• Producent: DURAMAXX
  • Kategoria: Wykrywacze metali

O tym, iż symbol X oznacza miejsce, w którym może być ukryty skarb, wie każdy archeolog poszukujący skarbów. Jeśli nie wiadomo, gdzie znajduje się X, pora skorzystać z usług pinpointera do wykrywania metalu DURAMAXX Powerpoint, który pomoże odnaleźć monety, biżuterię i zakopane skarby.

Zreaksuj się i wyrusz po kolejne skarby. Wykrywacz metalu DURAMAXX Powerpoint usprawnia przekształcanie sygnałów sporych znalezisk i dokładne wskazuje miejsce wykopu. Tak więc błyskawicznie pochwycisz swój skarb, w trakcie gdy inni będą jeszcze na etapie kopania sporych dziur albo kłopotliwego przesiewania ziemi i piasku.

Dzięki możliwości przechwytywania sygnałów w promieniu 360 ° i za sprawą podwójnego urządzenia akustycznego, miejsce lokalizacji ukrytego metalu da się określić z starannością do centymentra. Kolorowe diody LED wskazują lokalizację widocznie, podczas gdy sygnały wibracyjne stanowią widoczną pomoc w trakcie poszukiwań przy złej widoczności.

Dzięki funkcji automatycznej kalibracji, pinpointer można za każdym razem dokładnie wyregulować. Aby móc wykrywać wszelkie metalowe skarby, dektektor metalu DURAMAXX Powerpoint wyekwipowano w wodoodporną obudowę.

dołączona kabura do paska bezpiecznie utrzymuje pinpointer. Można ją prosto zamocować na rzep albo za pomocą klamry z przyciskiem. Zintegrowana latarka LED zezwala na dokładną penetrację miejsca wykopu.

Łatwy sposób poszukiwania skarbów: Z pinpointerem do wykrywania metalu DURAMAXX Powerpoint znajdziesz nawet najmniejsze, metalowe obiekty.

Podobne produkty w kategorii Wykrywacze metali