• Producent: DURAMAXX
  • Kategoria: Wykrywacze metali

Hiszpańskie dublony, złoto albo metaliczne skarby Rzymian: Dzięki zestawowi do poszukiwania złota Basic Green firmy DURAMAXX staniesz się łowcą zapomnianych skarbów i będziesz podążał śladami legend – na lądzie i pod wodą!

Nieważne, jakich skarbów z metalu szukasz: detektor metali MD-061 marki DURAMAXX wynajdzie je wszystkie. Możesz szukać w ziemi, w szlamie przybrzeżnym lub nawet w wodzie: Cewka poszukiwawcza o średnicy 16,5 cm wyłapuje skupiska metali do głębokości 1,5 m.

Cewka poszukiwawcza (sonda) użytecznie ukształtowanego detektora metali jest wodoszczelna i umożliwia w ten sposób poszukiwanie w strefie brzegowej rzek, jezior lub w wodach nadbrzeżnych. Poprzez dwa pokrętła regulacyjne możesz regulować czułość sondy oraz dyskryminację metali – w ten sposób odkryjesz z pewnością stanowiska metali odpowiadające Twoim kryteriom wyszukiwania.

zespoić można jeszcze głośność sygnałów akustycznych, tak by nie przegapić żadnego skarbu. W przerwie pomiędzy poszukiwaniami przyda się stołek kempingowy Trestle producenta DURAMAXX. Jest to 3-nożny, składany stołek o kompaktowych wymiarach, zapewniający wygodne siedzenie w każdym miejscu.

Przy poszukiwaniu zakopanych bogactw pakiet do poszukiwania złota Basic Green firmy DURAMAXX uczyni z każdego łowcę zapomnianych skarbów!