• Producent: True Utility
  • Kategoria: Zapalniczki

True Utility Classic FireWire to gazowa zapalniczka sztormowa o klasycznej stylistyce, która genialnie spełni oczekiwania w turystyce, myślistwie i survivalu.

W przeciwieństwie do typowych zapalniczek, zapalniczki sztormowe (wiatroodporne) zapewniają ogień choćby w niezwykle ascetycznych, wietrznych warunkach, dzięki czemu są powszechnie używane prez turystów myśliwych oraz survivalowców.

Zapalniczka True Utility Classic FireWire została zbudowana z myślą o takim właśnie przeznaczeniu. Wytrzymała aluminiowa budowa, wysoko umiejscowiony zawór, niepodatny na wiatr palnik żarowy, możliwość obsługiwania jedną ręką i regulowany płomień o temperaturze 1300°C to główne atuty tej bezawaryjnej zapalniczki. Należy w dodatku podkreślić, że w odróżnieniu od klasycznych konstrukcji, zapalniczka sztormowa działa pod każdym kątem, choćby po obróceniu jej o 180°. True Utility Classic FireWire zasilana jest standardowym gazem butan do zapalniczek. Bezawaryjna, trwała i wygodna w użytkowaniu - dla każdego miłośnika outdooru.

Zapalniczka pakowana jest do wodoodpornego polimerowego pudełka, dzięki temu stanowi interesujący pomysł na prezent dla outdooru i survivalu.

informacje techniczne:

Materiał: aluminium
rozmiary: 58x36x13 mm
Masa: 71 g

Podobne produkty w kategorii Zapalniczki