• Producent: Duramaxx
  • Kategoria: Wykrywacze metali

Ziemia kryje w sobie niezliczone skarby - dzisiaj i Ty możesz je odkryć. Pakiet poszukiwacza skarbów Duramaxx "Basic Two" jest skierowany do osób, które niekoniecznie chcą znaleźć prawdziwe skarby, lecz które mimo to chciałyby zająć się nowym hobby.

Regulacja czułości urządzenia i możliwość ustawienia eliminacji metali nie szlachetnych ze spektrum wykrywania zezwala na naprawdę niebanalne znaleziska. Dzięki wyposażeniu w wodoodporną cewkę detektor może być używany na plażach, przy brzegach i podczas złej pogody.

dostosowywana długość i ergonomiczna forma uchwytu pozwalają na długookresowe stosowanie bez uczucia zmęczenia. W zestawie znajduje się składana łopata ze zintegrowanym kompasem, piłką i otwieraczem do butelek, które pozwalają natychmiast dostać się do znalezionego skarbu oraz łopatka-sitko zezwalająca oddzielić znaleziska od ziemi.

Słowem doskonałe narzędzie dla każdego poszukiwacza skarbów. Oczywiście do wykrywacza dodawana jest torba upraszczająca podróże i przemieszczenie się z nim z miejsca na miejsce.

Podobne produkty w kategorii Wykrywacze metali