie je wszystkie. Możesz szukać w ziemi, w szlamie przybrzeżnym lub choćby w wodzie: Cewka poszukiwawcza o średnicy 16,5 cm wyłapuje skupiska metali do głębokości 1,5 m.

Cewka poszukiwawcza (sonda) poręcznie ukształtowanego detektora metali jest wodoszczelna i zezwala na w ten sposób poszukiwanie w strefie brzegowej rzek, jezior albo w wodach nadbrzeżnych. Przez dwa pokrętła regulacyjne możesz regulować czułość sondy i dyskryminację metali – w ten sposób odkryjesz z całą pewnością stanowiska metali odpowiadające Twoim kryteriom wyszukiwania.

zespolić można w dodatku głośność sygnałów akustycznych, tak by nie przegapić żadnego skarbu. W przerwie między poszukiwaniami przyda się stołek kempingowy Trestle firmy DURAMAXX. Jest to 3-nożny, składany stołek o kompaktowych rozmiarach, zapewniający wygodne siedzenie w każdym miejscu.

Przy poszukiwaniu zakopanych bogactw pakiet do poszukiwania złota Basic Blue firmy DURAMAXX uczyni z każdego łowcę zapomnianych skarbów!