• Producent: DURAMAXX
  • Kategoria: Wykrywacze metali

Hiszpańskie dublony, złoto albo srebrne skarby Rzymian: Dzięki zestawowi do poszukiwania złota Basic Red producenta DURAMAXX staniesz się łowcą zapomnianych skarbów i będziesz podążał śladami legend – na lądzie i pod wodą!

Nieważne, jakich skarbów z metalu szukasz: czujka metali MD-061 marki DURAMAXX wynajdzie je wszystkie. Możesz szukać w ziemi, w szlamie przybrzeżnym albo choćby w wodzie: Cewka poszukiwawcza o średnicy 16,5 cm wyłapuje skupiska metali do głębokości 1,5 m.

Cewka poszukiwawcza (sonda) poręcznie ukształtowanego detektora metali jest wodoszczelna i zezwala na w ten sposób poszukiwanie w strefie brzegowej rzek, jezior lub w wodach nadbrzeżnych. Poprzez dwa pokrętła regulacyjne możesz regulować czułość sondy, a także dyskryminację metali – w ten sposób odkryjesz bez wątpienia stanowiska metali odpowiadające Twoim kryteriom wyszukiwania.

związać można na dodatek głośność sygnałów akustycznych, tak aby nie przegapić żadnego skarbu. W przerwie pomiędzy poszukiwaniami przyda się stołek kempingowy Trestle firmy DURAMAXX. Jest to 3-nożny, składany stołek o kompaktowych rozmiarach, gwarantujący komfortowe siedzenie w każdym miejscu.

Przy poszukiwaniu zakopanych bogactw pakiet do poszukiwania złota Basic Red producenta DURAMAXX uczyni z każdego łowcę zapomnianych skarbów!

Podobne produkty w kategorii Wykrywacze metali